Ιστορικό Αγώνων
Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο : Στατιστικά για Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026
Ιστορικό Αγώνων
ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
17 | 40 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | |
| 2 |
|
17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | |
| 3 |
|
17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | |
| 4 |
|
17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | |
| 5 |
|
17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | |
| 6 |
|
17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | |
| 7 |
|
17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | |
| 8 |
|
17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | |
| 9 |
|
17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | |
| 10 |
|
17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | |
| 11 |
|
17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | |
| 12 |
|
17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | |
| 13 |
|
17 | 18 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | |
| 14 |
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | |
| 15 |
|
17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 23:28 | |
| 16 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | |
| 17 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | |
| 18 |
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | |
| Λίγκα 1: Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | |
| 2 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | |
| 3 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | |
| 4 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | |
| 5 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | |
| 6 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | |
| 7 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | |
| 8 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | |
| 9 |
|
11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | |
| 10 |
|
11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | |
| 11 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | |
| 12 |
|
11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | |
| 13 |
|
11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | |
| 14 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | |
| 15 |
|
11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | |
| 16 |
|
11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | |
| 17 |
|
11 | 6 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | |
| 18 |
|
11 | 2 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | |
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | |
|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 7 (70.0%) |
1 (10.0%) |
2 (20.0%) |
| Ημίχρονο | 10 | 6 (60.0%) |
3 (30.0%) |
1 (10.0%) |
| ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ /ΑΓΩΝΑ |
ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ /ΑΓΩΝΑ |
|
|---|---|---|---|
| Τελικό | 18:6 | 2.4 | 1.8:0.6 |
| Ημίχρονο | 9:1 | 1.0 | 0.9:0.1 |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 20% | 80% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.23 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 63.84 λεπ. | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Da Silva Beto | 11 |
| Olivares Christopher | 7 |
| Arancibia Francisco | 5 |
| Salazar Hector | 3 |
| Castelli Facundo | 3 |
| Gonzalez Agustin | 3 |
| Ascues Adrian | 2 |
| Ramirez Sharif | 2 |
| Sandoval Kevin | 2 |
| Ramos Carlos | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | # |
|---|---|
| Canales Erick | 1 |
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 35.7% (10/28) | 64.3% (18/28) |
| Ημίχρονο | 3.6% (1/28) | 96.4% (27/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 46.4% (13/28) |
| 2-3 | 28.6% (8/28) |
| 4-6 | 25.0% (7/28) |
| 7+ | 0.0% (0/28) |
| Failed to score | 28.6% (8/28) |
G/G - N/G
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 21.4% (6/28) | |
| 0 - 1 | 14.3% (4/28) | |
| 4 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 0 - 0 | 10.7% (3/28) | |
| 2 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 1 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 2 - 0 | 7.1% (2/28) | |
| 4 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 4 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 3 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 3 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 35.7% (10/28) | |
| 5 | 17.9% (5/28) | |
| 2 | 17.9% (5/28) | |
| 0 | 10.7% (3/28) | |
| 3 | 10.7% (3/28) | |
| 4 | 3.6% (1/28) | |
| 6 | 3.6% (1/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 32.1% (9/28) | |
| 1/X | 0.0% (0/28) | |
| 1/2 | 0.0% (0/28) | |
| X/1 | 25.0% (7/28) | |
| X/X | 21.4% (6/28) | |
| X/2 | 7.1% (2/28) | |
| 2/1 | 3.6% (1/28) | |
| 2/X | 0.0% (0/28) | |
| 2/2 | 10.7% (3/28) | |
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 25 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 101 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.39 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.89 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Tερματοφύλακες
- Mallki Marmanillo
- Περού 22 χρ.
#12
Aμυντικοί
- Hector Salazar
- Περού 32 χρ.
#2
- Jefferson Portales
- Περού 28 χρ.
#22
- Erick Canales
- Περού 25 χρ.
#55
Mέσοι
- Agustin Gonzalez
- Ουρουγουάη 29 χρ.
#8
- Francisco Arancibia
- Χιλή 29 χρ.
#11
- Christopher Olivares
- Περού 27 χρ.
#24
- Adrian Ascues
- Περού 23 χρ.
#27
- Fernando Pacheco
- Περού 27 χρ.
#88
Eπιθετικοί
- Facundo Castelli
- Αργεντινή 31 χρ.
#9