Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Αλιάνσα Ατλέτικο

Αλιάνσα Ατλέτικο

Αλιάνσα Ατλέτικο : Στατιστικά για Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Απερτούρα
  1 Αλιάνσα Λίμα 17 40 12 4 1 30:8
  2 Λος Τσάνκας 17 34 10 4 3 25:21
  3 Σιενσιάνο 17 33 10 3 4 34:22
  4 Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 17 29 8 5 4 24:15
  5 Μελγκάρ 17 28 8 4 5 29:20
  6 Κούσκο 17 27 8 3 6 21:24
  7 Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο 17 26 7 5 5 21:18
  8 Αλιάνσα Ατλέτικο 17 21 5 6 6 20:18
  9 Κομερσιάντες Ούνιδος 17 21 5 6 6 18:20
  10 AD Τάρμα 17 20 5 5 7 22:21
  11 Σπορτ Μπόις 17 20 5 5 7 15:19
  12 Σπόρτινγκ Κριστάλ 17 19 5 4 8 28:30
  13 UΤC Καχαμάρκα 17 18 4 6 7 21:26
  14 Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα 17 18 5 3 9 17:24
  15 ΦΚ Καχαμάρκα 17 17 4 5 8 23:28
  16 Ατλέτικο Γκράου 17 16 4 4 9 12:18
  17 Σπορτ Χουανκάγιο 17 16 4 4 9 21:31
  18 ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ 17 16 4 4 9 22:40
Λίγκα 1: Κλαουσούρα
  1 Σπόρτινγκ Κριστάλ 11 22 7 1 3 21:10
  2 Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο 11 22 7 1 3 18:7
  3 Αλιάνσα Ατλέτικο 11 22 7 1 3 23:18
  4 Σπορτ Χουανκάγιο 11 22 7 1 3 17:13
  5 Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 11 21 6 3 2 21:18
  6 ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ 11 19 5 4 2 21:13
  7 Μελγκάρ 11 19 5 4 2 18:11
  8 Αλιάνσα Λίμα 11 19 5 4 2 16:11
  9 Σπορτ Μπόις 11 18 5 3 3 15:10
  10 Κούσκο 11 18 6 0 5 20:16
  11 Ατλέτικο Γκράου 11 17 5 2 4 14:13
  12 Σιενσιάνο 11 11 3 2 6 14:18
  13 ΦΚ Καχαμάρκα 11 11 3 2 6 18:24
  14 Κομερσιάντες Ούνιδος 11 10 2 4 5 18:19
  15 Λος Τσάνκας 11 9 2 3 6 11:24
  16 Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα 11 7 1 4 6 7:19
  17 AD Τάρμα 11 6 1 3 7 7:21
  18 UΤC Καχαμάρκα 11 2 0 2 9 11:25

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 7
(70.0%)
1
(10.0%)
2
(20.0%)
Ημίχρονο 10 3
(30.0%)
6
(60.0%)
1
(10.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 22:14 3.6 2.2:1.4
Ημίχρονο 9:7 1.6 0.9:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 37% 63%
Goals κατά 44% 56%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 52.37 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 50.75 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Penilla Cristian8
Del Castillo Jorge6
Molina Jairo4
Robaldo Valentin3
Coronel Franco3
Lupu Hernan3
Larios Guillermo3
Munoz Ariel3
Ingratti Jose Maria2
Guzman Williams1
Flores Franchesco1
Perez Jimmy1
Valladolid Cristhian1
Perleche Erick1
Diaz German1
Lujan Jose1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Villegas Jose2
Suarez Roman1
Diaz German1
Guzman Williams1
Del Castillo Jorge1
Ingratti Jose Maria1
Lujan Jose1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 57.1% (16/28) 42.9% (12/28)
Ημίχρονο 7.1% (2/28) 92.9% (26/28)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.0% (7/28)
2-3 32.1% (9/28)
4-6 42.9% (12/28)
7+ 0.0% (0/28)
Failed to score 17.9% (5/28)

G/G - N/G

G/G N/G
67.9% (19/28) 32.1% (9/28)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
3 - 1 21.4% (6/28)
1 - 1 14.3% (4/28)
1 - 0 14.3% (4/28)
2 - 1 7.1% (2/28)
4 - 1 7.1% (2/28)
0 - 0 7.1% (2/28)
1 - 3 3.6% (1/28)
3 - 2 3.6% (1/28)
1 - 4 3.6% (1/28)
0 - 2 3.6% (1/28)
1 - 2 3.6% (1/28)
0 - 1 3.6% (1/28)
2 - 2 3.6% (1/28)
3 - 0 3.6% (1/28)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
4 28.6% (8/28)
2 17.9% (5/28)
1 17.9% (5/28)
3 14.3% (4/28)
5 14.3% (4/28)
0 7.1% (2/28)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 28.6% (8/28)
1/X 3.6% (1/28)
1/2 3.6% (1/28)
X/1 25.0% (7/28)
X/X 17.9% (5/28)
X/2 10.7% (3/28)
2/1 3.6% (1/28)
2/X 3.6% (1/28)
2/2 3.6% (1/28)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.54 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ