1
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα GG - NG

Oμάδες με περισσότερα Goal-Goal (GG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ GG
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα 83.3% 12 10
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι 83.3% 12 10
Εγκνατία Ρογκοζίνα 81.0% 21 17
Βενάδος 80.0% 15 12
Μπραν 79.1% 43 34
Ατλέτικο Μορέλια 75.0% 16 12
Ρεν 75.0% 20 15
Βικτόρια Πλζεν 73.9% 23 17
Κάρντιφ 73.7% 19 14
Μίντλεσμπρο 73.7% 19 14
Τλαξκάλα 73.3% 15 11
Λεόνες Νέγκρος 73.3% 15 11
Άγιαξ 73.1% 26 19
Ναϊμέγκεν 72.0% 25 18
Χαρτς 72.0% 25 18
Πουνταρένας 71.4% 14 10
Λουγκάνο 71.0% 31 22
Κόμο 70.6% 17 12
Αϊντχόφεν 70.0% 20 14
Γουέστ Χαμ 70.0% 20 14
Ρεάλ Σοσιεδάδ 69.6% 23 16
Αλ Κολόοντ 69.2% 13 9
Τουν 69.0% 29 20
Άαρχους 68.8% 32 22
Φράιμπουργκ 68.4% 19 13
Ρεάλ Μαδρίτης 68.4% 19 13
Βίκινγκ 68.3% 41 28
Μπαΐα 67.3% 49 33
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι 66.7% 24 16
Νορθίστ Γιουνάιτεντ 66.7% 12 8
Ατλέτικο Λα Παζ 66.7% 15 10
Ολάντσο 66.7% 12 8
Αλ Σαμπάμπ Ριάντ 66.7% 12 8
Ντάχουκ 66.7% 12 8
Μίντιλαντ 65.6% 32 21
Μπενφίκα 65.2% 23 15
Κλαμπ Μπριζ 65.0% 20 13
Σανγκάη Σενχούα 64.9% 37 24
Ντεπορτίβο Ρεκολέτα 64.7% 51 33
Σίδνεϊ Ολίμπικ 64.7% 34 22
Μπιέλ 64.3% 14 9
Ντιναμό Ζάγκρεμπ 63.6% 22 14
Γούφου Τάι Πο 63.6% 11 7
Ζέγκεντ 63.6% 11 7
Λος Μιγιονάριος 62.5% 48 30
Σαφχάουζεν 62.5% 16 10
Σπορτίβο Αμελιάνο 62.5% 40 25
Σχίντια Ταργκόβιστε 62.5% 16 10
Ρέμο 61.7% 47 29
Μάλαβαν Μπάνταρ 61.5% 13 8

Oμάδες με περισσότερα No Goal (NG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ NG
Γκολ Γκοχάρ 93.3% 15 14
Νιούροζ ΣΚ 83.3% 12 10
MC Αλγέρι 73.7% 19 14
Ερεντιάνο 73.7% 19 14
Ντέντερ 72.7% 11 8
Μπράιτον 72.2% 18 13
Γιουβέντους 70.0% 20 14
Μόχουν Μπαγκάν 69.2% 13 9
Σεπαχάν 69.2% 13 9
Αλ Μουχάρακ 69.2% 13 9
Νεκάξα (Γ) 69.2% 13 9
Περσέπολις 66.7% 12 8
Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα 66.7% 18 12
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο 66.7% 15 10
Τραμπζονσπόρ 66.7% 18 12
Λόμπος UPNFM 66.7% 12 8
Μοτάγκουα 65.0% 20 13
Φαρ Ραμπάτ 64.7% 17 11
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος 64.3% 14 9
Λάιον Σίτι Σέιλορς 63.6% 11 7
Μπράγκα 63.6% 22 14
Ρούμπιο Νίου 63.4% 41 26
Πιούνικ Γερεβάν 63.2% 19 12
Ομόνοια 63.2% 19 12
Τορένσε 62.5% 16 10
ΟΦΗ 61.9% 21 13
Λέφσκι Σόφιας 61.5% 26 16
Κόρτραϊκ 61.5% 13 8
Λίνκολν Ρεντ Ιμπς 61.1% 18 11
Πόρτο 61.1% 18 11
Ολυμπιακός 60.9% 23 14
Μπελγράνο 60.5% 38 23
Κάουνο Ζαλγκίρις 60.5% 43 26
Ρίβερ Πλέιτ 60.0% 45 27
Πιράτας 60.0% 15 9
Λίγκα Ντε Κίτο 59.2% 49 29
Σαμπάχ 59.1% 22 13
Κρίσταλ Πάλας 59.1% 22 13
Σέρο Πορτένιο 58.8% 51 30
Μποέμιανς 1905 58.8% 17 10
Πάφος 58.8% 17 10
Σαμς Αζάρ Καζβίν 58.3% 12 7
Άντερλεχτ 58.3% 24 14
Λέβι Μπέρεγκ 58.3% 12 7
Οριγιέντ Ριέκα 58.3% 12 7
Ζάκχο 58.3% 12 7
Αλ Μινάα 58.3% 12 7
Αλ Κάιραμπα 58.3% 12 7
Σπορτ Μπόις 58.1% 31 18
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο 57.9% 38 22

Πρωταθλήματα με περισσότερα Goal-Goal (GG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ GG
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ 70.6% 17 12
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 68.4% 19 13
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία 67.5% 274 185
ΙΝΔΙΑ: Σούπερ Λιγκ 65.2% 23 15
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1 62.0% 71 44
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ 61.8% 165 102
ΔΙΕΘΝΗ: Κόνφερενς Λιγκ 61.1% 36 22
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε A 58.7% 332 195
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκατ Χάαλ 58.7% 63 37
ΔΙΕΘΝΗ: Τσάμπιονς Λιγκ 58.7% 63 37
ΜΕΞΙΚΟ: 2η Κατηγορία 58.3% 120 70
ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 58.2% 287 167
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λίγκ 58.1% 124 72
ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ 1 57.3% 157 90
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ 56.0% 207 116
ΔΙΕΘΝΗ: UEFA Youth League 55.5% 110 61
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 55.2% 221 122
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζόν 55.1% 107 59
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ II 54.7% 95 52
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α 54.3% 372 202
ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία 54.1% 61 33
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Προ Λιγκ 53.8% 104 56
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 53.0% 132 70
ΧΙΛΗ: Κύπελλο 52.9% 119 63
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 52.9% 208 110
ΚΡΟΑΤΙΑ: 2η Κατηγορία 52.3% 88 46
ΜΕΞΙΚΟ: 1η Κατηγορία (Γ) 52.1% 117 61
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 52.1% 71 37
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D 51.9% 807 419
ΔΙΕΘΝΗ: Γιουρόπα Λιγκ 51.9% 54 28
ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ 51.4% 72 37
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 51.0% 102 52
ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο 51.0% 51 26
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 50.4% 236 119
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 49.5% 99 49
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 48.6% 72 35
ΝΙΓΗΡΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 48.6% 107 52
ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ 48.3% 89 43
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 47.7% 480 229
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ 47.6% 63 30
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 47.2% 360 170
ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα Προ 1 45.7% 46 21
ΙΡΑΚ: Πρέμιερ Λιγκ 43.3% 120 52
ΔΙΕΘΝΗ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ 2 42.3% 52 22
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 42.0% 81 34
ΟΜΑΝ: Προ Λιγκ 41.0% 39 16
ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ 40.3% 67 27
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ (Γ) 40.0% 15 6
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ 39.6% 96 38
ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 1 34.5% 58 20

Πρωταθλήματα με περισσότερα No Goal (NG)

ΟΜΑΔΑ % ΑΓΩΝΕΣ NG
ΑΙΓΥΠΤΟΣ: Λιγκ Καπ 85.7% 14 12
ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 1 65.5% 58 38
ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ 60.4% 96 58
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ (Γ) 60.0% 15 9
ΝΙΓΗΡΑΣ: Σούπερ Λιγκ 59.7% 67 40
ΟΜΑΝ: Προ Λιγκ 59.0% 39 23
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 58.0% 81 47
ΔΙΕΘΝΗ: AFC Τσάμπιονς Λιγκ 2 57.7% 52 30
ΙΡΑΚ: Πρέμιερ Λιγκ 56.7% 120 68
ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα Προ 1 54.3% 46 25
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 52.8% 360 190
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ 52.4% 63 33
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 52.3% 480 251
ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ 51.7% 89 46
ΝΙΓΗΡΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 51.4% 107 55
ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 51.4% 72 37
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 50.5% 99 50
ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 49.6% 236 117
ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 49.0% 102 50
ΡΩΣΙΑ: Κύπελλο 49.0% 51 25
ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ 48.6% 72 35
ΔΙΕΘΝΗ: Γιουρόπα Λιγκ 48.1% 54 26
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε D 48.1% 807 388
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 47.9% 71 34
ΜΕΞΙΚΟ: 1η Κατηγορία (Γ) 47.9% 117 56
ΚΡΟΑΤΙΑ: 2η Κατηγορία 47.7% 88 42
ΧΙΛΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 47.1% 208 98
ΧΙΛΗ: Κύπελλο 47.1% 119 56
ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 47.0% 132 62
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Προ Λιγκ 46.2% 104 48
ΒΕΛΓΙΟ: 2η Κατηγορία 45.9% 61 28
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α 45.7% 372 170
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ II 45.3% 95 43
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζόν 44.9% 107 48
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 44.8% 221 99
ΔΙΕΘΝΗ: UEFA Youth League 44.5% 110 49
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ: Σούπερ Λιγκ 44.0% 207 91
ΑΓΓΛΙΑ: Λιγκ 1 42.7% 157 67
ΕΛΒΕΤΙΑ: Προμόσιον Λίγκ 41.9% 124 52
ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 41.8% 287 120
ΜΕΞΙΚΟ: 2η Κατηγορία 41.7% 120 50
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκατ Χάαλ 41.3% 63 26
ΔΙΕΘΝΗ: Τσάμπιονς Λιγκ 41.3% 63 26
ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε A 41.3% 332 137
ΔΙΕΘΝΗ: Κόνφερενς Λιγκ 38.9% 36 14
ΑΓΓΛΙΑ: Τσάμπιονσιπ 38.2% 165 63
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1 38.0% 71 27
ΙΝΔΙΑ: Σούπερ Λιγκ 34.8% 23 8
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: 2η Κατηγορία 32.5% 274 89
ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 31.6% 19 6
Το agones.gr σας δίνει την ευκαιρία να δείτε σε μία λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους το Goal/Goal (Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες) και το No Goal(Να σκοράρει μόνο μία από τις δύο ή και καμία ομάδα). Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να δώσουν έμφαση στα γκολ και συγκεκριμένα στο αν πρόκειται ή όχι να σκοράρουν οι δύο ομάδες. Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα Goal/Goal και αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τις ομάδες οι οποίες έφερα τα τα περισσότερα No Goal. Κάτω αριστερά με το ίδιο σκεπτικό βλέπετε τα πρωταθλήματα με τα περισσότερα Goal/Goal συνολικά ενώ κάτω δεξιά τις Λίγκες με τα περισσότερα No Goal συνολικά.
offer image offer image

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ