Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μοτάγκουα

Μοτάγκουα : Στατιστικά για Λίγκα Νασιονάλ 2025/2026

Αγώνες

ΟΝΔΟΥΡΑ: Λίγκα Νασιονάλ 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Ντεπορτίβο Ολίμπια 20 44 13 5 2 42:27
  2 Μάραθον 20 42 12 6 2 41:15
  3 Μοτάγκουα 20 35 10 5 5 39:32
  4 Πλατένσε Πουέρτο Κορτές 20 29 8 5 7 34:20
  5 Ρεάλ Εσπάνα 20 29 8 5 7 29:22
  6 Ολάντσο 20 27 6 9 5 38:30
  7 Λόμπος UPNFM 20 26 6 8 6 24:30
  8 Τζουτικάλπα * 20 21 6 7 7 28:42
  9 Γένεσις 20 18 4 6 10 29:35
  10 ΚΝ Βικτόρια 20 14 4 2 14 23:39
  11 Κλουμπ Ντεπ. Τσολόμα 20 11 3 2 15 22:57
Κλαουσούρα
  1 Ρεάλ Εσπάνα 20 40 11 7 2 37:25
  2 Μοτάγκουα 20 39 11 6 3 36:17
  3 Ντεπορτίβο Ολίμπια 20 38 11 5 4 35:17
  4 Ολάντσο 20 32 8 8 4 28:16
  5 Μάραθον 20 27 7 6 7 23:19
  6 Γένεσις 20 23 6 5 9 20:28
  7 Κλουμπ Ντεπ. Τσολόμα 20 23 6 5 9 23:32
  8 Πλατένσε Πουέρτο Κορτές 20 21 5 6 9 26:29
  9 Λόμπος UPNFM 20 21 5 6 9 23:30
  10 Τζουτικάλπα 20 18 4 6 10 18:41
  11 ΚΝ Βικτόρια 20 16 4 4 12 25:40
Κλαουσούρα: Πλέι οφ - 1ος Όμιλος
  1 Ντεπορτίβο Ολίμπια 4 6 2 0 2 6:6
  2 Μάραθον 3 6 2 0 1 2:2
  3 Ρεάλ Εσπάνα 3 3 1 0 2 5:5
Πλέι οφ: 1ος Όμιλος
  1 Ντεπορτίβο Ολίμπια 4 10 3 1 0 5:1
  2 Ρεάλ Εσπάνα 4 4 1 1 2 4:3
  3 Μοτάγκουα 4 2 0 2 2 2:7
Κλαουσούρα: Πλέι οφ - 2ος Όμιλος
  1 Γένεσις 3 5 1 2 0 5:3
  2 Μοτάγκουα 3 4 1 1 1 4:3
  3 Ολάντσο 4 4 1 1 2 4:7
Πλέι οφ: 2ος Όμιλος
  1 Μάραθον 4 10 3 1 0 10:3
  2 Ολάντσο 4 4 1 1 2 5:7
  3 Πλατένσε Πουέρτο Κορτές 4 2 0 2 2 4:9

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
15:11 2.6 1.5:1.1
Ημίχρονο 10 20 6
(60.0%)
2
(20.0%)
2
(20.0%)
9:3 1.2 0.9:0.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 41% 59%
Goals κατά 39% 61%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 52.72 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 52.66 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 55.3% (26/47) 44.7% (21/47)
Ημίχρονο 10.6% (5/47) 89.4% (42/47)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 19.1% (9/47)
2-3 48.9% (23/47)
4-6 27.7% (13/47)
7+ 4.3% (2/47)
Failed to score 21.3% (10/47)

G/G - N/G

G/G N/G
61.7% (29/47) 38.3% (18/47)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 81 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 59 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 72 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.72 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.26 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Kleber John13
De Olivera Rodrigo12
Gomez Rodrigo9
Macias Jefryn7
Cabrera Maicol5
La Iglesia Mathias5
Melendez Denis4
Padilla Oscar3
Mejia Carlos3
Romario3
Reyes Jose3
Portillo Jhen Clever2
Cardozo Sebastian2
Serrano Jorge2
Garcia Jordan2
Nunez Jonathan1
Santos Raul1
Palma Carlos1
Melendez Cristopher1
Reyes Alejandro1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Zapata Riky1
Santos Raul1
Kleber John1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 14.9% (7/47)
2 - 1 10.6% (5/47)
1 - 2 8.5% (4/47)
0 - 1 8.5% (4/47)
0 - 0 6.4% (3/47)
2 - 0 6.4% (3/47)
0 - 2 4.3% (2/47)
1 - 0 4.3% (2/47)
3 - 1 4.3% (2/47)
2 - 2 4.3% (2/47)
0 - 3 4.3% (2/47)
3 - 2 4.3% (2/47)
3 - 3 4.3% (2/47)
5 - 1 2.1% (1/47)
2 - 3 2.1% (1/47)
1 - 3 2.1% (1/47)
0 - 5 2.1% (1/47)
1 - 7 2.1% (1/47)
0 - 4 2.1% (1/47)
4 - 3 2.1% (1/47)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 25.5% (12/47)
3 23.4% (11/47)
1 12.8% (6/47)
4 12.8% (6/47)
5 8.5% (4/47)
6 6.4% (3/47)
0 6.4% (3/47)
8 2.1% (1/47)
7 2.1% (1/47)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 23.4% (11/47)
1/X 6.4% (3/47)
1/2 2.1% (1/47)
X/1 6.4% (3/47)
X/X 14.9% (7/47)
X/2 14.9% (7/47)
2/1 4.3% (2/47)
2/X 8.5% (4/47)
2/2 19.1% (9/47)