Ομάδες και πρωταθλήματα για στοίχημα Over - Under
Oμάδες με περισσότερα Over
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | OVER | |
|---|---|---|---|---|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
91.7% | 12 | 11 | |
Ρεν
|
85.0% | 20 | 17 | |
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
85.0% | 20 | 17 | |
Χοφενχάιμ
|
85.0% | 20 | 17 | |
Φράιμπουργκ
|
84.2% | 19 | 16 | |
Ρεάλ Μαδρίτης
|
84.2% | 19 | 16 | |
Βικτόρια Πλζεν
|
82.6% | 23 | 19 | |
Λουγκάνο
|
80.6% | 31 | 25 | |
Κλαμπ Μπριζ
|
80.0% | 20 | 16 | |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
80.0% | 15 | 12 | |
Μπραν
|
79.1% | 43 | 34 | |
Μπόρνμουθ
|
78.9% | 19 | 15 | |
Μπενφίκα
|
78.3% | 23 | 18 | |
Λεχ Πόζναν
|
78.3% | 23 | 18 | |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
|
77.3% | 22 | 17 | |
Βίκινγκ
|
75.6% | 41 | 31 | |
Βέλκο Ηλέκτερ
|
75.0% | 36 | 27 | |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
75.0% | 16 | 12 | |
Τζουτικάλπα
|
75.0% | 12 | 9 | |
Λειψία
|
73.7% | 19 | 14 | |
Κάρντιφ
|
73.7% | 19 | 14 | |
Μίντλεσμπρο
|
73.7% | 19 | 14 | |
Βενάδος
|
73.3% | 15 | 11 | |
Άγιαξ
|
73.1% | 26 | 19 | |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
72.7% | 22 | 16 | |
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
72.2% | 18 | 13 | |
Μάντσεστερ Σίτι
|
72.2% | 18 | 13 | |
Χαρτς
|
72.0% | 25 | 18 | |
Άαρχους
|
71.9% | 32 | 23 | |
Φλόρα Ταλίν
|
71.4% | 42 | 30 | |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
70.8% | 24 | 17 | |
ΑΕΚ
|
70.8% | 24 | 17 | |
Σίδνεϊ Ολίμπικ
|
70.6% | 34 | 24 | |
Σάλτσμπουργκ
|
70.0% | 30 | 21 | |
Άρτις Μπρνο
|
70.0% | 20 | 14 | |
Λανς
|
70.0% | 20 | 14 | |
Αϊντχόφεν
|
70.0% | 20 | 14 | |
Γουέστ Χαμ
|
70.0% | 20 | 14 | |
Γιαγκελόνια
|
69.6% | 23 | 16 | |
Καμπέρα Κροάσια
|
69.6% | 23 | 16 | |
Σέλτικ
|
69.6% | 23 | 16 | |
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
69.6% | 23 | 16 | |
Αλ Κολόοντ
|
69.2% | 13 | 9 | |
Νεκάξα (Γ)
|
69.2% | 13 | 9 | |
Τουν
|
69.0% | 29 | 20 | |
Κοπεγχάγη
|
68.8% | 32 | 22 | |
Σαφχάουζεν
|
68.8% | 16 | 11 | |
Αταλάντα
|
68.4% | 19 | 13 | |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
68.2% | 22 | 15 | |
Ναϊμέγκεν
|
68.0% | 25 | 17 | |
Oμάδες με περισσότερα Under
| ΟΜΑΔΑ | % | ΑΓΩΝΕΣ | UNDER | |
|---|---|---|---|---|
Λέβι Μπέρεγκ
|
83.3% | 12 | 10 | |
Φαρ Ραμπάτ
|
82.4% | 17 | 14 | |
Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα
|
81.3% | 16 | 13 | |
Γκολ Γκοχάρ
|
80.0% | 15 | 12 | |
Νιούροζ ΣΚ
|
75.0% | 12 | 9 | |
Αλ Κάιραμπα
|
75.0% | 12 | 9 | |
Φαχρ Σεπάσι
|
72.7% | 11 | 8 | |
Ντέντερ
|
72.7% | 11 | 8 | |
Γιουβέντους
|
70.0% | 20 | 14 | |
Λίγκα Ντε Κίτο
|
69.4% | 49 | 34 | |
MC Αλγέρι
|
68.4% | 19 | 13 | |
Σπορτ Μπόις
|
67.7% | 31 | 21 | |
Καραμπόμπο
|
67.4% | 46 | 31 | |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
66.7% | 12 | 8 | |
Αλουμινιούμ Αράκ
|
66.7% | 12 | 8 | |
Περσέπολις
|
66.7% | 12 | 8 | |
Κορίνθιανς
|
66.7% | 57 | 38 | |
Ρίβερ Πλέιτ
|
66.7% | 45 | 30 | |
Ολάντσο
|
66.7% | 12 | 8 | |
Λόμπος UPNFM
|
66.7% | 12 | 8 | |
Κουόπιο
|
66.0% | 50 | 33 | |
Μποταφόγκο SP
|
65.9% | 44 | 29 | |
Αλ Μασρί
|
64.7% | 17 | 11 | |
Πάφος
|
64.7% | 17 | 11 | |
Κλουμπ Γκουαράνι
|
64.3% | 42 | 27 | |
Ορλεάν
|
64.3% | 14 | 9 | |
Ζέγκεντ
|
63.6% | 11 | 7 | |
Κουστοσίγια
|
63.6% | 11 | 7 | |
Μπιέλο Μπρντο
|
63.6% | 11 | 7 | |
Μπελγράνο
|
63.2% | 38 | 24 | |
Ρέξαμ
|
63.2% | 19 | 12 | |
Ερεντιάνο
|
63.2% | 19 | 12 | |
Ουνιόν Μανταλένα
|
62.5% | 40 | 25 | |
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58
|
62.2% | 37 | 23 | |
Αλντοσίβι
|
61.8% | 34 | 21 | |
Ινδία
|
61.5% | 13 | 8 | |
Μόχουν Μπαγκάν
|
61.5% | 13 | 8 | |
Σεπαχάν
|
61.5% | 13 | 8 | |
Αλ Καλίτζ Σαϊχάτ
|
61.5% | 13 | 8 | |
Ενούγκου Ρέϊντζερς
|
61.5% | 13 | 8 | |
Ρούμπιο Νίου
|
61.0% | 41 | 25 | |
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
|
61.0% | 41 | 25 | |
Ολυμπιακός
|
60.9% | 23 | 14 | |
Τσέλιε
|
60.9% | 23 | 14 | |
Σέρο Πορτένιο
|
60.8% | 51 | 31 | |
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο
|
60.5% | 38 | 23 | |
Γκρέμιο
|
60.0% | 60 | 36 | |
Σάο Πάουλο
|
60.0% | 55 | 33 | |
Σπορτίβο Αμελιάνο
|
60.0% | 40 | 24 | |
Σάντερλαντ
|
60.0% | 20 | 12 | |
Πρωταθλήματα με περισσότερα Over
Πρωταθλήματα με περισσότερα Under
Το agones.gr σας παρουσιάζει τη λίστα τις ομάδες που εμφανίζουν πιο συχνά στους αγώνες τους Over / Under, αλλά και O/U 0,5 - 1,5 - 3,5 - 4,5 γκολ. Βλέπετε ποιες ομάδες στις αναμετρήσεις τους σημειώνονται συνήθως πάνω ή κάτω από μισό γκολ, ενάμιση γκολ, δυόμιση γκολ, τρεισήμιση, αλλά και τεσσερισήμιση γκολ. Παράλληλα μπορείτε να δείτε και τα πρωταθλήματα στα οποία εμφανίζονται πιο συχνά στα παιχνίδια τους τα παραπάνω.Πρόκειται για ένα εξαιρετικά χρήσιμο εργαλείο για όσους επιθυμούν να στοιχηματίσουν στα γκολ σε ένα ματς.Στον αριστερό πίνακα μπορείτε να δείτε τις ομάδες που έχουν φέρει τα περισσότερα Over (0.5, 1.5, 2.5, 3.5) που θα επιλέξετε και αφορά τους αγώνες της σημερινής ημέρας ή της επόμενης, ενώ δεξιά βλέπετε τα πρωταθλήματα στα οποία υπάρχουν τα περισσότερα under ανάλογα με το τι επιλέγετε (0.5, 1.5, 2.5, 3.5) και αφορούν πρωταθλήματα που έχουν δράση σήμερα ή αύριο. Με αυτόν τον τρόπο γίνεται πιο εύκολη η επιλογή σας και δεν χρειάζεται να ψάχνετε.