Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Καραμπόμπο

Καραμπόμπο : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Αγώνες

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 10 3 1 2 8:7
  2 Πορτουγκέζα 6 8 2 2 2 7:8
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 7 1 4 1 5:5
  4 UCV 6 6 1 3 2 8:8
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 6 11 3 2 1 10:5
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 11 3 2 1 8:5
  3 Μετροπολιτάνος 6 8 2 2 2 5:7
  4 Εστουντιάντες Μέριντα 6 3 1 0 5 2:8
Απερτούρα: Πρώτη Φάση
  1 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 27 7 6 0 15:6
  2 Μετροπολιτάνος 13 25 7 4 2 17:10
  3 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 24 7 3 3 17:12
  4 UCV 13 23 7 2 4 24:20
  5 Πορτουγκέζα 13 20 5 5 3 20:12
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 13 20 6 2 5 21:18
  7 Καραμπόμπο 13 19 4 7 2 23:14
  8 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 17 4 5 4 16:14
  9 Σαμόρα 13 17 4 5 4 14:14
  10 Καράκας 13 15 3 6 4 15:17
  11 Ράγιο Ζουλιάνο 13 14 4 2 7 13:23
  12 Μονάγκας 13 11 3 2 8 14:22
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 9 2 3 8 15:25
  14 Τρουχιγιάνος 13 4 0 4 9 9:26
Κλαουσούρα: Πρώτος Γύρος
  1 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 7 16 5 1 1 16:8
  2 Μετροπολιτάνος 7 16 5 1 1 15:8
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 7 14 4 2 1 12:5
  4 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 7 13 4 1 2 17:9
  5 Πορτουγκέζα 7 12 3 3 1 9:7
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 7 12 3 3 1 8:8
  7 Καραμπόμπο 7 8 2 2 3 7:7
  8 UCV 7 7 2 1 4 8:10
  9 Καράκας 7 7 1 4 2 7:9
  10 Μονάγκας 7 7 2 1 4 9:11
  11 Τρουχιγιάνος 7 7 2 1 4 7:11
  12 Σαμόρα 7 7 2 1 4 7:14
  13 Ράγιο Ζουλιάνο 7 6 2 0 5 10:16
  14 Ανζοατέγιου ΦΚ 7 4 1 1 5 5:14

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 15 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
15:10 2.5 1.5:1.0
Ημίχρονο 10 12 2
(20.0%)
6
(60.0%)
2
(20.0%)
4:4 0.8 0.4:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 29% 71%
Goals κατά 52% 48%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 53.69 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 47.89 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 33.3% (9/27) 66.7% (18/27)
Ημίχρονο 14.8% (4/27) 85.2% (23/27)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 37.0% (10/27)
2-3 37.0% (10/27)
4-6 18.5% (5/27)
7+ 7.4% (2/27)
Failed to score 25.9% (7/27)

G/G - N/G

G/G N/G
51.9% (14/27) 48.1% (13/27)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 58 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 90 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.56 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Martinez Loureins8
Tortolero Edson6
Berrios Joshuan5
Ramirez Eric5
Meza Dimas2
Perez Juan2
Fuentes Jean2
Orozco Yohandry2
Castillo Edson2
Machis Darwin2
Guaramato Marcel1
Cova Maurice1
Arzu Exon1
Nunez Matias1
Bilbao Jonathan1
Castillo Bryan1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Bahachille Abraham1
Obando Juan1
Ramirez Eric1
Neira Ezequiel1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 22.2% (6/27)
0 - 0 18.5% (5/27)
1 - 0 18.5% (5/27)
2 - 1 7.4% (2/27)
4 - 3 3.7% (1/27)
2 - 0 3.7% (1/27)
1 - 5 3.7% (1/27)
0 - 2 3.7% (1/27)
3 - 1 3.7% (1/27)
6 - 3 3.7% (1/27)
4 - 2 3.7% (1/27)
3 - 2 3.7% (1/27)
5 - 0 3.7% (1/27)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 29.6% (8/27)
0 18.5% (5/27)
1 18.5% (5/27)
3 7.4% (2/27)
6 7.4% (2/27)
5 7.4% (2/27)
7 3.7% (1/27)
4 3.7% (1/27)
9 3.7% (1/27)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 29.6% (8/27)
1/X 3.7% (1/27)
1/2 0.0% (0/27)
X/1 22.2% (6/27)
X/X 33.3% (9/27)
X/2 7.4% (2/27)
2/1 0.0% (0/27)
2/X 3.7% (1/27)
2/2 0.0% (0/27)