2
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σπορτ Μπόις

Σπορτ Μπόις

Σπορτ Μπόις : Στατιστικά για Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026

Ιστορικό Αγώνων

ΠΕΡΟΥ: Καμπεονάτο Ντεσεντραλισάδο 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Απερτούρα
  1 Αλιάνσα Λίμα 17 40 12 4 1 30:8
  2 Λος Τσάνκας 17 34 10 4 3 25:21
  3 Σιενσιάνο 17 33 10 3 4 34:22
  4 Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 17 29 8 5 4 24:15
  5 Μελγκάρ 17 28 8 4 5 29:20
  6 Κούσκο 17 27 8 3 6 21:24
  7 Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο 17 26 7 5 5 21:18
  8 Αλιάνσα Ατλέτικο 17 21 5 6 6 20:18
  9 Κομερσιάντες Ούνιδος 17 21 5 6 6 18:20
  10 AD Τάρμα 17 20 5 5 7 22:21
  11 Σπορτ Μπόις 17 20 5 5 7 15:19
  12 Σπόρτινγκ Κριστάλ 17 19 5 4 8 28:30
  13 Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα 17 18 5 3 9 17:24
  14 ΦΚ Καχαμάρκα 17 17 4 5 8 23:28
  15 Ατλέτικο Γκράου 17 16 4 4 9 12:18
  16 Σπορτ Χουανκάγιο 17 16 4 4 9 21:31
  17 ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ 17 16 4 4 9 22:40
  18 UΤC Καχαμάρκα * 17 13 4 6 7 21:26
Λίγκα 1: Κλαουσούρα
  1 Σπορτ Χουανκάγιο 16 34 11 1 4 27:18
  2 Σπόρτινγκ Κριστάλ 16 32 10 2 4 35:18
  3 Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες 15 31 9 4 2 33:22
  4 Μελγκάρ 16 29 8 5 3 27:18
  5 Ντεπορτίβο Γκαρκιλάσο 15 28 9 1 5 29:17
  6 Αλιάνσα Λίμα 15 28 8 4 3 23:15
  7 Αλιάνσα Ατλέτικο 16 28 9 1 6 29:30
  8 ADC Χουάν Πάμπλο ΙΙ 16 25 7 4 5 26:19
  9 Σπορτ Μπόις 15 25 7 4 4 22:16
  10 Κούσκο 16 24 8 0 8 25:23
  11 Ατλέτικο Γκράου 16 21 6 3 7 20:23
  12 Σιενσιάνο 16 17 5 2 9 20:24
  13 Κομερσιάντες Ούνιδος 15 15 3 6 6 26:27
  14 ΦΚ Καχαμάρκα 16 14 4 2 10 23:37
  15 Λος Τσάνκας 15 13 3 4 8 14:30
  16 AD Τάρμα 16 12 2 6 8 14:27
  17 Κλουμπ Ντεπορτίβο Μοκέγκουα 15 11 2 5 8 8:22
  18 UΤC Καχαμάρκα 15 5 1 2 12 17:32

UΤC Καχαμάρκα * -5 βαθμούς

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
Ημίχρονο 10 5
(50.0%)
3
(30.0%)
2
(20.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 17:13 3.0 1.7:1.3
Ημίχρονο 9:5 1.4 0.9:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 27% 73%
Goals κατά 40% 60%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.95 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.71 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Nequecaur Luciano6
Alarcon Jostin4
Erustes Pablo4
Cueva Christian4
Urruti Luis3
Da Campo Hernan3
Celi Yuriel3
Liza Carlos3
Riojas Hansell2
Saba Emilio2
Mora Oslimg1
Lopez Carlos1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Gonzales Erick2
Lopez Carlos1
Urruti Luis1
Trauco Miguel1
Da Campo Hernan1
Alarcon Jostin1
Liza Carlos1
Celi Yuriel1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 34.4% (11/32) 65.6% (21/32)
Ημίχρονο 9.4% (3/32) 90.6% (29/32)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 43.8% (14/32)
2-3 31.3% (10/32)
4-6 25.0% (8/32)
7+ 0.0% (0/32)
Failed to score 25.0% (8/32)

G/G - N/G

G/G N/G
43.8% (14/32) 56.3% (18/32)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 25.0% (8/32)
1 - 1 15.6% (5/32)
0 - 1 9.4% (3/32)
0 - 0 9.4% (3/32)
2 - 0 6.3% (2/32)
1 - 3 6.3% (2/32)
3 - 2 6.3% (2/32)
3 - 0 6.3% (2/32)
2 - 2 3.1% (1/32)
4 - 2 3.1% (1/32)
2 - 1 3.1% (1/32)
5 - 1 3.1% (1/32)
3 - 1 3.1% (1/32)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 34.4% (11/32)
2 21.9% (7/32)
4 12.5% (4/32)
3 9.4% (3/32)
0 9.4% (3/32)
6 6.3% (2/32)
5 6.3% (2/32)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 34.4% (11/32)
1/X 6.3% (2/32)
1/2 3.1% (1/32)
X/1 21.9% (7/32)
X/X 15.6% (5/32)
X/2 6.3% (2/32)
2/1 0.0% (0/32)
2/X 6.3% (2/32)
2/2 6.3% (2/32)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 82 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.16 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.09 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ