Αναβλήθηκε το Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός

13/1/2018 20:07
Αναβλήθηκε η αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Παναθηναϊκό στη… πισίνα της Λιβαδειάς, καθώς μετά από ένα δεκάλεπτο παιχνιδιού ο διαιτητής Ευαγγέλου αποφάσισε να διακόψει οριστικά το παιχνίδι. Καιρού επιτρέποντος, οι δύο ομάδες θα αναμετρηθούν ξανά αύριο (14/1), στις 19:30!

Ο αγωνιστικός χώρος στο γήπεδο του Λεβαδειακού είχε μετατραπεί σε πισίνα εξαιτίας της έντονης βροχόπτωσης που κυριαρχεί όλη την ημέρα την πρωτεύουσα της Βοιωτίας. Ποδόσφαιρο ήταν αδύνατον να παιχτεί, ωστόσο ο διαιτητής Ευαγγέλου είχε διαφορετική άποψη και ανάγκασε Λεβαδειακό και Παναθηναϊκό να παίξουν δέκα λεπτά σε ένα ματς… κωμωδία.

Τελικά, στο δέκατο λεπτό ο ρέφερι διέκοψε οριστικά το παιχνίδι, το οποίο αν το επιτρέψουν οι συνθήκες θα συνεχιστεί αύριο την ίδια ώρα.