Ο Κουλούρης έσωσε την Τουλούζ! (video)

10/8/2019 23:00
Ο Ευθύμης Κουλούρης στο πρώτο του παιχνίδι στο Σαμπιονά βρήκε δίχτυα στο 89ο λεπτό και χάρισε την ισοπαλία (1-1) στην Τουλούζ στο εκτός έδρας παιχνίδι απέναντι στη Μπρεστ.

Ντεμπούτο με γκολ για τον Ευθύμη Κουλούρη με τη φανέλα της Τουλούζ, με τον Έλληνα επιθετικό να σκοράρει στο 89ο λεπτό και να χαρίζει την εκτός έδρας ισοπαλία (1-1) στην ομάδα του.

Οι γηπεδούχοι είχαν προηγηθεί στο 25ο λεπτό με τον Οτρέτ, ενώ στο 84’ είχαν χαμένο πέναλτι με τον Σαμπορνιέ, ο οποίος δεν κατάφερε να νικήσει από τα ένδεκα βήματα τον Ρεινέτ. Πέντε λεπτά μετά, ο Έλληνας στράικερ έδωσε τη λύση για την Τουλούζ, σκοράροντας από κοντά μετά από αδυναμία των φιλοξενούμενων να απομακρύνουν τη μπάλα από την περιοχή τους. Το 1-1 έμεινε ως το φινάλε και οι δύο ομάδες μοιράστηκαν το βαθμό της ισοπαλίας στην πρεμιέρα του Σαμπιονά.