Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Βρες το Σκορ ή τον Σκόρερ & κέρδισε!

27/1/2021 13:20
Ελληνικό «άρωμα» σήμερα στη Novileague…

Έκτη αγωνιστική στη Novileague με σούπερ ελληνικό ντέρμπι. Οι συμμετέχοντες καλούνται να βρουν το Σκορ ή/και τον Σκόρερ στο Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ. Σέντρα του μεγάλου αγώνα στις 19:30, στο Γεώργιος Καραϊσκάκης.

Ξεκίνα από σήμερα στη νέα Novileague

Οι «ερυθρόλευκοι» τρέχουντην κούρσα του ελληνικού πρωταθλήματος, όντας στο +9 από τη 2η του βαθμολογικού πίνακα ΑΕΚ. Στο -12 από την κορυφή ο ΠΑΟΚ.

Για τους λάτρεις της στατιστικής και των ιστορικών στοιχείων, μεγάλη αξία έχουν τα παρακάτω:

• Πιο συχνό μεταξύ τους σκορ στο Καραϊσκάκη (από το 2004): 2-1 (4)
• Πρώτος σκόρερ στα μεταξύ τους ματς (τωρινά ρόστερ): Ίνγκασον (2)
• Πρώτοι σκόρερ των δύο ομάδων: Ελ Αραμπί (14) - Σφιντέρσκι (7)
• Πιο συχνά σκορ στη φετινή Superleague: 0-1 (17), 1-0 (15), 1-1 (13), 2-0 (13)
• FunFact: Ο Κώστας Φορτούνης δεν έχει σκοράρει κόντρα στον ΠΑΟΚ

Αήττητος ο Ολυμπιακός μέχρι στιγμής στη φετινή διοργάνωση. Έχει απολογισμό 15-3-0, όντας «απόλυτος» (9-0-0) εντός έδρας. Εκτός έδρας ο ΠΑΟΚ έχει ρεκόρ 4-3-2, μετρώντας μια νίκη στις 4 τελευταίες εξόδους του (1-1-2).Τι άλλαξε από την προηγούμενη Novileague

1,000,000€ κορυφαίο έπαθλο (αντί για 500,000€): Ακόμα περισσότερες πιθανότητες στη νέα Novileague. Μπορείς να κάνεις 35 σωστές προβλέψεις στα ακριβή σκορ στις 100 αγωνιστικές; Βρίσκεις, δηλαδή, σχεδόν 1 στα 3 σκορ και… είσαι εκατομμυριούχος!

Τετραπλάσιο εγγυημένο έπαθλο: Οι εγγυημένες 50,000€ του προηγούμενου διαγωνισμούς έγιναν πλέον 220,000€.

Βλέποντας ένα ματς συμμετέχεις σε δύο διαγωνισμούς ταυτόχρονα, εντελώς δωρεάν!

Τώρα δε μαντεύεις μόνο τα ακριβή σκορ, αλλά και τον anytime σκόρερ αγώνα, για να μη χάνεις λεπτό το ενδιαφέρον σου και στα 90 λεπτά του ματς! Κάθε 20 αγωνιστικές μοιράζονται εγγυημένα 44,000€!

• 22,000€ μοιράζονται ανά 20 αγωνιστικές στο πρωτάθλημα Βρες τον Σκόρερ. Μέχρι το τέλος της Novileague θα υπάρξουν πέντε τέτοια πρωταθλήματα. Ο νικητής σε κάθε ένα από αυτά κερδίζει 20,000€ και ο 2ος 2,000€.

• Άλλες 22,000€ μοιράζονται κάθε 20 αγωνιστικές και στα πρωταθλήματα Βρες το Ακριβές Σκορ. Ο πρώτος του καθενός από τα 5 πρωταθλήματα-μετά το πέρας των 20 αγωνιστικών-εισπράττει και εδώ 20,000€ και ο δεύτερος 2,000€.

• Σε αυτή τη Novileague μπορείς να αλλάξεις τις επιλογές σου τόσο σε σκορ όσο και στον σκόρερ, μέχρι και δευτερόλεπτα πριν την έναρξη του αγώνα!

Για τον Διαγωνισμό ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις | Ο διαγωνισμός είναι δωρεάν και δεν απαιτείται συμμετοχή στα παίγνια