AEK1970
Μέλος από 8/2/2024- Points
- 99.72
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 126ος
- Προβλέψεις
- 1903
- Μέση απόδοση
- 3.26
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 34% (654 από 1903)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 225 | 74.2% | +0.80 | +0.4% | 1.38 |
| X | 1577 | 26.3% | -104.85 | -6.6% | 3.64 |
| 2 | 100 | 72.0% | +4.47 | +4.5% | 1.49 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.84 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 87 | 48.3% | -3.20 | -3.7% | 2.80 | |
| 84 | 31.0% | -4.50 | -5.4% | 3.11 | |
| 83 | 37.3% | +6.61 | +8.0% | 3.51 | |
| 66 | 30.3% | -6.70 | -10.2% | 3.02 | |
| 43 | 44.2% | +18.46 | +42.9% | 3.44 | |
| 41 | 17.1% | -20.76 | -50.6% | 3.01 | |
| 40 | 40.0% | +10.24 | +25.6% | 3.28 | |
| 32 | 28.1% | -7.89 | -24.7% | 3.32 | |
| 31 | 19.4% | -21.49 | -69.3% | 3.31 | |
| 30 | 33.3% | +0.47 | +1.6% | 3.16 | |
| 26 | 34.6% | +1.34 | +5.2% | 3.12 | |
| 22 | 40.9% | +3.60 | +16.4% | 2.91 | |
| 22 | 31.8% | +0.04 | +0.2% | 3.31 | |
| 22 | 36.4% | +1.72 | +7.8% | 3.50 | |
| 21 | 28.6% | -2.83 | -13.5% | 3.09 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 250 | 78.0% | +3.84 | +1.5% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 68 | 58.8% | -3.67 | -5.4% | 1.63 |
| 2.00 - 2.99 | 148 | 35.8% | +1.35 | +0.9% | 2.81 |
| 3.00 - 5.00 | 1417 | 25.6% | -98.40 | -6.9% | 3.70 |
| 5.01+ | 20 | 15.0% | -3.70 | -18.5% | 5.50 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 129 | 37.2% | +3.38 | +2.6% | 3.19 |
| 1 - 3 | 333 | 33.9% | -38.14 | -11.5% | 3.22 |
| 3 - 6 | 517 | 33.8% | -20.43 | -4.0% | 3.29 |
| 6 - 12 | 694 | 33.4% | -44.68 | -6.4% | 3.31 |
| 12 - 24 | 226 | 38.1% | +3.29 | +1.5% | 3.12 |
| 24 - 48 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 3.63 |
| 48+ | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 4.53 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
1921 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/2026 | 01:20 | - | Νασιονάλ Ασουνσιόν - Ντεπορτίβο Ρεκολέτα | X | 3.60 | - | |||
| 13/10/2026 | 01:00 | - | Ολ Μπόις - Γοδόι Κρουζ | X | 2.65 | - | |||
| 13/10/2026 | 00:15 | - | Όλγουεϊς Ρέντι - Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο | 1 | 1.18 | - | |||
| 12/10/2026 | 23:30 | - | Ούνιον Κομέρσιο - Αγιακούτσο | X | 3.90 | - | |||
| 12/10/2026 | 23:00 | - | HFX Γουάντερερς - Κάβαλρι | X | 3.80 | - | |||
| 12/10/2026 | 23:00 | - | Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε - Νουμπλένσε | X | 4.25 | - | |||
| 12/10/2026 | 23:00 | - | Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα - Λος Άντες | X | 2.77 | - | |||
| 12/10/2026 | 23:00 | - | Χασάνια Αγκανίρ - Φαρ Ραμπάτ | X | 3.25 | - | |||
| 12/10/2026 | 22:00 | - | Λανούς - Βελέζ Σάρσφιλντ | X | 2.95 | - | |||
| 12/10/2026 | 21:00 | - | Γιουπάνκι - Λουχάν | X | 2.77 | - | |||
| 12/10/2026 | 21:00 | - | Λεόνες Ντε Ροσάριο - Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ | X | 3.25 | - | |||
| 12/10/2026 | 21:00 | - | Κανουέλας - Σεντράλ Μπαγεστέρ | X | 3.15 | - | |||
| 12/10/2026 | 21:00 | - | Μπράουν ντε Αντρόγκε - Ντοκ Σαντ | X | 2.80 | - | |||
| 12/10/2026 | 21:00 | - | Ρέιντζερς Ντε Τάλκα - Ουνιόν Σαν Φελίπε | X | 3.70 | - | |||
| 12/10/2026 | 04:15 | - | Αμέρικα Ντε Κάλι - Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν | 1 - 2 | X | 3.45 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.