Arisfc8
Μέλος από 15/12/2010- Points
- 60.11
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 383ος
- Προβλέψεις
- 501252
- Μέση απόδοση
- 1.87
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (274278 από 501252)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 175960 | 60.1% | -9,972.45 | -5.7% | 1.68 |
| X | 59648 | 31.7% | -2,792.50 | -4.7% | 3.04 |
| 2 | 63726 | 56.6% | -4,359.30 | -6.8% | 1.84 |
| 1X | 15327 | 64.4% | -946.87 | -6.2% | 1.54 |
| 12 | 639 | 76.4% | -28.56 | -4.5% | 1.25 |
| X2 | 15877 | 61.4% | -1,190.73 | -7.5% | 1.58 |
| Over | 39314 | 60.3% | -3,044.24 | -7.7% | 1.57 |
| Under | 14606 | 63.2% | -724.74 | -5.0% | 1.52 |
| Ημ.1 | 16218 | 54.8% | -1,271.84 | -7.8% | 1.90 |
| Ημ.X | 12547 | 44.8% | -1,392.71 | -11.1% | 1.99 |
| Ημ.2 | 7325 | 49.8% | -547.08 | -7.5% | 2.31 |
| Goal | 57479 | 54.7% | -5,851.76 | -10.2% | 1.67 |
| No Goal | 4506 | 58.1% | -379.94 | -8.4% | 1.60 |
| 0-1 Goal | 161 | 25.5% | -43.16 | -26.8% | 2.90 |
| 2-3 Goals | 17253 | 46.1% | -1,787.75 | -10.4% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 607 | 37.1% | -93.64 | -15.4% | 2.39 |
| 7+ Goals | 59 | 0.0% | -59.00 | -100.0% | 14.81 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 11478 | 58.2% | -694.66 | -6.1% | 1.74 | |
| 8942 | 53.6% | -606.48 | -6.8% | 1.88 | |
| 8939 | 53.3% | -971.07 | -10.9% | 1.80 | |
| 8389 | 52.2% | -767.56 | -9.1% | 1.96 | |
| 7517 | 53.3% | -728.02 | -9.7% | 1.86 | |
| 6531 | 46.9% | -409.87 | -6.3% | 2.16 | |
| 6504 | 52.0% | -407.27 | -6.3% | 2.01 | |
| 6397 | 52.8% | -611.50 | -9.6% | 1.92 | |
| 6383 | 45.0% | -497.19 | -7.8% | 2.25 | |
| 6356 | 50.2% | -714.35 | -11.2% | 1.89 | |
| 6303 | 55.0% | -552.36 | -8.8% | 1.79 | |
| 6166 | 49.4% | -417.28 | -6.8% | 2.11 | |
| 5823 | 45.7% | -608.61 | -10.5% | 2.13 | |
| 5788 | 46.6% | -440.87 | -7.6% | 2.14 | |
| 5739 | 47.0% | -362.17 | -6.3% | 2.17 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 151207 | 72.2% | -8,022.82 | -5.3% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 214092 | 54.6% | -16,639.67 | -7.8% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 96122 | 38.7% | -7,271.32 | -7.6% | 2.42 |
| 3.00 - 5.00 | 37709 | 28.4% | -2,405.27 | -6.4% | 3.32 |
| 5.01+ | 2122 | 13.5% | -147.19 | -6.9% | 8.13 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 91487 | 55.0% | -5,834.17 | -6.4% | 1.88 |
| 1 - 3 | 128080 | 54.9% | -8,664.25 | -6.8% | 1.88 |
| 3 - 6 | 138856 | 54.7% | -9,919.73 | -7.1% | 1.87 |
| 6 - 12 | 116249 | 54.7% | -8,077.70 | -6.9% | 1.87 |
| 12 - 24 | 22809 | 53.6% | -1,616.03 | -7.1% | 1.90 |
| 24 - 48 | 2603 | 51.7% | -282.14 | -10.8% | 1.90 |
| 48+ | 1168 | 47.6% | -92.25 | -7.9% | 1.94 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
504368 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/10/2026 | 04:00 | - | Μεξικό (Γ) - Τζαμάικα (Γ) | 1 | 1.40 | - | |||
| 14/10/2026 | 03:30 | - | Μπόκα Τζούνιορς - Βάσκο Ντα Γκάμα | 1 | 1.88 | - | |||
| 14/10/2026 | 03:00 | - | Καρταχίνες - Πουνταρένας | 1 | 1.50 | - | |||
| 14/10/2026 | 02:30 | - | Βραζιλία (Γ) - Αργεντινή (Γ) | 1 | 1.21 | - | |||
| 14/10/2026 | 02:00 | - | ΗΠΑ (Γ) - Ισπανία (Γ) | 1 | 2.85 | - | |||
| 14/10/2026 | 02:00 | - | Ταπατίο - Τεπατιτλάν | 1 | 1.53 | - | |||
| 14/10/2026 | 00:00 | - | Βενεζουέλα (Γ) - Κολομβία (Γ) | 2 | 2.00 | - | |||
| 13/10/2026 | 23:00 | - | Χιλή (Γ) - Βολιβία (Γ) | 1 | 1.01 | - | |||
| 13/10/2026 | 23:00 | - | Χιλή (Γ) - Βολιβία (Γ) | Ημ.1 | 1.09 | - | |||
| 13/10/2026 | 23:00 | - | Χιλή (Γ) - Βολιβία (Γ) | Over | 1.02 | - | |||
| 13/10/2026 | 23:00 | - | Φους Ραμπάτ - Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. | X | 2.67 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:15 | - | USM Αλγέρι - Σαούρα | 1 | 1.52 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Μπέρμιγχαμ - Πρέστον | 1 | 1.47 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Στόουκ - Μίντλεσμπρο | Goal | 1.67 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Στόουκ - Μίντλεσμπρο | 1X | 1.85 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.