Astalavista
Μέλος από 3/8/2025- Points
- 13.44
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -8%
- Κατάταξη
- 557ος
- Προβλέψεις
- 3999
- Μέση απόδοση
- 2.27
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 47% (1880 από 3999)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1680 | 53.0% | -104.92 | -6.2% | 2.00 |
| X | 638 | 28.8% | -54.75 | -8.6% | 3.29 |
| 2 | 936 | 44.3% | -55.10 | -5.9% | 2.43 |
| 1X | 7 | 42.9% | -3.28 | -46.9% | 2.05 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 12 | 33.3% | -5.83 | -48.6% | 1.83 |
| Over | 275 | 55.6% | -27.32 | -9.9% | 1.65 |
| Under | 57 | 57.9% | +5.57 | +9.8% | 1.95 |
| Ημ.1 | 22 | 63.6% | +5.66 | +25.7% | 2.61 |
| Ημ.X | 15 | 46.7% | +0.55 | +3.7% | 2.42 |
| Ημ.2 | 13 | 38.5% | -4.94 | -38.0% | 2.35 |
| Goal | 214 | 53.7% | -24.97 | -11.7% | 1.67 |
| No Goal | 29 | 48.3% | -2.13 | -7.3% | 1.87 |
| 0-1 Goal | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.95 |
| 2-3 Goals | 73 | 47.9% | -5.53 | -7.6% | 1.93 |
| 4-6 Goals | 25 | 32.0% | -7.91 | -31.6% | 2.53 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 156 | 46.8% | -23.10 | -14.8% | 2.16 | |
| 138 | 51.4% | -7.03 | -5.1% | 2.14 | |
| 95 | 65.3% | +10.26 | +10.8% | 1.86 | |
| 92 | 45.7% | -6.06 | -6.6% | 2.27 | |
| 90 | 40.0% | -19.45 | -21.6% | 2.25 | |
| 86 | 44.2% | -4.29 | -5.0% | 2.21 | |
| 82 | 50.0% | +7.06 | +8.6% | 2.51 | |
| 76 | 59.2% | -10.48 | -13.8% | 1.59 | |
| 69 | 53.6% | -0.54 | -0.8% | 2.19 | |
| 68 | 52.9% | +3.31 | +4.9% | 2.31 | |
| 61 | 45.9% | +3.50 | +5.7% | 2.21 | |
| 61 | 41.0% | -8.59 | -14.1% | 2.53 | |
| 59 | 40.7% | -12.54 | -21.3% | 2.20 | |
| 56 | 37.5% | -10.64 | -19.0% | 2.62 | |
| 55 | 43.6% | -2.47 | -4.5% | 2.55 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 617 | 72.4% | -31.31 | -5.1% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 1461 | 53.8% | -108.37 | -7.4% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 1113 | 40.3% | -63.86 | -5.7% | 2.36 |
| 3.00 - 5.00 | 717 | 25.9% | -77.71 | -10.8% | 3.47 |
| 5.01+ | 91 | 14.3% | -6.65 | -7.3% | 6.80 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 279 | 51.6% | -1.85 | -0.7% | 2.26 |
| 1 - 3 | 947 | 45.2% | -145.68 | -15.4% | 2.25 |
| 3 - 6 | 1461 | 46.1% | -95.58 | -6.5% | 2.30 |
| 6 - 12 | 1052 | 49.0% | -17.45 | -1.7% | 2.26 |
| 12 - 24 | 239 | 44.4% | -34.50 | -14.4% | 2.22 |
| 24 - 48 | 12 | 66.7% | +1.47 | +12.3% | 1.64 |
| 48+ | 9 | 55.6% | +5.69 | +63.2% | 3.79 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
4017 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/2026 | 19:00 | 285 | Βίντερτουρ - Λουκέρνη | 2 | 1.91 | - | |||
| 16/5/2026 | 19:00 | 286 | Ζυρίχη - Σερβέτ | 4-6 Goals | 2.42 | - | |||
| 16/5/2026 | 19:00 | 288 | Αστέρας Τρίπολης - Κηφισιά | Goal | 1.94 | - | |||
| 16/5/2026 | 19:00 | 290 | Πανσερραϊκός - Παναιτωλικός | 1 | 2.35 | - | |||
| 16/5/2026 | 17:00 | 237 | Τσέλσι - Μάντσεστερ Σίτι | 2 | 1.65 | - | |||
| 16/5/2026 | 14:30 | 213 | Σέλτικ - Χαρτς | X2 | 2.22 | - | |||
| 16/5/2026 | 14:30 | 216 | Χιμπέρνιαν - Μάδεργουελ | Goal | 1.64 | - | |||
| 15/5/2026 | 22:00 | 176 | Άστον Βίλα - Λίβερπουλ | 4 - 2 | Over | 1.57 | +0.57 | ||
| 15/5/2026 | 22:00 | 176 | Άστον Βίλα - Λίβερπουλ | 4 - 2 | Goal | 1.48 | +0.48 | ||
| 15/5/2026 | 21:45 | 164 | Λέουβεν - Αντβέρπ | 3 - 0 | Over | 1.80 | +0.80 | ||
| 15/5/2026 | 21:45 | 164 | Λέουβεν - Αντβέρπ | 3 - 0 | Goal | 1.62 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 21:45 | 168 | Σεντ Πάτρικς - Σέλμπουρν | 0 - 1 | 1 | 1.84 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 21:45 | 168 | Σεντ Πάτρικς - Σέλμπουρν | 0 - 1 | Goal | 1.78 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 20:00 | 139 | Ρίζεσπορ - Μπεσίκτας | 2 - 2 | Goal | 1.37 | +0.37 | ||
| 15/5/2026 | 20:00 | 139 | Ρίζεσπορ - Μπεσίκτας | 2 - 2 | 2 | 2.02 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.