Bakalini
Μέλος από 2/3/2026- Points
- 81.42
- Yield*
- -1%
- 30 ημερών
- +6%
- Κατάταξη
- 291ος
- Προβλέψεις
- 2902
- Μέση απόδοση
- 2.13
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 49% (1419 από 2902)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1107 | 48.7% | -30.88 | -2.8% | 2.03 |
| X | 332 | 32.5% | +22.37 | +6.7% | 3.31 |
| 2 | 790 | 46.5% | -4.98 | -0.6% | 2.16 |
| 1X | 9 | 66.7% | -0.99 | -11.0% | 1.35 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 8 | 37.5% | -3.60 | -45.0% | 1.45 |
| Over | 356 | 66.0% | +3.06 | +0.9% | 1.53 |
| Under | 59 | 59.3% | +0.40 | +0.7% | 1.69 |
| Ημ.1 | 21 | 52.4% | -3.00 | -14.3% | 1.66 |
| Ημ.X | 12 | 66.7% | +4.57 | +38.1% | 2.09 |
| Ημ.2 | 3 | 33.3% | -1.20 | -40.0% | 1.81 |
| Goal | 35 | 68.6% | +2.01 | +5.7% | 1.55 |
| No Goal | 22 | 40.9% | -7.66 | -34.8% | 1.67 |
| 0-1 Goal | 22 | 27.3% | -5.40 | -24.5% | 2.80 |
| 2-3 Goals | 121 | 52.1% | +4.09 | +3.4% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 5 | 80.0% | +2.63 | +52.6% | 1.96 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 78 | 38.5% | -13.48 | -17.3% | 2.24 | |
| 77 | 40.3% | -9.50 | -12.3% | 2.24 | |
| 69 | 49.3% | -2.07 | -3.0% | 2.12 | |
| 65 | 47.7% | +1.48 | +2.3% | 2.25 | |
| 64 | 51.6% | +1.02 | +1.6% | 2.04 | |
| 64 | 35.9% | -13.54 | -21.2% | 2.30 | |
| 61 | 50.8% | +6.09 | +10.0% | 2.24 | |
| 59 | 52.5% | +6.14 | +10.4% | 2.17 | |
| 55 | 58.2% | +4.40 | +8.0% | 1.95 | |
| 54 | 53.7% | +8.44 | +15.6% | 2.12 | |
| 52 | 59.6% | +9.48 | +18.2% | 2.11 | |
| 51 | 56.9% | +11.58 | +22.7% | 2.16 | |
| 51 | 54.9% | +1.19 | +2.3% | 1.99 | |
| 50 | 46.0% | +3.08 | +6.2% | 2.24 | |
| 50 | 56.0% | +0.63 | +1.3% | 1.89 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 281 | 66.9% | -19.38 | -6.9% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 848 | 55.0% | -20.50 | -2.4% | 1.79 |
| 2.00 - 2.99 | 1462 | 45.2% | -13.55 | -0.9% | 2.21 |
| 3.00 - 5.00 | 311 | 33.4% | +34.85 | +11.2% | 3.37 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 38 | 60.5% | +1.37 | +3.6% | 1.84 |
| 1 - 3 | 124 | 46.8% | -18.12 | -14.6% | 1.94 |
| 3 - 6 | 195 | 51.8% | +5.87 | +3.0% | 2.09 |
| 6 - 12 | 591 | 49.4% | +6.55 | +1.1% | 2.16 |
| 12 - 24 | 582 | 49.0% | +7.14 | +1.2% | 2.14 |
| 24 - 48 | 955 | 44.3% | -31.35 | -3.3% | 2.26 |
| 48+ | 417 | 56.8% | +9.96 | +2.4% | 1.89 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2998 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20/10/2026 | 02:00 | - | Κορίνθιανς - Βιτόρια Μπαΐα | Over | 2.05 | - | |||
| 20/10/2026 | 02:00 | - | Νασιονάλ Μοντεβιδέο - Ντεπορτίβο Μαλντονάντο | Under | 1.78 | - | |||
| 19/10/2026 | 20:00 | - | Ντέγκερφορς - Κάλμαρ | Under | 1.75 | - | |||
| 19/10/2026 | 20:00 | - | Τραμπζονσπόρ - Μπεσίκτας | Over | 1.57 | - | |||
| 19/10/2026 | 04:10 | - | Ντεπορτίβο Κάλι - Ατλέτικο Τζούνιορ | 1 | 2.10 | - | |||
| 19/10/2026 | 02:05 | - | Γιανέρος - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε | 2 | 2.70 | - | |||
| 19/10/2026 | 00:30 | - | Λίβερπουλ Μοντεβιντέο - Πενιαρόλ | Ημ.X | 1.95 | - | |||
| 19/10/2026 | 00:15 | - | Δε Στρόνγκεστ - Όλγουεϊς Ρέντι | Over | 1.44 | - | |||
| 18/10/2026 | 23:30 | - | Αλιάνσα Ατλέτικο - Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες | Over | 2.00 | - | |||
| 18/10/2026 | 22:15 | - | Φραμ Ρέικιαβικ - Άκρανες | Over | 1.30 | - | |||
| 18/10/2026 | 22:00 | - | Νασιονάλ Ποτόσι - Μπολίβαρ | Over | 1.44 | - | |||
| 18/10/2026 | 22:00 | - | Φλουμινένσε - Σάντος | Over | 1.88 | - | |||
| 18/10/2026 | 22:00 | - | Σάο Μπερνάρντο - Κρισιούμα | Ημ.X | 1.91 | - | |||
| 18/10/2026 | 22:00 | - | Αγκουίλας Ντοράντας - Τολίμα | X | 3.10 | - | |||
| 18/10/2026 | 21:30 | - | Λέχια Γκντάνσκ - Άρκα Γκντίνια | Over | 1.72 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.