Gogos
Μέλος από 30/3/2025- Points
- 49.2
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- +2%
- Κατάταξη
- 475ος
- Προβλέψεις
- 4167
- Μέση απόδοση
- 2.66
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 40% (1664 από 4167)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 348 | 46.0% | +40.45 | +11.6% | 3.02 |
| X | 384 | 23.4% | -71.19 | -18.5% | 3.51 |
| 2 | 414 | 29.5% | -81.15 | -19.6% | 3.19 |
| 1X | 167 | 41.3% | -23.74 | -14.2% | 2.20 |
| 12 | 8 | 62.5% | -1.74 | -21.8% | 1.23 |
| X2 | 352 | 44.6% | -36.75 | -10.4% | 2.21 |
| Over | 380 | 47.6% | -29.85 | -7.9% | 2.02 |
| Under | 138 | 39.9% | -31.03 | -22.5% | 2.16 |
| Ημ.1 | 208 | 37.0% | +11.56 | +5.6% | 3.59 |
| Ημ.X | 218 | 41.3% | -19.01 | -8.7% | 2.25 |
| Ημ.2 | 308 | 26.3% | -35.45 | -11.5% | 4.20 |
| Goal | 601 | 50.2% | -24.73 | -4.1% | 1.96 |
| No Goal | 48 | 29.2% | -20.69 | -43.1% | 2.20 |
| 0-1 Goal | 46 | 43.5% | +5.19 | +11.3% | 2.67 |
| 2-3 Goals | 334 | 48.5% | -5.41 | -1.6% | 2.03 |
| 4-6 Goals | 213 | 37.1% | -28.77 | -13.5% | 2.54 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 110 | 47.3% | +12.38 | +11.3% | 2.59 | |
| 105 | 39.0% | -11.99 | -11.4% | 2.50 | |
| 100 | 46.0% | +10.36 | +10.4% | 2.71 | |
| 97 | 47.4% | +0.74 | +0.8% | 2.27 | |
| 92 | 41.3% | -6.83 | -7.4% | 2.33 | |
| 82 | 42.7% | -3.40 | -4.1% | 2.76 | |
| 78 | 43.6% | +2.09 | +2.7% | 2.60 | |
| 75 | 40.0% | -5.52 | -7.4% | 2.65 | |
| 70 | 42.9% | -5.86 | -8.4% | 2.61 | |
| 70 | 47.1% | +5.25 | +7.5% | 2.30 | |
| 57 | 45.6% | +3.66 | +6.4% | 2.45 | |
| 56 | 32.1% | -13.24 | -23.6% | 2.85 | |
| 55 | 49.1% | +4.97 | +9.0% | 2.28 | |
| 54 | 40.7% | -2.66 | -4.9% | 2.58 | |
| 53 | 45.3% | -1.53 | -2.9% | 2.53 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 58 | 70.7% | -0.62 | -1.1% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 1307 | 53.6% | -45.52 | -3.5% | 1.80 |
| 2.00 - 2.99 | 1702 | 40.0% | -141.72 | -8.3% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 962 | 23.6% | -139.00 | -14.4% | 3.63 |
| 5.01+ | 138 | 10.9% | -25.45 | -18.4% | 8.62 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 601 | 39.6% | -61.84 | -10.3% | 2.62 |
| 1 - 3 | 894 | 39.9% | -45.38 | -5.1% | 2.80 |
| 3 - 6 | 1123 | 39.3% | -125.83 | -11.2% | 2.66 |
| 6 - 12 | 1201 | 41.0% | -74.57 | -6.2% | 2.64 |
| 12 - 24 | 276 | 36.2% | -49.92 | -18.1% | 2.49 |
| 24 - 48 | 31 | 61.3% | +15.34 | +49.5% | 2.39 |
| 48+ | 41 | 39.0% | -10.11 | -24.7% | 2.11 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
4190 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2/9/2026 | 17:30 | - | Μπρέζνο - Ζβολέν | X | 6.75 | - | |||
| 2/9/2026 | 17:30 | - | Μπρέζνο - Ζβολέν | Goal | 2.27 | - | |||
| 2/9/2026 | 17:30 | - | Νόβε Μέστο Ναντ Βαχόμ - Κάντκα | 2 | 2.57 | - | |||
| 2/9/2026 | 17:30 | - | Νόβε Μέστο Ναντ Βαχόμ - Κάντκα | Ημ.2 | 2.95 | - | |||
| 2/9/2026 | 17:00 | - | Μάρεκ - Νέσεμπαρ | 2 | 4.55 | - | |||
| 2/9/2026 | 17:00 | - | Μάρεκ - Νέσεμπαρ | Ημ.2 | 5.00 | - | |||
| 2/9/2026 | 17:00 | - | Νέστος Χρυσούπολης - ΑΕΚ | Goal | 3.30 | - | |||
| 2/9/2026 | 16:00 | - | Σασσουόλο - Φροζινόνε | 2 | 4.05 | - | |||
| 2/9/2026 | 16:00 | - | Σασσουόλο - Φροζινόνε | Ημ.2 | 4.40 | - | |||
| 2/9/2026 | 15:00 | - | Γιούναν Γιουκούν - Τσονγκίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ | 2 | 4.15 | - | |||
| 2/9/2026 | 15:00 | - | Γιούναν Γιουκούν - Τσονγκίνγκ Τονγκλιάνγκ Λονγκ | Ημ.2 | 4.45 | - | |||
| 2/9/2026 | 13:00 | - | Μασίντα Ζέλβια - Καβασάκι | 2 | 3.85 | - | |||
| 2/9/2026 | 13:00 | - | Μασίντα Ζέλβια - Καβασάκι | Ημ.2 | 4.20 | - | |||
| 2/9/2026 | 13:00 | - | Χιροσίμα - Ναγκόγια | 2 | 5.90 | - | |||
| 2/9/2026 | 13:00 | - | Χιροσίμα - Ναγκόγια | Ημ.2 | 5.60 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.