Gr-Seferis90
Μέλος από 26/8/2026- Points
- 46.65
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 449ος
- Προβλέψεις
- 1092
- Μέση απόδοση
- 1.69
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 65% (709 από 1092)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 264 | 71.2% | +0.47 | +0.2% | 1.53 |
| X | 127 | 24.4% | -22.43 | -17.7% | 3.50 |
| 2 | 81 | 70.4% | -1.73 | -2.1% | 1.44 |
| 1X | 165 | 77.6% | -4.78 | -2.9% | 1.27 |
| 12 | 141 | 74.5% | -11.02 | -7.8% | 1.24 |
| X2 | 128 | 73.4% | -3.49 | -2.7% | 1.38 |
| Over | 71 | 62.0% | +1.33 | +1.9% | 1.67 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 115 | 53.9% | -11.70 | -10.2% | 1.70 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 60.0% | -2.42 | -5.4% | 1.65 | |
| 37 | 59.5% | -3.27 | -8.8% | 1.62 | |
| 37 | 70.3% | +4.16 | +11.2% | 1.85 | |
| 31 | 71.0% | +0.01 | 0.0% | 1.63 | |
| 31 | 67.7% | -0.39 | -1.3% | 1.69 | |
| 26 | 69.2% | +1.30 | +5.0% | 1.81 | |
| 26 | 69.2% | +2.37 | +9.1% | 1.57 | |
| 25 | 56.0% | -0.64 | -2.6% | 2.54 | |
| 25 | 68.0% | -0.44 | -1.8% | 1.52 | |
| 24 | 62.5% | -2.42 | -10.1% | 1.51 | |
| 23 | 73.9% | +2.74 | +11.9% | 1.90 | |
| 23 | 56.5% | -3.34 | -14.5% | 1.68 | |
| 23 | 73.9% | +0.72 | +3.1% | 1.57 | |
| 22 | 45.5% | -7.89 | -35.9% | 2.25 | |
| 22 | 77.3% | 0.00 | 0.0% | 1.40 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 643 | 77.0% | -19.47 | -3.0% | 1.27 |
| 1.50 - 1.99 | 282 | 60.3% | +1.33 | +0.5% | 1.68 |
| 2.00 - 2.99 | 44 | 36.4% | -8.06 | -18.3% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 118 | 23.7% | -22.15 | -18.8% | 3.48 |
| 5.01+ | 5 | 0.0% | -5.00 | -100.0% | 8.62 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 16 | 62.5% | -2.49 | -15.6% | 1.59 |
| 1 - 3 | 70 | 68.6% | +2.50 | +3.6% | 1.91 |
| 3 - 6 | 134 | 59.7% | -19.94 | -14.9% | 1.66 |
| 6 - 12 | 319 | 64.9% | -8.52 | -2.7% | 1.72 |
| 12 - 24 | 378 | 66.4% | -13.04 | -3.4% | 1.66 |
| 24 - 48 | 154 | 66.2% | -5.61 | -3.6% | 1.59 |
| 48+ | 21 | 52.4% | -6.25 | -29.8% | 1.80 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
1110 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17/10/2026 | 23:00 | - | Τσίκο - Ατλέτικο Νασιονάλ | 2 | 1.45 | - | |||
| 14/10/2026 | 14:45 | 243 | Ολυμπιακός Β' - Καλλιθέα | 12 | 1.31 | - | |||
| 14/10/2026 | 14:45 | 243 | Ολυμπιακός Β' - Καλλιθέα | Over | 2.12 | - | |||
| 14/10/2026 | 14:45 | 243 | Ολυμπιακός Β' - Καλλιθέα | Goal | 2.01 | - | |||
| 13/10/2026 | 03:00 | 912 | Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο - Κρουζέιρο | X | 3.45 | - | |||
| 12/10/2026 | 22:00 | 899 | Κόβεντρι - Νιούκαστλ | X2 | 1.31 | - | |||
| 12/10/2026 | 22:00 | 900 | Λανούς - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1X | 1.28 | - | |||
| 12/10/2026 | 22:00 | 901 | Κοριτίμπα - Μποταφόγκο | X | 3.35 | - | |||
| 12/10/2026 | 22:00 | 902 | Φορταλέζα - Κλαμπ Ρεγκάτας | 1 | 1.77 | - | |||
| 12/10/2026 | 22:00 | 903 | Σάμροκ Ρόβερς - Μποέμιαν | X | 3.35 | - | |||
| 12/10/2026 | 22:00 | 903 | Σάμροκ Ρόβερς - Μποέμιαν | Goal | 1.62 | - | |||
| 12/10/2026 | 22:00 | 904 | Λεβάντε - Σεβίλλη | X2 | 1.45 | - | |||
| 12/10/2026 | 21:45 | 898 | Τορίνο - Ουντινέζε | X | 3.20 | - | |||
| 12/10/2026 | 21:00 | 895 | Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Ραπίντ Βουκουρεστίου | X | 3.25 | - | |||
| 12/10/2026 | 20:00 | 888 | Λουντογκόρετς - Άρντα | 5 - 0 | 1 | 1.60 | +0.60 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.