INSPIRES
Μέλος από 3/5/2012- Points
- 94.28
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -14%
- Κατάταξη
- 127ος
- Προβλέψεις
- 8927
- Μέση απόδοση
- 1.56
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 61% (5414 από 8927)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 271 | 57.2% | -25.96 | -9.6% | 1.61 |
| X | 18 | 33.3% | +0.30 | +1.7% | 3.26 |
| 2 | 87 | 42.5% | -23.03 | -26.5% | 1.84 |
| 1X | 2125 | 73.7% | -127.86 | -6.0% | 1.28 |
| 12 | 120 | 65.8% | -22.62 | -18.9% | 1.23 |
| X2 | 1255 | 67.6% | -129.49 | -10.3% | 1.34 |
| Over | 3167 | 54.9% | -359.60 | -11.4% | 1.67 |
| Under | 55 | 58.2% | -0.94 | -1.7% | 1.78 |
| Ημ.1 | 23 | 34.8% | -7.43 | -32.3% | 2.14 |
| Ημ.X | 21 | 38.1% | -4.05 | -19.3% | 2.16 |
| Ημ.2 | 15 | 20.0% | -6.70 | -44.7% | 2.56 |
| Goal | 1716 | 52.9% | -92.68 | -5.4% | 1.81 |
| No Goal | 6 | 50.0% | -0.90 | -15.0% | 1.73 |
| 0-1 Goal | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 4.38 |
| 2-3 Goals | 41 | 48.8% | -4.55 | -11.1% | 1.87 |
| 4-6 Goals | 4 | 50.0% | +0.70 | +17.5% | 2.70 |
| 7+ Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 25.00 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 224 | 61.2% | -22.90 | -10.2% | 1.51 | |
| 222 | 56.3% | -36.21 | -16.3% | 1.53 | |
| 214 | 60.7% | -23.53 | -11.0% | 1.52 | |
| 211 | 62.1% | -19.23 | -9.1% | 1.55 | |
| 207 | 60.9% | -22.29 | -10.8% | 1.62 | |
| 191 | 59.7% | -28.19 | -14.8% | 1.58 | |
| 188 | 63.3% | -17.66 | -9.4% | 1.49 | |
| 177 | 55.4% | -30.37 | -17.2% | 1.57 | |
| 152 | 61.2% | -10.32 | -6.8% | 1.57 | |
| 148 | 58.8% | -23.41 | -15.8% | 1.47 | |
| 148 | 66.2% | -3.11 | -2.1% | 1.55 | |
| 140 | 58.6% | -12.67 | -9.0% | 1.59 | |
| 136 | 64.0% | -7.01 | -5.2% | 1.55 | |
| 135 | 53.3% | -28.45 | -21.1% | 1.63 | |
| 128 | 66.4% | -3.70 | -2.9% | 1.49 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4496 | 70.9% | -367.76 | -8.2% | 1.30 |
| 1.50 - 1.99 | 3371 | 53.4% | -333.55 | -9.9% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 1006 | 41.4% | -97.24 | -9.7% | 2.20 |
| 3.00 - 5.00 | 51 | 25.5% | -6.26 | -12.3% | 3.48 |
| 5.01+ | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 12.45 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 3374 | 59.8% | -269.60 | -8.0% | 1.62 |
| 1 - 3 | 1838 | 61.1% | -167.97 | -9.1% | 1.55 |
| 3 - 6 | 1233 | 60.9% | -137.21 | -11.1% | 1.51 |
| 6 - 12 | 1693 | 62.4% | -152.33 | -9.0% | 1.50 |
| 12 - 24 | 777 | 58.7% | -83.78 | -10.8% | 1.58 |
| 24 - 48 | 9 | 66.7% | -0.14 | -1.6% | 1.51 |
| 48+ | 3 | 66.7% | +3.22 | +107.3% | 2.51 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
9001 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12/5/2026 | 21:45 | - | Νταντί Γιουνάιτεντ - Λίβινγκστον | 0 - 0 | 1X | 1.23 | +0.23 | ||
| 12/5/2026 | 19:45 | - | Μόντενα - Γιούβε Στάμπια | 0 - 1 | 1X | 1.29 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 18:30 | - | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Ντούκλα Πράγας | 1 - 2 | Goal | 1.67 | +0.67 | ||
| 12/5/2026 | 13:30 | - | Χελένικ Αθλέτικ - Νταρβίν Χαρτς | 2 - 3 | Over | 1.31 | +0.31 | ||
| 11/5/2026 | 23:00 | 1524 | Ατλέτικο Κάλι - Πατριότας | 1 - 1 | Goal | 2.05 | +1.05 | ||
| 11/5/2026 | 22:15 | - | Βιτόρια Γκιμαράες - Κάζα Πία | 0 - 1 | 1X | 1.22 | -1.00 | ||
| 11/5/2026 | 22:00 | - | Μίλγουολ - Χαλ | 0 - 2 | 1X | 1.21 | -1.00 | ||
| 11/5/2026 | 22:00 | - | Ράγιο Βαγιεκάνο - Τζιρόνα | 1 - 1 | Goal | 1.75 | +0.75 | ||
| 10/5/2026 | 17:45 | - | Τελστάρ - Χέρακλες | 3 - 0 | Over | 1.45 | +0.45 | ||
| 10/5/2026 | 15:45 | - | Βίσλα Πλοκ - Μότορ Λούμπλιν | 0 - 4 | Goal | 1.59 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 22:15 | - | Άκρανες - Κέφλαβικ | 1 - 3 | Over | 1.47 | +0.47 | ||
| 8/5/2026 | 22:15 | - | Άκρανες - Κέφλαβικ | 1 - 3 | Goal | 1.47 | +0.47 | ||
| 8/5/2026 | 22:15 | - | Στιαρνάν - ΚΡ Ρεϊκιαβίκ | 2 - 3 | Goal | 1.21 | +0.21 | ||
| 8/5/2026 | 21:45 | - | Λανς - Ναντ | 1 - 0 | Over | 1.55 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 21:45 | - | Άθλοουν Τάουν - Τρίτι Γιουνάιτεντ | 0 - 0 | 1X | 1.25 | +0.25 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.