July2025
Μέλος από 21/6/2023- Points
- 31.11
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 512ος
- Προβλέψεις
- 3361
- Μέση απόδοση
- 1.87
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 56% (1893 από 3361)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1218 | 62.5% | -29.60 | -2.4% | 1.64 |
| X | 360 | 27.5% | -37.08 | -10.3% | 3.31 |
| 2 | 576 | 57.5% | -36.84 | -6.4% | 1.80 |
| 1X | 114 | 74.6% | -6.12 | -5.4% | 1.30 |
| 12 | 15 | 93.3% | +2.27 | +15.1% | 1.23 |
| X2 | 77 | 63.6% | -8.00 | -10.4% | 1.49 |
| Over | 353 | 55.8% | -29.91 | -8.5% | 1.67 |
| Under | 165 | 56.4% | +3.47 | +2.1% | 1.84 |
| Ημ.1 | 8 | 75.0% | +1.54 | +19.3% | 1.59 |
| Ημ.X | 4 | 0.0% | -4.00 | -100.0% | 2.06 |
| Ημ.2 | 7 | 14.3% | -5.12 | -73.1% | 5.91 |
| Goal | 335 | 56.4% | -20.00 | -6.0% | 1.70 |
| No Goal | 58 | 56.9% | -0.82 | -1.4% | 1.74 |
| 0-1 Goal | 2 | 50.0% | +0.05 | +2.5% | 2.33 |
| 2-3 Goals | 60 | 50.0% | +0.66 | +1.1% | 2.03 |
| 4-6 Goals | 9 | 44.4% | +0.28 | +3.1% | 2.28 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 171 | 55.6% | -18.58 | -10.9% | 1.71 | |
| 159 | 64.2% | +3.52 | +2.2% | 1.74 | |
| 117 | 59.8% | +1.91 | +1.6% | 1.84 | |
| 109 | 65.1% | -0.45 | -0.4% | 1.65 | |
| 108 | 55.6% | -9.58 | -8.9% | 1.74 | |
| 103 | 62.1% | -2.64 | -2.6% | 1.69 | |
| 94 | 54.3% | -12.54 | -13.3% | 1.77 | |
| 86 | 67.4% | +0.40 | +0.5% | 1.60 | |
| 85 | 50.6% | -9.50 | -11.2% | 2.05 | |
| 82 | 48.8% | -6.54 | -8.0% | 2.21 | |
| 81 | 49.4% | -11.68 | -14.4% | 2.42 | |
| 75 | 61.3% | -0.31 | -0.4% | 1.78 | |
| 65 | 69.2% | +8.24 | +12.7% | 1.69 | |
| 63 | 55.6% | +3.35 | +5.3% | 1.97 | |
| 58 | 51.7% | -1.89 | -3.3% | 2.02 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 986 | 74.2% | -31.47 | -3.2% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 1577 | 55.7% | -81.66 | -5.2% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 446 | 43.9% | +6.29 | +1.4% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 340 | 25.0% | -56.38 | -16.6% | 3.38 |
| 5.01+ | 12 | 8.3% | -6.00 | -50.0% | 7.50 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 109 | 57.8% | -7.67 | -7.0% | 1.83 |
| 1 - 3 | 342 | 55.6% | -26.34 | -7.7% | 1.77 |
| 3 - 6 | 669 | 55.3% | -47.09 | -7.0% | 1.92 |
| 6 - 12 | 1524 | 59.0% | -43.82 | -2.9% | 1.79 |
| 12 - 24 | 394 | 52.0% | -36.96 | -9.4% | 1.93 |
| 24 - 48 | 144 | 61.8% | +5.55 | +3.9% | 1.85 |
| 48+ | 179 | 43.0% | -12.89 | -7.2% | 2.43 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
3364 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/2026 | 04:15 | 903 | Ατλέτικο Τζούνιορ - Όνσε Κάλντας | 2 - 2 | Over | 1.82 | +0.82 | ||
| 14/5/2026 | 02:00 | 887 | Ντεπορτίβο Πάστο - Τολίμα | 0 - 2 | Under | 1.52 | +0.52 | ||
| 13/5/2026 | 22:00 | 874 | Μάντσεστερ Σίτι - Κρίσταλ Πάλας | 3 - 0 | Goal | 1.72 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 21:00 | 869 | Άλμερε Σίτι - Βίλεμ | 0 - 1 | Over | 1.65 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 19:30 | 855 | Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός | 1 - 0 | Under | 1.95 | +0.95 | ||
| 13/5/2026 | 19:30 | 856 | ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | 1 - 1 | Goal | 1.80 | +0.80 | ||
| 13/5/2026 | 19:00 | 853 | Ριέκα - Ντιναμό Ζάγκρεμπ | 0 - 2 | No Goal | 1.91 | +0.91 | ||
| 13/5/2026 | 18:00 | 1507 | BFC Νταουγκάβπιλς - Ρίγας Σκόλα | 0 - 1 | Over | 1.44 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 17:00 | 847 | Βόλος ΝΠΣ - Άρης | 1 - 2 | No Goal | 2.05 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 17:00 | 849 | Λεβαδειακός - ΟΦΗ | 3 - 2 | Under | 2.35 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 03:30 | 837 | Κρουζέιρο - Γκοϊάς | 1 - 0 | Under | 1.74 | +0.74 | ||
| 13/5/2026 | 01:30 | 832 | Ιντερνασιονάλ - Αθλέτικ Κλουμπ | 3 - 2 | No Goal | 1.47 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 01:30 | 833 | Λοντρίνα - Σάο Μπερνάρντο | 1 - 3 | Under | 1.58 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 01:30 | 833 | Λοντρίνα - Σάο Μπερνάρντο | 1 - 3 | No Goal | 1.77 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 20:00 | 1513 | Γουάντι Ντέγκλα - Ισμαΐλι | 2 - 1 | Under | 1.48 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.