Kamikaze21
Μέλος από 31/12/2023- Points
- 36.4
- Yield*
- -4%
- 30 ημερών
- -14%
- Κατάταξη
- 530ος
- Προβλέψεις
- 6860
- Μέση απόδοση
- 1.81
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 56% (3846 από 6860)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2883 | 60.1% | -70.61 | -2.4% | 1.71 |
| X | 130 | 33.1% | +4.67 | +3.6% | 3.14 |
| 2 | 1546 | 55.9% | -66.89 | -4.3% | 1.83 |
| 1X | 115 | 61.7% | -0.07 | -0.1% | 1.75 |
| 12 | 27 | 63.0% | -4.81 | -17.8% | 1.33 |
| X2 | 177 | 54.8% | -14.73 | -8.3% | 1.72 |
| Over | 851 | 52.2% | -52.38 | -6.2% | 1.86 |
| Under | 88 | 58.0% | +5.16 | +5.9% | 1.92 |
| Ημ.1 | 215 | 57.7% | +12.20 | +5.7% | 1.86 |
| Ημ.X | 35 | 34.3% | -11.43 | -32.7% | 1.99 |
| Ημ.2 | 78 | 43.6% | -15.51 | -19.9% | 1.96 |
| Goal | 632 | 50.6% | -41.43 | -6.6% | 1.87 |
| No Goal | 71 | 45.1% | -7.42 | -10.5% | 2.03 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 10 | 40.0% | -2.35 | -23.5% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 2 | 50.0% | +0.32 | +16.0% | 2.41 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 318 | 58.2% | -7.25 | -2.3% | 1.83 | |
| 284 | 59.5% | +18.25 | +6.4% | 1.86 | |
| 263 | 55.5% | -6.57 | -2.5% | 1.86 | |
| 220 | 59.1% | -5.15 | -2.3% | 1.76 | |
| 211 | 47.9% | -16.26 | -7.7% | 2.01 | |
| 199 | 54.3% | -19.82 | -10.0% | 1.78 | |
| 161 | 55.9% | +4.76 | +3.0% | 1.90 | |
| 152 | 64.5% | +12.27 | +8.1% | 1.75 | |
| 150 | 55.3% | -6.24 | -4.2% | 1.78 | |
| 147 | 62.6% | +10.20 | +6.9% | 1.81 | |
| 147 | 55.1% | +12.59 | +8.6% | 2.00 | |
| 134 | 53.0% | -9.17 | -6.8% | 1.84 | |
| 119 | 50.4% | -18.76 | -15.8% | 1.78 | |
| 107 | 57.9% | -8.09 | -7.6% | 1.67 | |
| 104 | 57.7% | +8.53 | +8.2% | 1.97 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1569 | 75.2% | -21.47 | -1.4% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 3418 | 56.6% | -60.99 | -1.8% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 1722 | 39.4% | -212.47 | -12.3% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 150 | 35.3% | +24.05 | +16.0% | 3.31 |
| 5.01+ | 1 | 100.0% | +5.60 | +560.0% | 6.60 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 795 | 52.7% | -90.54 | -11.4% | 1.80 |
| 1 - 3 | 1641 | 56.1% | -47.04 | -2.9% | 1.82 |
| 3 - 6 | 1922 | 58.7% | +12.34 | +0.6% | 1.81 |
| 6 - 12 | 2053 | 54.9% | -111.66 | -5.4% | 1.82 |
| 12 - 24 | 399 | 56.1% | -21.89 | -5.5% | 1.79 |
| 24 - 48 | 32 | 50.0% | -2.86 | -8.9% | 1.88 |
| 48+ | 18 | 55.6% | -3.63 | -20.2% | 1.74 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6866 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30/8/2026 | 21:00 | - | Κηφισιά - ΑΕΚ | 1 - 1 | 2 | 1.35 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 19:30 | - | Άρης - ΟΦΗ | 2 - 1 | 1 | 1.67 | +0.67 | ||
| 30/8/2026 | 17:00 | - | Ράντερς - Άαρχους | 2 - 1 | 2 | 2.22 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 16:00 | - | Σάντερλαντ - Φούλαμ | 1 - 0 | Over | 2.02 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 13:15 | - | Ουτρέχτη - Αϊντχόφεν | 1 - 6 | 2 | 1.62 | +0.62 | ||
| 30/8/2026 | 00:30 | - | Μποταφόγκο SP - Κουιαμπά | 1 - 2 | Goal | 2.20 | +1.20 | ||
| 29/8/2026 | 21:30 | - | Γαλατασαράι - Γκεζτεπέ | 3 - 2 | 1 | 1.27 | +0.27 | ||
| 29/8/2026 | 20:00 | - | Σαμπντόρια - Γιούβε Στάμπια | 1 - 2 | 1 | 1.88 | -1.00 | ||
| 26/8/2026 | 22:00 | - | Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Σοσιεδάδ | 4 - 1 | 1 | 1.29 | +0.29 | ||
| 26/8/2026 | 22:00 | - | ΑΕΚ - Λέφσκι Σόφιας | 4 - 0 | 1 | 1.52 | +0.52 | ||
| 25/8/2026 | 22:00 | - | Βαλένθια - Μπέτις | 0 - 1 | Goal | 1.70 | -1.00 | ||
| 25/8/2026 | 19:45 | - | Σαμπάχ - Χάποελ Μπερ Σεβά | 5 - 2 | 1 | 1.91 | +0.91 | ||
| 25/8/2026 | 13:30 | - | Σεούλ - Μπούτσεον 1995 | 1 - 0 | 1 | 1.47 | +0.47 | ||
| 25/8/2026 | 13:30 | - | Σεούλ - Μπούτσεον 1995 | 1 - 0 | Over | 1.75 | -1.00 | ||
| 24/8/2026 | 21:45 | - | Ρεμς - Ανεσί | 3 - 1 | 1 | 1.93 | +0.93 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.