Karampinator
Μέλος από 13/7/2026- Points
- 45.94
- Yield*
- -12%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- 457ος
- Προβλέψεις
- 446
- Μέση απόδοση
- 2.07
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 47% (211 από 446)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 161 | 53.4% | -12.73 | -7.9% | 2.00 |
| X | 42 | 31.0% | +1.65 | +3.9% | 3.40 |
| 2 | 69 | 53.6% | +8.58 | +12.4% | 2.16 |
| 1X | 2 | 50.0% | -0.72 | -36.0% | 1.45 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 2 | 50.0% | -0.58 | -29.0% | 1.40 |
| Over | 86 | 50.0% | -20.13 | -23.4% | 1.52 |
| Under | 12 | 41.7% | -2.81 | -23.4% | 1.99 |
| Ημ.1 | 4 | 50.0% | -0.78 | -19.5% | 2.61 |
| Ημ.X | 8 | 37.5% | -1.93 | -24.1% | 2.09 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 26 | 53.8% | -2.86 | -11.0% | 1.66 |
| No Goal | 5 | 40.0% | -0.86 | -17.2% | 1.88 |
| 0-1 Goal | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 4.04 |
| 2-3 Goals | 17 | 17.6% | -11.41 | -67.1% | 2.01 |
| 4-6 Goals | 10 | 10.0% | -7.48 | -74.8% | 2.50 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 57.1% | -3.66 | -17.4% | 1.62 | |
| 17 | 29.4% | -7.67 | -45.1% | 1.87 | |
| 17 | 70.6% | +7.12 | +41.9% | 1.92 | |
| 16 | 37.5% | -6.21 | -38.8% | 1.59 | |
| 15 | 40.0% | -6.03 | -40.2% | 1.51 | |
| 14 | 64.3% | -0.48 | -3.4% | 2.05 | |
| 12 | 33.3% | -5.07 | -42.3% | 2.12 | |
| 12 | 25.0% | -5.27 | -43.9% | 2.38 | |
| 11 | 45.5% | -1.92 | -17.5% | 2.03 | |
| 11 | 45.5% | -2.12 | -19.3% | 2.04 | |
| 11 | 54.5% | -2.74 | -24.9% | 1.38 | |
| 11 | 45.5% | -2.16 | -19.6% | 1.99 | |
| 11 | 45.5% | +1.09 | +9.9% | 2.52 | |
| 10 | 80.0% | +6.19 | +61.9% | 2.11 | |
| 10 | 40.0% | -1.11 | -11.1% | 2.05 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 103 | 59.2% | -19.95 | -19.4% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 178 | 51.7% | -20.73 | -11.6% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 110 | 40.0% | -7.68 | -7.0% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 51 | 25.5% | -6.85 | -13.4% | 3.51 |
| 5.01+ | 4 | 25.0% | +1.15 | +28.8% | 10.35 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 15 | 60.0% | +0.53 | +3.5% | 1.82 |
| 1 - 3 | 73 | 49.3% | -6.39 | -8.8% | 2.06 |
| 3 - 6 | 52 | 44.2% | -9.49 | -18.3% | 1.99 |
| 6 - 12 | 174 | 45.4% | -33.21 | -19.1% | 2.01 |
| 12 - 24 | 132 | 48.5% | -5.50 | -4.2% | 2.20 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 0
456 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/2026 | 04:30 | 1529 | Ατλέτικο Νασιονάλ - Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν | 1 | 1.71 | - | |||
| 15/10/2026 | 03:30 | 285 | Ντάλας - Σιάτλ Σάουντερς | Over | 1.50 | - | |||
| 15/10/2026 | 03:30 | 287 | Σικάγο Φάιαρ - Φιλαδέλφεια Γιούνιον | 2 | 2.40 | - | |||
| 15/10/2026 | 02:30 | 277 | Κολόμπους Κρου - Σάρλοτ | Over | 1.42 | - | |||
| 15/10/2026 | 02:30 | 281 | Τορόντο - Ορλάντο Σίτι | Over | 1.37 | - | |||
| 15/10/2026 | 01:00 | 274 | Ατλέτικο Μινέιρο - Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ | Over | 1.94 | - | |||
| 14/10/2026 | 16:00 | 244 | Στρόμεν - Ασάνε | Ημ.X | 2.45 | - | |||
| 14/10/2026 | 16:00 | 244 | Στρόμεν - Ασάνε | 4-6 Goals | 2.20 | - | |||
| 11/10/2026 | 18:00 | 802 | Ασάνε - Σογκντάλ | 2 - 1 | 2 | 2.37 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 18:00 | 803 | Έγκερσουντ - Χοντ | 3 - 1 | 1 | 1.70 | +0.70 | ||
| 11/10/2026 | 18:00 | 804 | Κόνγκσβινγκερ - Ρανχάιμ | 6 - 2 | 1 | 1.51 | +0.51 | ||
| 11/10/2026 | 18:00 | 805 | Λιν - Στρομσγκόντσετ | 1 - 5 | 1 | 4.75 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 18:00 | 806 | Οντ - Μπρίνε | 2 - 1 | 1 | 1.98 | +0.98 | ||
| 11/10/2026 | 18:00 | 807 | Ράουφος - Μος | 1 - 2 | 1 | 3.65 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 18:00 | 808 | Σάντνες Ουλφ - Χάουγκεσουντ | 1 - 1 | 2 | 1.58 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.