Keny_Arkana
Μέλος από 13/9/2023- Points
- 97.84
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- +6%
- Κατάταξη
- 122ος
- Προβλέψεις
- 8684
- Μέση απόδοση
- 1.78
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 57% (4979 από 8684)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3369 | 62.4% | -70.48 | -2.1% | 1.66 |
| X | 55 | 32.7% | +6.19 | +11.3% | 3.41 |
| 2 | 2582 | 54.1% | -82.62 | -3.2% | 1.97 |
| 1X | 222 | 60.8% | +0.07 | 0.0% | 1.68 |
| 12 | 3 | 66.7% | -0.55 | -18.3% | 1.24 |
| X2 | 371 | 55.0% | -29.52 | -8.0% | 1.81 |
| Over | 737 | 55.8% | -87.55 | -11.9% | 1.63 |
| Under | 20 | 60.0% | +0.24 | +1.2% | 1.87 |
| Ημ.1 | 277 | 54.5% | -44.95 | -16.2% | 1.59 |
| Ημ.X | 25 | 40.0% | -3.03 | -12.1% | 2.34 |
| Ημ.2 | 150 | 58.7% | -13.26 | -8.8% | 1.61 |
| Goal | 811 | 51.7% | -78.02 | -9.6% | 1.78 |
| No Goal | 19 | 47.4% | -3.15 | -16.6% | 1.82 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.10 |
| 2-3 Goals | 9 | 33.3% | -1.74 | -19.3% | 2.12 |
| 4-6 Goals | 33 | 54.5% | +6.64 | +20.1% | 2.25 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 424 | 56.4% | -18.76 | -4.4% | 1.78 | |
| 355 | 60.0% | +10.39 | +2.9% | 1.87 | |
| 299 | 57.2% | -1.15 | -0.4% | 1.83 | |
| 272 | 59.6% | +10.39 | +3.8% | 1.85 | |
| 255 | 59.6% | -7.85 | -3.1% | 1.73 | |
| 246 | 55.7% | -10.85 | -4.4% | 1.82 | |
| 198 | 60.6% | +5.17 | +2.6% | 1.78 | |
| 175 | 50.9% | -10.27 | -5.9% | 1.90 | |
| 156 | 64.1% | +10.11 | +6.5% | 1.80 | |
| 153 | 50.3% | -21.98 | -14.4% | 2.04 | |
| 150 | 56.7% | -15.02 | -10.0% | 1.71 | |
| 149 | 54.4% | -10.17 | -6.8% | 1.81 | |
| 128 | 56.3% | -12.18 | -9.5% | 1.72 | |
| 128 | 58.6% | -11.94 | -9.3% | 1.67 | |
| 116 | 78.4% | +18.07 | +15.6% | 1.52 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2657 | 72.5% | -123.76 | -4.7% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 4029 | 55.6% | -234.64 | -5.8% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 1674 | 43.2% | -35.83 | -2.1% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 282 | 28.7% | -5.35 | -1.9% | 3.50 |
| 5.01+ | 42 | 16.7% | -3.15 | -7.5% | 6.49 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 168 | 50.6% | -18.93 | -11.3% | 1.92 |
| 1 - 3 | 328 | 54.0% | -33.46 | -10.2% | 1.79 |
| 3 - 6 | 533 | 56.5% | -26.20 | -4.9% | 1.79 |
| 6 - 12 | 1143 | 56.8% | -64.08 | -5.6% | 1.83 |
| 12 - 24 | 2345 | 57.3% | -86.22 | -3.7% | 1.80 |
| 24 - 48 | 1730 | 57.1% | -95.24 | -5.5% | 1.77 |
| 48+ | 2437 | 59.0% | -78.60 | -3.2% | 1.74 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8716 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18/5/2026 | 22:00 | 552 | Άρσεναλ - Μπέρνλι | Ημ.1 | 1.28 | - | |||
| 18/5/2026 | 22:00 | 552 | Άρσεναλ - Μπέρνλι | 1 | 1.10 | - | |||
| 17/5/2026 | 22:00 | 502 | Μαρσέιγ - Ρεν | X2 | 1.75 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:00 | 463 | Ατλέτικο Μαδρίτης - Τζιρόνα | 1 | 1.80 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:00 | 473 | Αντάλιασπορ - Κοτζάελισπορ | 1 | 1.48 | - | |||
| 17/5/2026 | 19:30 | 454 | Κλαμπ Μπριζ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ | 1X | 1.28 | - | |||
| 17/5/2026 | 19:30 | 455 | ΑΕΚ - Ολυμπιακός | 1X | 1.62 | - | |||
| 17/5/2026 | 19:30 | 456 | Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ | 2 | 1.97 | - | |||
| 17/5/2026 | 18:00 | 438 | Βάρναμο - Νόρμπι | Goal | 1.68 | - | |||
| 17/5/2026 | 18:00 | 442 | Χράντετς Κράλοβε - Σλάβια Πράγας | 1 | 3.00 | - | |||
| 17/5/2026 | 16:30 | 415 | Έλβερσμπεργκ - Πρόισεν Μούνστερ | 1 | 1.20 | - | |||
| 17/5/2026 | 16:00 | 404 | Ίντερ - Βερόνα | Ημ.1 | 1.50 | - | |||
| 17/5/2026 | 16:00 | 404 | Ίντερ - Βερόνα | 1 | 1.19 | - | |||
| 17/5/2026 | 16:00 | 410 | Νόρντικ Γιουνάιτεντ - Φάλκενμπεργκ | 1 | 1.94 | - | |||
| 17/5/2026 | 15:45 | 403 | Κατοβίτσε - Γιαγκελόνια | X2 | 1.42 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.