KoskyJ
Μέλος από 17/12/2022- Points
- 54.87
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- -23%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 5249
- Μέση απόδοση
- 2.86
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 36% (1910 από 5249)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1130 | 37.9% | -174.65 | -15.5% | 2.72 |
| X | 1434 | 28.1% | -104.59 | -7.3% | 3.38 |
| 2 | 1140 | 33.3% | -127.80 | -11.2% | 3.17 |
| 1X | 128 | 60.2% | -10.78 | -8.4% | 1.70 |
| 12 | 4 | 75.0% | -0.13 | -3.3% | 1.27 |
| X2 | 166 | 48.2% | -27.34 | -16.5% | 2.07 |
| Over | 308 | 48.7% | -5.31 | -1.7% | 2.07 |
| Under | 163 | 42.9% | -19.38 | -11.9% | 2.12 |
| Ημ.1 | 44 | 34.1% | -3.47 | -7.9% | 3.88 |
| Ημ.X | 141 | 39.7% | -23.34 | -16.6% | 2.13 |
| Ημ.2 | 65 | 26.2% | -11.18 | -17.2% | 3.84 |
| Goal | 257 | 49.4% | -13.58 | -5.3% | 1.95 |
| No Goal | 74 | 52.7% | +4.88 | +6.6% | 2.06 |
| 0-1 Goal | 21 | 33.3% | +0.93 | +4.4% | 3.23 |
| 2-3 Goals | 51 | 45.1% | -4.70 | -9.2% | 2.02 |
| 4-6 Goals | 123 | 28.5% | -27.16 | -22.1% | 2.97 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 215 | 42.3% | -15.02 | -7.0% | 2.46 | |
| 212 | 36.3% | -37.08 | -17.5% | 2.65 | |
| 208 | 37.0% | -34.07 | -16.4% | 2.64 | |
| 159 | 42.1% | +0.21 | +0.1% | 2.65 | |
| 155 | 31.6% | -33.47 | -21.6% | 2.86 | |
| 130 | 36.2% | -15.64 | -12.0% | 3.01 | |
| 124 | 29.0% | -23.29 | -18.8% | 3.21 | |
| 116 | 37.9% | -12.65 | -10.9% | 2.71 | |
| 111 | 31.5% | -28.25 | -25.5% | 2.59 | |
| 103 | 32.0% | -33.75 | -32.8% | 2.55 | |
| 98 | 36.7% | +7.19 | +7.3% | 3.07 | |
| 97 | 28.9% | -35.03 | -36.1% | 2.67 | |
| 90 | 42.2% | -3.48 | -3.9% | 2.65 | |
| 81 | 29.6% | -18.54 | -22.9% | 2.79 | |
| 79 | 41.8% | -0.24 | -0.3% | 2.51 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 155 | 76.1% | +2.27 | +1.5% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 949 | 51.8% | -57.74 | -6.1% | 1.82 |
| 2.00 - 2.99 | 1978 | 38.8% | -185.00 | -9.4% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 1993 | 25.8% | -239.73 | -12.0% | 3.46 |
| 5.01+ | 174 | 10.3% | -67.40 | -38.7% | 8.26 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 120 | 35.0% | -24.56 | -20.5% | 3.89 |
| 1 - 3 | 227 | 36.1% | -30.89 | -13.6% | 2.79 |
| 3 - 6 | 601 | 35.3% | -80.34 | -13.4% | 2.81 |
| 6 - 12 | 1986 | 37.5% | -154.93 | -7.8% | 2.86 |
| 12 - 24 | 1758 | 34.7% | -237.34 | -13.5% | 2.83 |
| 24 - 48 | 491 | 39.1% | -25.80 | -5.3% | 2.75 |
| 48+ | 66 | 40.9% | +6.26 | +9.5% | 2.83 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
5252 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19/10/2026 | 22:00 | 929 | Τότεναμ - Κόβεντρι | 3 - 1 | X2 | 2.57 | -1.00 | ||
| 19/10/2026 | 22:00 | 930 | Χετάφε - Ράγιο Βαγιεκάνο | 1 - 1 | 1 | 2.87 | -1.00 | ||
| 19/10/2026 | 21:45 | 928 | Πάρμα - Τορίνο | 0 - 3 | 2 | 2.32 | +1.32 | ||
| 28/9/2026 | 21:45 | 933 | Βόρεια Ιρλανδία - Ουγγαρία | 0 - 0 | 2 | 2.67 | -1.00 | ||
| 28/9/2026 | 21:45 | 934 | Ρουμανία - Βοσνία & Ερζεγοβίνη | 2 - 4 | X | 3.30 | -1.00 | ||
| 28/9/2026 | 21:45 | 935 | Σουηδία - Πολωνία | 3 - 1 | 2 | 3.30 | -1.00 | ||
| 28/9/2026 | 21:45 | 936 | Τουρκία - Ιταλία | 1 - 4 | 2 | 2.50 | +1.50 | ||
| 28/9/2026 | 19:00 | 928 | Αρμενία - Μαυροβούνιο | 2 - 3 | 2 | 2.52 | +1.52 | ||
| 28/9/2026 | 19:00 | 929 | Γεωργία - Ουκρανία | 0 - 0 | 1 | 2.62 | -1.00 | ||
| 28/9/2026 | 19:00 | 930 | Λετονία - Κύπρος | 0 - 0 | 2 | 2.77 | -1.00 | ||
| 28/1/2026 | 03:15 | 888 | Ατλέτικο Τουκουμάν - Σέντραλ Κόρδοβα | 0 - 0 | 2-3 Goals | 1.94 | -1.00 | ||
| 28/1/2026 | 03:15 | 889 | Νιούελς Ολντ Μπόις - Ιντεπεντιέντε | 1 - 1 | Over | 2.70 | -1.00 | ||
| 28/1/2026 | 01:00 | 885 | Ουρακάν - Ιντεπ. Ριβαντάβια | 1 - 2 | 2-3 Goals | 2.05 | +1.05 | ||
| 28/1/2026 | 01:00 | 886 | Χιμνάσια Μεντόζα - Σαν Λορέντζο | 0 - 1 | 2-3 Goals | 2.07 | -1.00 | ||
| 27/1/2026 | 22:45 | 883 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες | 2 - 1 | 0-1 Goal | 2.25 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.