Mendess
Μέλος από 12/1/2025- Points
- 15.06
- Yield*
- -17%
- 30 ημερών
- -34%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 486
- Μέση απόδοση
- 3.03
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 36% (173 από 486)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 72 | 43.1% | -10.59 | -14.7% | 2.58 |
| X | 211 | 26.1% | -38.06 | -18.0% | 3.45 |
| 2 | 79 | 34.2% | -28.23 | -35.7% | 3.20 |
| 1X | 7 | 71.4% | +1.74 | +24.9% | 1.83 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 7 | 42.9% | -0.04 | -0.6% | 2.08 |
| Over | 18 | 55.6% | -1.90 | -10.6% | 1.69 |
| Under | 8 | 50.0% | -0.14 | -1.8% | 2.22 |
| Ημ.1 | 9 | 22.2% | -3.49 | -38.8% | 4.66 |
| Ημ.X | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.61 |
| Ημ.2 | 11 | 27.3% | -0.78 | -7.1% | 6.14 |
| Goal | 59 | 52.5% | -3.15 | -5.3% | 1.85 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | 2 | 50.0% | +0.75 | +37.5% | 2.90 |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | 1 | 100.0% | +0.95 | +95.0% | 1.95 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 34 | 47.1% | -7.88 | -23.2% | 2.42 | |
| 20 | 45.0% | -2.65 | -13.3% | 2.25 | |
| 17 | 41.2% | -4.21 | -24.8% | 2.78 | |
| 16 | 50.0% | +1.29 | +8.1% | 2.55 | |
| 15 | 40.0% | -3.28 | -21.9% | 2.90 | |
| 12 | 41.7% | -2.45 | -20.4% | 2.96 | |
| 12 | 33.3% | -0.97 | -8.1% | 2.77 | |
| 12 | 16.7% | -8.12 | -67.7% | 3.08 | |
| 12 | 33.3% | -2.15 | -17.9% | 3.71 | |
| 11 | 27.3% | -4.79 | -43.5% | 2.84 | |
| 10 | 30.0% | -1.71 | -17.1% | 2.83 | |
| 9 | 33.3% | +0.15 | +1.7% | 3.06 | |
| 8 | 50.0% | +0.53 | +6.6% | 2.49 | |
| 8 | 12.5% | -6.30 | -78.8% | 2.13 | |
| 7 | 28.6% | -2.13 | -30.4% | 3.18 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 43 | 72.1% | -0.12 | -0.3% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 93 | 58.1% | +0.07 | +0.1% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 133 | 31.6% | -27.74 | -20.9% | 2.52 |
| 3.00 - 5.00 | 173 | 26.0% | -23.40 | -13.5% | 3.39 |
| 5.01+ | 44 | 2.3% | -33.75 | -76.7% | 7.49 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 80 | 27.5% | -26.08 | -32.6% | 2.91 |
| 1 - 3 | 123 | 39.8% | -13.87 | -11.3% | 3.15 |
| 3 - 6 | 93 | 40.9% | -12.93 | -13.9% | 2.75 |
| 6 - 12 | 59 | 32.2% | -9.73 | -16.5% | 3.36 |
| 12 - 24 | 118 | 34.7% | -17.66 | -15.0% | 3.02 |
| 24 - 48 | 5 | 20.0% | -3.18 | -63.6% | 2.74 |
| 48+ | 8 | 37.5% | -1.49 | -18.6% | 3.48 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 2
486 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12/5/2026 | 19:00 | 809 | Παναιτωλικός - ΑΕΛ Novibet | 1 - 1 | Goal | 1.92 | +0.92 | ||
| 11/5/2026 | 22:15 | 600 | Ρίο Άβε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας | 1 - 4 | 2 | 1.24 | +0.24 | ||
| 10/5/2026 | 16:00 | 446 | Νότιγχαμ Φόρεστ - Νιούκαστλ | 1 - 1 | 2 | 2.47 | -1.00 | ||
| 9/5/2026 | 14:00 | 209 | Χόλσταϊν Κίελ - Μαγδεμβούργο | 1 - 3 | Ημ.1 | 3.25 | -1.00 | ||
| 9/5/2026 | 14:00 | 209 | Χόλσταϊν Κίελ - Μαγδεμβούργο | 1 - 3 | 2 | 2.08 | +1.08 | ||
| 9/5/2026 | 03:00 | 1617 | Πουέρτο Μοντ - Ντεπόρτες Μαγκαλάνες | 2 - 0 | X | 3.00 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 01:00 | 986 | Πλατένσε - Πενιαρόλ | 1 - 1 | 1 | 2.20 | -1.00 | ||
| 1/5/2026 | 22:00 | 191 | Λιντς - Μπέρνλι | 3 - 1 | 1 | 1.38 | +0.38 | ||
| 27/4/2026 | 19:30 | 868 | Κάλιαρι - Αταλάντα | 3 - 2 | 2 | 1.77 | -1.00 | ||
| 24/4/2026 | 22:00 | 381 | Σάντερλαντ - Νότιγχαμ Φόρεστ | 0 - 5 | X | 3.15 | -1.00 | ||
| 24/4/2026 | 21:45 | 377 | Τρίτι Γιουνάιτεντ - Γιου Σι Ντι | 0 - 3 | X | 3.05 | -1.00 | ||
| 22/4/2026 | 20:00 | 217 | Βαστέρας ΦΚ - Χάκεν | 3 - 3 | X | 3.45 | +2.45 | ||
| 21/4/2026 | 22:10 | 175 | Λανς - Τουλούζ | 4 - 1 | 1 | 1.58 | +0.58 | ||
| 21/4/2026 | 21:45 | 156 | Λέστερ - Χαλ | 2 - 2 | 2 | 3.40 | -1.00 | ||
| 21/4/2026 | 21:45 | 166 | Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ - Γκρίμσμπι Τάουν | 1 - 2 | X | 3.05 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.