Miczi
Μέλος από 28/10/2023- Points
- 19.76
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -8%
- Κατάταξη
- 551ος
- Προβλέψεις
- 2417
- Μέση απόδοση
- 1.37
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 73% (1754 από 2417)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 778 | 76.2% | +2.18 | +0.3% | 1.34 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 266 | 69.9% | -5.12 | -1.9% | 1.42 |
| 1X | 447 | 81.2% | -3.68 | -0.8% | 1.24 |
| 12 | 45 | 75.6% | -5.17 | -11.5% | 1.19 |
| X2 | 346 | 78.0% | -11.18 | -3.2% | 1.27 |
| Over | 181 | 64.1% | -7.57 | -4.2% | 1.50 |
| Under | 63 | 49.2% | -13.39 | -21.3% | 1.63 |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.50 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 265 | 57.4% | -28.96 | -10.9% | 1.56 |
| No Goal | 17 | 41.2% | -5.75 | -33.8% | 1.68 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 6 | 33.3% | +1.40 | +23.3% | 4.78 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 335 | 68.1% | -21.51 | -6.4% | 1.40 | |
| 257 | 75.5% | +4.32 | +1.7% | 1.38 | |
| 203 | 74.4% | -3.66 | -1.8% | 1.35 | |
| 148 | 75.7% | +0.33 | +0.2% | 1.36 | |
| 146 | 74.7% | -4.47 | -3.1% | 1.34 | |
| 129 | 79.8% | +5.37 | +4.2% | 1.33 | |
| 118 | 76.3% | -5.59 | -4.7% | 1.28 | |
| 113 | 74.3% | +4.16 | +3.7% | 1.41 | |
| 106 | 72.6% | -0.80 | -0.8% | 1.41 | |
| 76 | 67.1% | -6.52 | -8.6% | 1.39 | |
| 72 | 86.1% | +0.54 | +0.8% | 1.19 | |
| 70 | 67.1% | -6.23 | -8.9% | 1.39 | |
| 59 | 74.6% | +0.01 | 0.0% | 1.38 | |
| 45 | 73.3% | -3.45 | -7.7% | 1.33 | |
| 43 | 81.4% | -0.44 | -1.0% | 1.27 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1751 | 78.9% | -21.23 | -1.2% | 1.27 |
| 1.50 - 1.99 | 655 | 56.3% | -57.49 | -8.8% | 1.62 |
| 2.00 - 2.99 | 5 | 40.0% | -0.02 | -0.4% | 2.36 |
| 3.00 - 5.00 | 3 | 33.3% | +1.50 | +50.0% | 3.78 |
| 5.01+ | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 5.80 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 30 | 76.7% | +2.55 | +8.5% | 1.44 |
| 1 - 3 | 47 | 59.6% | -3.58 | -7.6% | 1.61 |
| 3 - 6 | 162 | 73.5% | +3.14 | +1.9% | 1.48 |
| 6 - 12 | 629 | 71.7% | -24.14 | -3.8% | 1.38 |
| 12 - 24 | 612 | 70.4% | -39.87 | -6.5% | 1.37 |
| 24 - 48 | 302 | 72.5% | -17.16 | -5.7% | 1.34 |
| 48+ | 635 | 76.1% | -1.18 | -0.2% | 1.34 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2422 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17/5/2026 | 20:00 | 462 | Αθλέτικ Μπιλμπάο - Θέλτα | X2 | 1.65 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:00 | 465 | Έλτσε - Χετάφε | 1X | 1.28 | - | |||
| 16/5/2026 | 14:30 | 213 | Σέλτικ - Χαρτς | 3 - 1 | 1X | 1.15 | +0.15 | ||
| 16/5/2026 | 14:30 | 214 | Φόλκερκ - Ρέιντζερς | 2 - 5 | X2 | 1.23 | +0.23 | ||
| 15/5/2026 | 22:00 | 176 | Άστον Βίλα - Λίβερπουλ | 4 - 2 | 1X | 1.57 | +0.57 | ||
| 14/5/2026 | 22:30 | 933 | Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Οβιέδο | 2 - 0 | 1 | 1.27 | +0.27 | ||
| 14/5/2026 | 22:30 | 933 | Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Οβιέδο | 2 - 0 | Over | 1.41 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 22:30 | 882 | Αλαβές - Μπαρτσελόνα | 1 - 0 | 1X | 1.70 | +0.70 | ||
| 13/5/2026 | 22:00 | 874 | Μάντσεστερ Σίτι - Κρίσταλ Πάλας | 3 - 0 | 1 | 1.18 | +0.18 | ||
| 13/5/2026 | 22:00 | 877 | Λάτσιο - Ίντερ | 0 - 2 | X2 | 1.16 | +0.16 | ||
| 13/5/2026 | 22:00 | 878 | Μάδεργουελ - Σέλτικ | 2 - 3 | X2 | 1.18 | +0.18 | ||
| 13/5/2026 | 22:00 | 879 | Ρέιντζερς - Χιμπέρνιαν | 1 - 2 | 1X | 1.11 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 22:00 | 880 | Χαρτς - Φόλκερκ | 3 - 0 | 1 | 1.40 | +0.40 | ||
| 13/5/2026 | 20:00 | 858 | Βιγιαρεάλ - Σεβίλλη | 2 - 3 | X2 | 1.72 | +0.72 | ||
| 13/5/2026 | 03:30 | 941 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ουρακάν | 1 - 0 | 4-6 Goals | 5.75 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.