MrManolas
Μέλος από 4/12/2023- Points
- 71.62
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -23%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 547
- Μέση απόδοση
- 1.85
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 57% (311 από 547)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 279 | 64.2% | +3.54 | +1.3% | 1.70 |
| X | 18 | 33.3% | +1.77 | +9.8% | 3.56 |
| 2 | 88 | 43.2% | -19.07 | -21.7% | 2.17 |
| 1X | 4 | 75.0% | -0.71 | -17.8% | 1.11 |
| 12 | 3 | 33.3% | -1.80 | -60.0% | 1.24 |
| X2 | 2 | 100.0% | +1.32 | +66.0% | 1.66 |
| Over | 57 | 56.1% | -5.51 | -9.7% | 1.64 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 7 | 57.1% | -0.14 | -2.0% | 1.94 |
| Ημ.X | 30 | 36.7% | -6.72 | -22.4% | 2.07 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 47 | 61.7% | -0.75 | -1.6% | 1.61 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 12 | 50.0% | -0.31 | -2.6% | 1.96 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 60.0% | -0.84 | -3.4% | 1.85 | |
| 20 | 60.0% | -1.16 | -5.8% | 1.74 | |
| 15 | 46.7% | -4.94 | -32.9% | 1.84 | |
| 14 | 64.3% | +0.54 | +3.9% | 1.95 | |
| 14 | 57.1% | +2.15 | +15.4% | 1.87 | |
| 13 | 53.8% | -3.49 | -26.8% | 1.39 | |
| 11 | 63.6% | +0.35 | +3.2% | 1.81 | |
| 11 | 54.5% | -1.45 | -13.2% | 1.67 | |
| 10 | 90.0% | +4.64 | +46.4% | 1.83 | |
| 10 | 80.0% | +4.04 | +40.4% | 1.92 | |
| 9 | 33.3% | -2.94 | -32.7% | 2.29 | |
| 9 | 55.6% | -1.29 | -14.3% | 1.85 | |
| 9 | 55.6% | -0.80 | -8.9% | 2.07 | |
| 8 | 25.0% | -5.32 | -66.5% | 2.16 | |
| 8 | 25.0% | -4.57 | -57.1% | 2.13 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 185 | 73.0% | -11.43 | -6.2% | 1.30 |
| 1.50 - 1.99 | 209 | 58.9% | +1.55 | +0.7% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 116 | 38.8% | -8.55 | -7.4% | 2.39 |
| 3.00 - 5.00 | 36 | 22.2% | -8.95 | -24.9% | 3.51 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 6.20 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 158 | 49.4% | -18.40 | -11.6% | 2.00 |
| 1 - 3 | 161 | 59.0% | +0.31 | +0.2% | 1.85 |
| 3 - 6 | 95 | 67.4% | +6.61 | +7.0% | 1.78 |
| 6 - 12 | 117 | 55.6% | -15.72 | -13.4% | 1.70 |
| 12 - 24 | 16 | 56.3% | -1.18 | -7.4% | 1.72 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
550 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6/11/2026 | 12:30 | - | Μπενγκαλούρου Γιουνάιτεντ - Μοχαμένταν | Ημ.X | 2.30 | - | |||
| 6/11/2026 | 10:40 | - | Σίδνεϊ - Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς | 4 - 1 | 1 | 1.55 | +0.55 | ||
| 6/11/2026 | 10:30 | - | Καμπέρα Κροάσια - Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58 | 2 - 1 | 2 | 1.42 | -1.00 | ||
| 22/7/2026 | 20:45 | - | Μπασακσεχίρ - Ίντερ Τούρκου | 1 - 1 | 1 | 1.18 | -1.00 | ||
| 22/7/2026 | 20:00 | - | Μπόντο Γκλιμτ - Χαμ Καμ | 3 - 0 | 1 | 1.12 | +0.12 | ||
| 22/7/2026 | 20:00 | - | Ομόνοια - Καϊράτ Αλμάτι | 1 - 0 | 1 | 1.70 | +0.70 | ||
| 22/7/2026 | 18:30 | - | Τορίνο - Αλκιόνε | 1 - 0 | 1 | 1.10 | +0.10 | ||
| 22/7/2026 | 13:15 | - | Λάνσεστον Σίτι - Λάνκεστον Γιουνάιτεντ | 4 - 2 | 1 | 1.15 | +0.15 | ||
| 21/7/2026 | 20:00 | - | Γκέτεμποργκ - Λεβάντια Ταλίν | 1 - 2 | 1 | 1.47 | -1.00 | ||
| 21/7/2026 | 19:00 | - | Μιάλμπι - Λίνκολν Ρεντ Ιμπς | 3 - 0 | 1 | 1.17 | +0.17 | ||
| 21/7/2026 | 19:00 | - | Σαμπάχ - Κουόπιο | 1 - 0 | 1 | 1.53 | +0.53 | ||
| 13/4/2026 | 21:00 | - | Μάντσεστερ Σίτι U21 - Νόριτς U21 | 3 - 0 | Ημ.1 | 1.42 | +0.42 | ||
| 31/3/2026 | 12:10 | - | Αυστραλία - Κουρασάο | 5 - 1 | 1 | 1.37 | +0.37 | ||
| 31/3/2026 | 11:30 | - | Σάουθ Μέλμπουρν - Ντάντενονγκ Σίτι | 4 - 2 | Over | 1.83 | +0.83 | ||
| 31/3/2026 | 04:00 | - | Ίντερ Σαν Κάρλος - Γκρέσια | 3 - 1 | 1 | 1.45 | +0.45 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.