MrRude
Μέλος από 3/9/2024- Points
- 10.46
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -9%
- Κατάταξη
- 574ος
- Προβλέψεις
- 35015
- Μέση απόδοση
- 2.77
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 46% (16011 από 35015)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2413 | 47.6% | -297.19 | -12.3% | 3.77 |
| X | 2216 | 26.4% | -263.65 | -11.9% | 3.54 |
| 2 | 3207 | 38.1% | -397.66 | -12.4% | 4.99 |
| 1X | 385 | 46.2% | -55.62 | -14.4% | 2.11 |
| 12 | 36 | 58.3% | -9.27 | -25.8% | 1.28 |
| X2 | 758 | 46.2% | -112.87 | -14.9% | 1.99 |
| Over | 10780 | 53.3% | -886.80 | -8.2% | 1.78 |
| Under | 3970 | 46.1% | -326.08 | -8.2% | 2.11 |
| Ημ.1 | 894 | 31.9% | -164.57 | -18.4% | 5.97 |
| Ημ.X | 720 | 44.4% | -50.01 | -6.9% | 2.12 |
| Ημ.2 | 1439 | 22.4% | -212.65 | -14.8% | 7.19 |
| Goal | 5456 | 52.0% | -373.76 | -6.9% | 1.85 |
| No Goal | 968 | 49.0% | -48.85 | -5.0% | 2.00 |
| 0-1 Goal | 372 | 25.0% | +18.86 | +5.1% | 4.94 |
| 2-3 Goals | 499 | 50.1% | -10.06 | -2.0% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 902 | 38.9% | -111.99 | -12.4% | 2.36 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 747 | 48.6% | -81.88 | -11.0% | 2.05 | |
| 723 | 47.7% | -64.06 | -8.9% | 2.36 | |
| 685 | 45.5% | -17.21 | -2.5% | 2.90 | |
| 672 | 48.2% | -24.65 | -3.7% | 2.27 | |
| 667 | 52.0% | -57.79 | -8.7% | 1.85 | |
| 633 | 46.0% | -95.83 | -15.1% | 2.06 | |
| 596 | 42.4% | -64.85 | -10.9% | 3.00 | |
| 588 | 36.4% | -93.87 | -16.0% | 2.54 | |
| 569 | 49.0% | -19.07 | -3.4% | 2.31 | |
| 514 | 44.2% | -22.05 | -4.3% | 2.65 | |
| 476 | 44.5% | -35.88 | -7.5% | 2.68 | |
| 471 | 46.1% | -57.26 | -12.2% | 2.33 | |
| 451 | 45.7% | -45.46 | -10.1% | 2.18 | |
| 445 | 47.9% | -37.09 | -8.3% | 2.66 | |
| 408 | 43.6% | -75.37 | -18.5% | 5.49 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3240 | 67.6% | -197.07 | -6.1% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 16370 | 54.8% | -1,037.13 | -6.3% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 9426 | 40.2% | -796.10 | -8.4% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 3771 | 23.6% | -579.47 | -15.4% | 3.64 |
| 5.01+ | 2208 | 8.2% | -692.40 | -31.4% | 13.08 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2851 | 46.8% | -279.13 | -9.8% | 2.50 |
| 1 - 3 | 5494 | 45.7% | -479.07 | -8.7% | 2.64 |
| 3 - 6 | 8263 | 46.4% | -710.45 | -8.6% | 2.68 |
| 6 - 12 | 11175 | 45.7% | -1,104.51 | -9.9% | 2.77 |
| 12 - 24 | 5991 | 44.5% | -550.89 | -9.2% | 3.20 |
| 24 - 48 | 819 | 44.8% | -120.94 | -14.8% | 2.75 |
| 48+ | 422 | 46.7% | -57.18 | -13.5% | 2.13 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
35165 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/2026 | 20:00 | 864 | Φάλκενμπεργκ - Βάρμπεργκ Μπόις | Under | 1.87 | - | |||
| 13/5/2026 | 19:30 | 855 | Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός | Over | 1.92 | - | |||
| 13/5/2026 | 19:30 | 855 | Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός | Goal | 2.08 | - | |||
| 13/5/2026 | 19:30 | 856 | ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | X2 | 2.08 | - | |||
| 13/5/2026 | 18:00 | - | BFC Νταουγκάβπιλς - Ρίγας Σκόλα | Over | 1.57 | - | |||
| 13/5/2026 | 18:00 | - | Σαχτάρ Ντόνετσκ - Όμπολον Κιέβου | Over | 1.55 | - | |||
| 13/5/2026 | 17:00 | 849 | Λεβαδειακός - ΟΦΗ | 0-1 Goal | 4.50 | - | |||
| 13/5/2026 | 15:30 | 1543 | Ντιναμό Κιέβου - Κόλος Κοβαλίβκα | Over | 1.74 | - | |||
| 13/5/2026 | 13:00 | 840 | Βίσελ Κόμπε - Κιότο Σανγκά | Over | 1.97 | - | |||
| 13/5/2026 | 12:30 | 1546 | Μπρινταμπέλα Μπλους - Κανμπέρα Γιουβέντους | 4-6 Goals | 1.92 | - | |||
| 13/5/2026 | 03:30 | 838 | Φλουμινένσε - Οπεράριο Φεροβιάριο | 2 - 1 | 0-1 Goal | 3.30 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 22:30 | 831 | Οσασούνα - Ατλέτικο Μαδρίτης | 1 - 2 | Under | 2.02 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 22:00 | 829 | Σαουθάμπτον - Μίντλεσμπρο | 2 - 1 | Under | 2.15 | +1.15 | ||
| 12/5/2026 | 21:45 | 823 | Λίνφιλντ - Ντάνγκανον Σουίφτς | 3 - 1 | Over | 1.42 | +0.42 | ||
| 12/5/2026 | 21:45 | 823 | Λίνφιλντ - Ντάνγκανον Σουίφτς | 3 - 1 | Goal | 1.55 | +0.55 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.