Nekan
Μέλος από 20/2/2024- Points
- 56.07
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- -14%
- Κατάταξη
- 389ος
- Προβλέψεις
- 19865
- Μέση απόδοση
- 2.78
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (8735 από 19865)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7292 | 50.3% | -547.33 | -7.5% | 2.27 |
| X | 4146 | 26.9% | -421.32 | -10.2% | 3.55 |
| 2 | 4666 | 34.3% | -698.32 | -15.0% | 3.87 |
| 1X | 551 | 77.3% | -9.54 | -1.7% | 1.29 |
| 12 | 76 | 73.7% | -5.44 | -7.2% | 1.26 |
| X2 | 379 | 70.7% | -20.23 | -5.3% | 1.41 |
| Over | 2173 | 60.8% | -142.45 | -6.6% | 1.58 |
| Under | 49 | 38.8% | -17.21 | -35.1% | 1.72 |
| Ημ.1 | 28 | 46.4% | -4.75 | -17.0% | 3.04 |
| Ημ.X | 17 | 35.3% | -5.23 | -30.8% | 2.17 |
| Ημ.2 | 25 | 20.0% | -7.20 | -28.8% | 5.41 |
| Goal | 426 | 51.9% | -61.25 | -14.4% | 1.69 |
| No Goal | 8 | 50.0% | -1.24 | -15.5% | 1.72 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 28 | 32.1% | -10.78 | -38.5% | 1.94 |
| 4-6 Goals | 1 | 100.0% | +0.78 | +78.0% | 1.78 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 480 | 65.2% | -16.70 | -3.5% | 1.68 | |
| 459 | 31.6% | -89.37 | -19.5% | 4.32 | |
| 455 | 42.9% | -46.30 | -10.2% | 2.45 | |
| 354 | 41.2% | -48.93 | -13.8% | 3.00 | |
| 349 | 38.4% | -45.40 | -13.0% | 2.62 | |
| 346 | 43.4% | -52.18 | -15.1% | 2.39 | |
| 314 | 36.6% | -64.01 | -20.4% | 2.65 | |
| 267 | 39.7% | -26.13 | -9.8% | 2.67 | |
| 236 | 37.3% | -43.57 | -18.5% | 2.55 | |
| 226 | 35.4% | -20.98 | -9.3% | 2.93 | |
| 220 | 39.5% | -39.82 | -18.1% | 2.45 | |
| 215 | 39.5% | -25.15 | -11.7% | 2.55 | |
| 211 | 47.9% | -18.92 | -9.0% | 2.50 | |
| 201 | 48.8% | +0.24 | +0.1% | 2.49 | |
| 196 | 44.4% | -3.21 | -1.6% | 2.57 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3871 | 71.3% | -214.18 | -5.5% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 5742 | 55.1% | -378.50 | -6.6% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 3803 | 37.2% | -361.90 | -9.5% | 2.47 |
| 3.00 - 5.00 | 4879 | 25.4% | -559.03 | -11.5% | 3.59 |
| 5.01+ | 1570 | 10.1% | -437.90 | -27.9% | 8.55 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2445 | 41.2% | -296.13 | -12.1% | 3.11 |
| 1 - 3 | 4104 | 42.4% | -389.32 | -9.5% | 2.99 |
| 3 - 6 | 4666 | 45.1% | -367.57 | -7.9% | 2.80 |
| 6 - 12 | 5802 | 44.4% | -583.49 | -10.1% | 2.68 |
| 12 - 24 | 2734 | 45.5% | -313.63 | -11.5% | 2.40 |
| 24 - 48 | 85 | 57.6% | +6.55 | +7.7% | 2.16 |
| 48+ | 29 | 37.9% | -7.92 | -27.3% | 2.86 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
19937 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12/5/2026 | 04:30 | - | Σπορτ Μπόις - Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες | 0 - 0 | 2 | 1.88 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 04:00 | - | Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν - Ίντερ Σαν Κάρλος | 0 - 1 | 1 | 1.95 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 04:00 | - | Λος Μιγιονάριος - Γιανέρος | 1 - 0 | 1 | 1.40 | +0.40 | ||
| 12/5/2026 | 02:30 | - | Σέρο Λάργκο - Πενιαρόλ | 2 - 3 | 2 | 1.72 | +0.72 | ||
| 12/5/2026 | 02:00 | - | Ίντερ Ντε Λιμέϊρα - Σάντα Κρουζ Ρεσίφε | 1 - 2 | 1 | 1.88 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 02:00 | - | Μαρινγκά - Γκουαρανί | 0 - 5 | 1 | 1.87 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 01:30 | - | Νουέβα Σικάγο - Κλαμπ Αλμάγκρο | 1 - 2 | 1 | 1.88 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 00:00 | - | Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν - Φορταλέζα CEIF | 1 - 0 | 1 | 1.53 | +0.53 | ||
| 11/5/2026 | 23:00 | - | Ντεπορτίβο Μαλντονάντο - Μπόστον Ρίβερ | 2 - 1 | 1 | 1.80 | +0.80 | ||
| 11/5/2026 | 23:00 | - | Ρενεσάνς Ζεμάμρα - Ολιμπίκ Ντίτσιρα | 0 - 0 | 1 | 1.78 | -1.00 | ||
| 11/5/2026 | 22:15 | - | Βιτόρια Γκιμαράες - Κάζα Πία | 0 - 1 | 1 | 1.75 | -1.00 | ||
| 11/5/2026 | 22:15 | - | Ζιλ Βιθέντε - Αρούκα | 1 - 3 | 1 | 1.70 | -1.00 | ||
| 11/5/2026 | 22:15 | - | Μπενφίκα - Μπράγκα | 2 - 2 | 1 | 1.44 | -1.00 | ||
| 11/5/2026 | 22:15 | - | Ρίο Άβε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας | 1 - 4 | 2 | 1.24 | +0.24 | ||
| 11/5/2026 | 22:15 | - | Τοντέλα - Μορεϊρένσε | 2 - 0 | 1 | 1.85 | +0.85 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.