PAOK242424
Μέλος από 21/12/2022- Points
- 48.26
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- +4%
- Κατάταξη
- 468ος
- Προβλέψεις
- 1685
- Μέση απόδοση
- 1.87
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (929 από 1685)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 410 | 63.2% | -9.55 | -2.3% | 1.64 |
| X | 5 | 60.0% | +4.95 | +99.0% | 3.13 |
| 2 | 318 | 54.7% | +0.72 | +0.2% | 1.99 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1 | 100.0% | +0.28 | +28.0% | 1.28 |
| Over | 94 | 58.5% | -9.21 | -9.8% | 1.58 |
| Under | 15 | 46.7% | -3.70 | -24.7% | 1.66 |
| Ημ.1 | 104 | 51.9% | -6.33 | -6.1% | 1.97 |
| Ημ.X | 97 | 52.6% | +11.21 | +11.6% | 2.12 |
| Ημ.2 | 108 | 41.7% | -14.32 | -13.3% | 2.39 |
| Goal | 300 | 57.0% | -21.39 | -7.1% | 1.64 |
| No Goal | 14 | 35.7% | -5.33 | -38.1% | 1.69 |
| 0-1 Goal | 4 | 50.0% | +1.12 | +28.0% | 2.87 |
| 2-3 Goals | 164 | 49.4% | -0.51 | -0.3% | 2.02 |
| 4-6 Goals | 51 | 41.2% | +0.32 | +0.6% | 2.46 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 133 | 61.7% | +2.74 | +2.1% | 1.79 | |
| 120 | 52.5% | -4.70 | -3.9% | 1.95 | |
| 97 | 63.9% | +7.11 | +7.3% | 1.74 | |
| 95 | 57.9% | +4.30 | +4.5% | 1.95 | |
| 93 | 49.5% | -10.94 | -11.8% | 2.04 | |
| 74 | 50.0% | -10.24 | -13.8% | 1.85 | |
| 73 | 53.4% | -6.75 | -9.2% | 1.85 | |
| 70 | 61.4% | +8.11 | +11.6% | 1.86 | |
| 63 | 54.0% | -1.62 | -2.6% | 1.87 | |
| 56 | 60.7% | -5.78 | -10.3% | 1.49 | |
| 55 | 54.5% | +1.26 | +2.3% | 1.95 | |
| 54 | 53.7% | -3.45 | -6.4% | 1.74 | |
| 49 | 53.1% | -3.96 | -8.1% | 1.81 | |
| 41 | 53.7% | -0.35 | -0.9% | 2.01 | |
| 39 | 56.4% | -2.29 | -5.9% | 1.78 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 353 | 72.0% | -17.59 | -5.0% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 814 | 55.9% | -35.71 | -4.4% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 445 | 44.7% | +2.66 | +0.6% | 2.27 |
| 3.00 - 5.00 | 72 | 29.2% | -0.10 | -0.1% | 3.52 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.00 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 44 | 68.2% | +12.22 | +27.8% | 1.87 |
| 1 - 3 | 160 | 51.9% | -10.38 | -6.5% | 1.85 |
| 3 - 6 | 295 | 50.2% | -32.31 | -11.0% | 1.95 |
| 6 - 12 | 475 | 57.5% | +5.86 | +1.2% | 1.86 |
| 12 - 24 | 317 | 52.7% | -24.61 | -7.8% | 1.81 |
| 24 - 48 | 279 | 58.8% | -3.95 | -1.4% | 1.81 |
| 48+ | 115 | 55.7% | +1.43 | +1.2% | 2.00 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 14
1695 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8/9/2026 | 03:15 | - | Ουνιόν Σάντα Φε - Ινστιτούτο Κόρδοβα | Goal | 2.00 | - | |||
| 8/9/2026 | 03:15 | - | Ουνιόν Σάντα Φε - Ινστιτούτο Κόρδοβα | Over | 2.47 | - | |||
| 5/9/2026 | 17:00 | - | Μεϊντστόουν - Γουέστον Σούπερ Μέιρ | Goal | 1.72 | - | |||
| 5/9/2026 | 17:00 | - | Ντόβερ - Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ | Ημ.2 | 2.52 | - | |||
| 5/9/2026 | 17:00 | - | Σκάρμπορο Αθλέτικ - Τέλφορντ | Over | 1.70 | - | |||
| 5/9/2026 | 02:30 | - | Αθλέτικ Κλουμπ - Βίλα Νόβα | 2 | 2.87 | - | |||
| 5/9/2026 | 02:30 | - | Αθλέτικ Κλουμπ - Βίλα Νόβα | Ημ.2 | 3.60 | - | |||
| 4/9/2026 | 22:00 | - | Ίπσουιτς - Λίβερπουλ | 0 - 2 | 2-3 Goals | 2.32 | +1.32 | ||
| 4/9/2026 | 22:00 | - | Ίπσουιτς - Λίβερπουλ | 0 - 2 | Goal | 1.47 | -1.00 | ||
| 4/9/2026 | 21:45 | - | Λόμελ - Κλαμπ Μπριζ | 0 - 1 | Ημ.2 | 1.72 | +0.72 | ||
| 4/9/2026 | 21:30 | - | Στουτγκάρδη - Κολωνία | 4 - 1 | 2-3 Goals | 2.35 | -1.00 | ||
| 4/9/2026 | 21:00 | - | Γκρενόμπλ - Ανεσί | 1 - 2 | 2-3 Goals | 1.95 | +0.95 | ||
| 4/9/2026 | 21:00 | - | Χέρακλες - Ντε Γκράαφτσαπ | 5 - 0 | 1 | 1.50 | +0.50 | ||
| 4/9/2026 | 21:00 | - | Χέρακλες - Ντε Γκράαφτσαπ | 5 - 0 | Ημ.1 | 1.91 | +0.91 | ||
| 4/9/2026 | 21:00 | - | Ντέντερ - Σερένγκ | 2 - 0 | 1 | 1.62 | +0.62 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.