Stratilatis.T
Μέλος από 22/2/2025- Points
- 44.62
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- +2%
- Κατάταξη
- 518ος
- Προβλέψεις
- 5135
- Μέση απόδοση
- 2.32
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 46% (2381 από 5135)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1534 | 56.6% | -78.87 | -5.1% | 1.81 |
| X | 1667 | 31.1% | -73.49 | -4.4% | 3.12 |
| 2 | 1071 | 48.5% | -70.22 | -6.6% | 2.16 |
| 1X | 18 | 50.0% | -5.88 | -32.7% | 1.55 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 102 | 52.0% | -16.61 | -16.3% | 1.66 |
| Over | 174 | 55.7% | -18.09 | -10.4% | 1.69 |
| Under | 23 | 60.9% | -0.12 | -0.5% | 1.76 |
| Ημ.1 | 15 | 46.7% | -2.51 | -16.7% | 2.30 |
| Ημ.X | 21 | 61.9% | +3.43 | +16.3% | 1.92 |
| Ημ.2 | 18 | 16.7% | -4.30 | -23.9% | 4.10 |
| Goal | 311 | 63.7% | -3.87 | -1.2% | 1.57 |
| No Goal | 14 | 71.4% | +3.37 | +24.1% | 1.79 |
| 0-1 Goal | 72 | 38.9% | +8.31 | +11.5% | 3.02 |
| 2-3 Goals | 40 | 45.0% | -5.68 | -14.2% | 1.94 |
| 4-6 Goals | 55 | 43.6% | +8.33 | +15.1% | 2.70 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 209 | 38.8% | -19.66 | -9.4% | 2.45 | |
| 184 | 41.8% | -6.55 | -3.6% | 2.45 | |
| 149 | 45.0% | -13.30 | -8.9% | 2.33 | |
| 134 | 48.5% | +24.05 | +17.9% | 2.58 | |
| 123 | 43.9% | -1.68 | -1.4% | 2.52 | |
| 105 | 33.3% | -23.61 | -22.5% | 2.50 | |
| 97 | 42.3% | -0.70 | -0.7% | 2.50 | |
| 86 | 54.7% | +6.78 | +7.9% | 2.32 | |
| 79 | 36.7% | -10.21 | -12.9% | 2.48 | |
| 79 | 49.4% | -7.45 | -9.4% | 2.03 | |
| 78 | 42.3% | +1.93 | +2.5% | 2.39 | |
| 75 | 40.0% | -7.45 | -9.9% | 2.47 | |
| 71 | 43.7% | -3.29 | -4.6% | 2.45 | |
| 69 | 43.5% | +6.33 | +9.2% | 2.62 | |
| 67 | 43.3% | -12.98 | -19.4% | 2.25 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 778 | 71.9% | -32.23 | -4.1% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 1516 | 58.0% | -8.70 | -0.6% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 1697 | 37.1% | -129.88 | -7.7% | 2.52 |
| 3.00 - 5.00 | 1105 | 27.7% | -88.24 | -8.0% | 3.34 |
| 5.01+ | 39 | 17.9% | +2.85 | +7.3% | 7.45 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 364 | 48.9% | -2.58 | -0.7% | 2.41 |
| 1 - 3 | 873 | 49.8% | +0.91 | +0.1% | 2.27 |
| 3 - 6 | 1019 | 45.4% | -56.59 | -5.6% | 2.36 |
| 6 - 12 | 1340 | 45.0% | -93.54 | -7.0% | 2.30 |
| 12 - 24 | 745 | 45.1% | -44.16 | -5.9% | 2.35 |
| 24 - 48 | 373 | 45.6% | -34.60 | -9.3% | 2.28 |
| 48+ | 421 | 46.6% | -25.64 | -6.1% | 2.29 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
5143 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22/10/2026 | 02:15 | - | Γιανέρος - Ντεπορτίβο Κάλι | 2 | 2.45 | - | |||
| 21/10/2026 | 21:00 | - | Λεβάντε - Αθλέτικ Μπιλμπάο | 2 | 2.17 | - | |||
| 21/10/2026 | 04:30 | 234 | Λος Μιγιονάριος - Όνσε Κάλντας | X | 3.45 | - | |||
| 18/10/2026 | 22:00 | 890 | Αγκουίλας Ντοράντας - Τολίμα | X | 3.00 | - | |||
| 18/10/2026 | 18:15 | 844 | Λοριάν - Μονακό | 2 | 1.97 | - | |||
| 18/10/2026 | 15:30 | 798 | Έγκερσουντ - Σογκντάλ | 1 | 2.02 | - | |||
| 18/10/2026 | 05:30 | 752 | Σαν Χοσέ Έρθκουεικς - Νάσβιλ | 1 - 1 | X | 3.75 | +2.75 | ||
| 18/10/2026 | 05:30 | 753 | Σιάτλ Σάουντερς - Μόντρεαλ Ίμπακτ | 1 - 1 | 1 | 1.52 | -1.00 | ||
| 18/10/2026 | 02:30 | 729 | Ατλάντα Γιουνάιτεντ - Ίντερ Μαϊάμι | 1 - 3 | 2 | 1.91 | +0.91 | ||
| 18/10/2026 | 02:00 | 722 | Ατλέτικο Τουκουμάν - Ροσάριο Σεντράλ | 2 - 3 | X | 2.95 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 23:30 | 713 | Μινεσότα Γιουνάιτεντ - Σεντ Λούις Σίτι | 3 - 2 | 2 | 2.60 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 23:30 | 715 | Πλατένσε - Λανούς | 0 - 1 | X | 2.85 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 23:00 | 1745 | Ντίφα Χασάνι - Μαχρίμπ Τετουάν | 4 - 1 | X | 2.95 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 22:30 | 711 | Σεάρα - Ζουβεντούδε | 2 - 2 | 2 | 2.52 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 22:00 | 706 | Λας Πάλμας - Καστεγιόν | 0 - 3 | 2 | 2.00 | +1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.