Tzogadoros7
Μέλος από 5/10/2025- Points
- 109.8
- Yield*
- +10%
- 30 ημερών
- +10%
- Κατάταξη
- 57ος
- Προβλέψεις
- 101
- Μέση απόδοση
- 1.80
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 62% (63 από 101)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 69 | 62.3% | +6.68 | +9.7% | 1.81 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 29 | 62.1% | +3.27 | +11.3% | 1.83 |
| 1X | 2 | 50.0% | -0.56 | -28.0% | 1.50 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1 | 100.0% | +0.41 | +41.0% | 1.41 |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 87.5% | +3.81 | +47.6% | 1.73 | |
| 6 | 66.7% | +2.64 | +44.0% | 2.07 | |
| 5 | 20.0% | -3.22 | -64.4% | 1.83 | |
| 4 | 50.0% | -0.05 | -1.3% | 1.97 | |
| 4 | 25.0% | -2.26 | -56.5% | 1.99 | |
| 4 | 75.0% | +0.51 | +12.8% | 1.63 | |
| 4 | 100.0% | +2.46 | +61.5% | 1.62 | |
| 3 | 66.7% | +0.27 | +9.0% | 1.74 | |
| 3 | 100.0% | +2.27 | +75.7% | 1.76 | |
| 3 | 100.0% | +2.97 | +99.0% | 1.99 | |
| 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 1.85 | |
| 3 | 66.7% | +0.37 | +12.3% | 1.67 | |
| 3 | 100.0% | +2.07 | +69.0% | 1.69 | |
| 3 | 100.0% | +2.04 | +68.0% | 1.68 | |
| 3 | 66.7% | +0.23 | +7.7% | 1.68 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 5 | 80.0% | +0.77 | +15.4% | 1.44 |
| 1.50 - 1.99 | 76 | 65.8% | +8.15 | +10.7% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 18 | 44.4% | -0.22 | -1.2% | 2.22 |
| 3.00 - 5.00 | 2 | 50.0% | +1.10 | +55.0% | 3.05 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 5 | 80.0% | +1.54 | +30.8% | 1.91 |
| 1 - 3 | 15 | 46.7% | -2.95 | -19.7% | 1.87 |
| 3 - 6 | 32 | 62.5% | +2.98 | +9.3% | 1.78 |
| 6 - 12 | 16 | 56.3% | +1.32 | +8.3% | 1.89 |
| 12 - 24 | 25 | 72.0% | +6.05 | +24.2% | 1.73 |
| 24 - 48 | 4 | 75.0% | +1.72 | +43.0% | 1.84 |
| 48+ | 4 | 50.0% | -0.86 | -21.5% | 1.66 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 4
103 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/2026 | 01:00 | 273 | Σαρμιέντο Χουνίν - Ρίβερ Πλέιτ | 2 | 1.70 | - | |||
| 14/10/2026 | 22:00 | 264 | Λίνκολν Σίτι - Γουέστ Χαμ | 2 | 1.62 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:15 | 1693 | USM Αλγέρι - Σαούρα | 1 - 0 | 1 | 1.95 | +0.95 | ||
| 13/10/2026 | 19:45 | 1590 | Κλεφ - MC Αλγέρι | 1 - 1 | 2 | 1.84 | -1.00 | ||
| 13/10/2026 | 16:00 | 1556 | Μπάνικ Λεχότα Ποντ Βτατσνίκομ - Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε | 0 - 3 | 2 | 1.64 | +0.64 | ||
| 12/10/2026 | 20:00 | 893 | Μάλμε - Κάλμαρ | 1 - 0 | 1 | 1.77 | +0.77 | ||
| 11/10/2026 | 19:30 | 830 | Μαγιόρκα - Λας Πάλμας | 3 - 1 | 1 | 1.58 | +0.58 | ||
| 11/10/2026 | 19:00 | 822 | Άρης - Βόλος Elabet | 3 - 2 | 1 | 1.55 | +0.55 | ||
| 11/10/2026 | 18:30 | 817 | Φράιμπουργκ - Σάλκε | 2 - 1 | 1 | 1.55 | +0.55 | ||
| 11/10/2026 | 18:30 | 819 | Μπρίνιε Γκροσούπιε - Μάριμπορ | 1 - 2 | 2 | 1.71 | +0.71 | ||
| 11/10/2026 | 18:15 | 813 | Ρεν - Οσέρ | 4 - 1 | 1 | 1.44 | +0.44 | ||
| 11/10/2026 | 17:30 | 794 | Σεντ Γκάλεν - Λωζάνη | 1 - 0 | 1 | 1.54 | +0.54 | ||
| 11/10/2026 | 17:15 | 790 | Αλμερία - Λεγκανές | 3 - 0 | 1 | 1.64 | +0.64 | ||
| 11/10/2026 | 17:00 | 788 | Κηφισιά - Παναιτωλικός | 2 - 0 | 1 | 1.87 | +0.87 | ||
| 11/10/2026 | 15:00 | 618 | Απόλλων Καλαμαριάς 1926 - ΠΑΣ Πύργος 1968 | 1 - 0 | 1 | 1.87 | +0.87 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.