U-H-U
Μέλος από 23/3/2018- Points
- 63.41
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 408ος
- Προβλέψεις
- 24886
- Μέση απόδοση
- 1.69
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 57% (14238 από 24886)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3808 | 59.8% | -204.93 | -5.4% | 1.65 |
| X | 274 | 32.1% | -19.86 | -7.2% | 2.96 |
| 2 | 2259 | 59.1% | -42.61 | -1.9% | 1.73 |
| 1X | 270 | 67.0% | -12.21 | -4.5% | 1.45 |
| 12 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.36 |
| X2 | 348 | 64.1% | -25.78 | -7.4% | 1.48 |
| Over | 15628 | 57.0% | -988.19 | -6.3% | 1.67 |
| Under | 68 | 60.3% | +8.03 | +11.8% | 1.86 |
| Ημ.1 | 5 | 60.0% | -0.12 | -2.4% | 1.67 |
| Ημ.X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.08 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 2200 | 52.9% | -156.93 | -7.1% | 1.77 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 15 | 66.7% | +4.41 | +29.4% | 1.93 |
| 4-6 Goals | 8 | 37.5% | -1.10 | -13.8% | 2.07 |
| 7+ Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 23.00 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 795 | 58.6% | -59.37 | -7.5% | 1.62 | |
| 748 | 57.6% | -27.58 | -3.7% | 1.71 | |
| 723 | 58.6% | -37.49 | -5.2% | 1.66 | |
| 633 | 62.1% | -33.47 | -5.3% | 1.55 | |
| 541 | 59.7% | -14.64 | -2.7% | 1.66 | |
| 539 | 61.2% | +6.98 | +1.3% | 1.68 | |
| 538 | 58.0% | -45.49 | -8.5% | 1.61 | |
| 525 | 53.1% | -59.23 | -11.3% | 1.72 | |
| 447 | 57.7% | -26.19 | -5.9% | 1.68 | |
| 446 | 48.7% | -53.35 | -12.0% | 1.85 | |
| 435 | 62.5% | +10.15 | +2.3% | 1.68 | |
| 434 | 64.3% | -2.74 | -0.6% | 1.59 | |
| 413 | 56.9% | -34.08 | -8.3% | 1.63 | |
| 384 | 51.8% | -36.83 | -9.6% | 1.79 | |
| 381 | 53.3% | -33.51 | -8.8% | 1.75 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 5853 | 69.2% | -239.89 | -4.1% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 16038 | 55.6% | -1,027.99 | -6.4% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 2834 | 43.2% | -148.96 | -5.3% | 2.21 |
| 3.00 - 5.00 | 153 | 26.1% | -23.45 | -15.3% | 3.28 |
| 5.01+ | 8 | 12.5% | -2.00 | -25.0% | 14.04 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 8244 | 57.3% | -426.70 | -5.2% | 1.71 |
| 1 - 3 | 11507 | 56.9% | -746.16 | -6.5% | 1.69 |
| 3 - 6 | 3349 | 58.2% | -159.08 | -4.8% | 1.68 |
| 6 - 12 | 1150 | 58.1% | -58.93 | -5.1% | 1.67 |
| 12 - 24 | 570 | 56.3% | -35.30 | -6.2% | 1.71 |
| 24 - 48 | 39 | 38.5% | -11.08 | -28.4% | 1.95 |
| 48+ | 27 | 48.1% | -5.04 | -18.7% | 1.66 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
24966 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/11/2026 | 00:00 | - | Κόλο Κόλο - Πουέρτο Μοντ | Over | 1.61 | - | |||
| 3/11/2026 | 00:00 | - | Κόλο Κόλο - Πουέρτο Μοντ | 1 | 1.54 | - | |||
| 2/11/2026 | 20:30 | - | Χάποελ Τελ Αβίβ - Μακάμπι Χάιφα | Over | 1.58 | - | |||
| 2/11/2026 | 20:30 | - | Χάποελ Τελ Αβίβ - Μακάμπι Χάιφα | 1 | 2.02 | - | |||
| 2/11/2026 | 20:15 | - | Αλ Ιτιχάντ Τζέντα - Αλ Αΐν | Over | 1.53 | - | |||
| 2/11/2026 | 20:00 | - | Αλ Αχλί Κάιρο - Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ | Over | 1.79 | - | |||
| 2/11/2026 | 20:00 | - | Μιάλμπι - Κάλμαρ | Over | 1.91 | - | |||
| 2/11/2026 | 19:30 | - | Σασσουόλο - Φιορεντίνα | Over | 1.56 | - | |||
| 2/11/2026 | 19:00 | - | Ασντόντ - Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ | Over | 1.68 | - | |||
| 2/11/2026 | 19:00 | - | Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ - Ιρόνι Μοντίν | Over | 1.49 | - | |||
| 2/11/2026 | 18:00 | - | Ίντερ Τούρκου - Γκνιστάν | Over | 1.56 | - | |||
| 1/11/2026 | 22:30 | - | Μπράγκα - Φαμαλικάο | 3 - 0 | Over | 1.94 | +0.94 | ||
| 1/11/2026 | 22:30 | - | Μπράγκα - Φαμαλικάο | 3 - 0 | Goal | 1.91 | -1.00 | ||
| 1/11/2026 | 22:30 | - | Βανκούβερ Γουάιτκαπς - Σιάτλ Σάουντερς | 5 - 1 | Over | 1.52 | +0.52 | ||
| 1/11/2026 | 22:00 | - | Μπερκάνε - Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. | 2 - 0 | X | 2.85 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.