Vlad1207
Μέλος από 10/1/2022- Points
- 86.36
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 3070
- Μέση απόδοση
- 2.41
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (1342 από 3070)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1782 | 47.8% | -125.34 | -7.0% | 2.11 |
| X | 468 | 28.6% | -31.10 | -6.6% | 3.41 |
| 2 | 801 | 43.4% | -53.32 | -6.7% | 2.51 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 11 | 45.5% | -2.02 | -18.4% | 1.72 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.68 |
| Ημ.X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.98 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 5 | 60.0% | +0.17 | +3.4% | 1.74 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 4.15 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 160 | 36.3% | -23.61 | -14.8% | 2.85 | |
| 105 | 46.7% | -4.71 | -4.5% | 2.24 | |
| 93 | 41.9% | -8.48 | -9.1% | 2.34 | |
| 89 | 44.9% | -2.59 | -2.9% | 2.63 | |
| 89 | 47.2% | -9.70 | -10.9% | 2.55 | |
| 87 | 46.0% | +1.98 | +2.3% | 2.33 | |
| 85 | 38.8% | +2.61 | +3.1% | 3.10 | |
| 72 | 40.3% | -10.90 | -15.1% | 2.35 | |
| 69 | 46.4% | -2.82 | -4.1% | 2.35 | |
| 67 | 40.3% | -11.72 | -17.5% | 2.36 | |
| 66 | 45.5% | -7.91 | -12.0% | 2.19 | |
| 65 | 38.5% | -9.42 | -14.5% | 2.41 | |
| 64 | 51.6% | +2.11 | +3.3% | 2.15 | |
| 59 | 45.8% | +1.78 | +3.0% | 2.55 | |
| 56 | 46.4% | +1.40 | +2.5% | 2.58 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 209 | 64.1% | -26.12 | -12.5% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 1024 | 55.7% | -37.03 | -3.6% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 1188 | 40.6% | -57.69 | -4.9% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 585 | 25.5% | -73.72 | -12.6% | 3.50 |
| 5.01+ | 64 | 10.9% | -20.05 | -31.3% | 7.06 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 194 | 34.5% | -44.56 | -23.0% | 2.61 |
| 1 - 3 | 387 | 44.4% | -7.92 | -2.0% | 2.49 |
| 3 - 6 | 587 | 42.9% | -45.83 | -7.8% | 2.42 |
| 6 - 12 | 1012 | 44.8% | -58.43 | -5.8% | 2.33 |
| 12 - 24 | 633 | 44.9% | -49.25 | -7.8% | 2.35 |
| 24 - 48 | 125 | 37.6% | -17.73 | -14.2% | 2.79 |
| 48+ | 132 | 50.8% | +9.11 | +6.9% | 2.45 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
3074 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6/10/2026 | 21:45 | 148 | Λουξεμβούργο - Βουλγαρία | 0 - 2 | 1 | 2.05 | -1.00 | ||
| 6/10/2026 | 17:00 | 122 | Καζακστάν - Νησιά Φερόε | 2 - 2 | 1 | 2.35 | -1.00 | ||
| 5/10/2026 | 22:00 | 1520 | Γουαδελούπη - Αγία Λουκία | 0 - 1 | 1 | 3.15 | -1.00 | ||
| 5/10/2026 | 21:45 | 385 | Βόρεια Ιρλανδία - Γεωργία | 0 - 0 | 2 | 3.05 | -1.00 | ||
| 5/10/2026 | 21:45 | 389 | Μαυροβούνιο - Αρμενία | 0 - 0 | 1 | 1.51 | -1.00 | ||
| 5/10/2026 | 21:45 | 390 | Ουκρανία - Ουγγαρία | 1 - 2 | 2 | 2.87 | +1.87 | ||
| 5/10/2026 | 19:00 | 382 | Κύπρος - Λετονία | 2 - 1 | 1 | 1.54 | +0.54 | ||
| 4/10/2026 | 22:00 | 369 | Τζιρόνα - Μαγιόρκα | 0 - 0 | 1 | 2.27 | -1.00 | ||
| 4/10/2026 | 21:45 | 364 | Ελλάδα - Γερμανία | 0 - 0 | X | 3.75 | +2.75 | ||
| 4/10/2026 | 21:45 | 365 | Ιρλανδία - Ισραήλ | 1 - 1 | 1 | 2.05 | -1.00 | ||
| 4/10/2026 | 16:00 | 352 | Αζερμπαϊτζάν - Λιθουανία | 1 - 0 | 1 | 2.30 | +1.30 | ||
| 3/10/2026 | 05:00 | 1602 | Ελ Σαλβαδόρ - Τζαμάικα | 0 - 2 | 1 | 3.25 | -1.00 | ||
| 3/10/2026 | 03:30 | 376 | Μπόκα Τζούνιορς - Ουνιόν Σάντα Φε | 3 - 0 | 1 | 1.54 | +0.54 | ||
| 3/10/2026 | 03:00 | 1598 | Μαρτινίκα - Ονδούρα | 2 - 1 | 2 | 1.80 | -1.00 | ||
| 3/10/2026 | 03:00 | 1599 | Μπαρμπάντος - Βερμούδες | 4 - 1 | 2 | 3.25 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.