anar
Μέλος από 2/1/2021- Points
- 50.32
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 519ος
- Προβλέψεις
- 18130
- Μέση απόδοση
- 2.07
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (8621 από 18130)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5544 | 48.8% | -389.35 | -7.0% | 2.04 |
| X | 256 | 30.9% | -5.15 | -2.0% | 3.19 |
| 2 | 4362 | 42.3% | -346.80 | -8.0% | 2.37 |
| 1X | 251 | 67.3% | -20.95 | -8.3% | 1.52 |
| 12 | 9 | 66.7% | -0.95 | -10.6% | 1.31 |
| X2 | 300 | 61.0% | -19.48 | -6.5% | 1.68 |
| Over | 3686 | 48.9% | -345.99 | -9.4% | 1.92 |
| Under | 127 | 55.9% | +1.70 | +1.3% | 1.86 |
| Ημ.1 | 41 | 48.8% | -6.72 | -16.4% | 1.81 |
| Ημ.X | 56 | 33.9% | -19.71 | -35.2% | 1.97 |
| Ημ.2 | 22 | 59.1% | +2.44 | +11.1% | 2.36 |
| Goal | 3425 | 49.3% | -303.73 | -8.9% | 1.88 |
| No Goal | 6 | 50.0% | -0.46 | -7.7% | 1.81 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 38 | 52.6% | +1.90 | +5.0% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 7 | 28.6% | -1.98 | -28.3% | 2.37 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 759 | 52.0% | -5.34 | -0.7% | 2.07 | |
| 516 | 47.7% | -25.60 | -5.0% | 2.09 | |
| 460 | 50.7% | -37.72 | -8.2% | 1.94 | |
| 423 | 46.8% | -27.63 | -6.5% | 2.04 | |
| 412 | 39.6% | -54.94 | -13.3% | 2.30 | |
| 387 | 46.8% | -15.81 | -4.1% | 2.14 | |
| 384 | 47.1% | -38.10 | -9.9% | 2.00 | |
| 378 | 51.9% | -19.93 | -5.3% | 1.92 | |
| 376 | 47.1% | -5.14 | -1.4% | 2.15 | |
| 350 | 39.1% | -64.49 | -18.4% | 2.27 | |
| 314 | 45.5% | -37.37 | -11.9% | 1.97 | |
| 314 | 44.3% | -23.86 | -7.6% | 2.18 | |
| 304 | 51.3% | -12.57 | -4.1% | 1.93 | |
| 301 | 41.2% | -49.14 | -16.3% | 2.18 | |
| 282 | 48.6% | -36.19 | -12.8% | 1.96 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1635 | 69.4% | -95.44 | -5.8% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 7921 | 53.3% | -570.80 | -7.2% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 7408 | 39.9% | -713.78 | -9.6% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 1075 | 27.5% | -71.81 | -6.7% | 3.44 |
| 5.01+ | 91 | 16.5% | -3.40 | -3.7% | 6.98 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1455 | 50.6% | -121.30 | -8.3% | 1.91 |
| 1 - 3 | 3214 | 50.6% | -205.15 | -6.4% | 1.97 |
| 3 - 6 | 4448 | 47.7% | -397.29 | -8.9% | 2.03 |
| 6 - 12 | 5728 | 47.7% | -421.56 | -7.4% | 2.06 |
| 12 - 24 | 2935 | 42.8% | -291.23 | -9.9% | 2.27 |
| 24 - 48 | 286 | 41.6% | -17.47 | -6.1% | 2.39 |
| 48+ | 64 | 46.9% | -1.23 | -1.9% | 2.11 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
18183 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5/11/2026 | 03:30 | 195 | Λος Μιγιονάριος - Αμέρικα Ντε Κάλι | 1 | 1.84 | - | |||
| 5/11/2026 | 02:30 | 194 | Σάο Πάουλο - Κορίνθιανς | 1 | 2.25 | - | |||
| 5/11/2026 | 01:30 | 192 | Ντεπ. Κουκούτα - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε | 2 | 2.27 | - | |||
| 5/11/2026 | 00:30 | 190 | Ατλέτικο Παραναένσε - Βάσκο Ντα Γκάμα | 1 | 2.05 | - | |||
| 5/11/2026 | 00:00 | 1611 | Ουνιόν Λα Καλέρα - Κοκουίμπο Ουνίδο | 1 | 2.30 | - | |||
| 4/11/2026 | 22:00 | 181 | Μπρίστολ Σίτι - Γουλβς | 1 | 3.40 | - | |||
| 4/11/2026 | 22:00 | 182 | Αϊντχόφεν - Κλαμπ Μπριζ | 1 | 2.08 | - | |||
| 4/11/2026 | 22:00 | 184 | Λανς - Κόμο | 2 | 2.05 | - | |||
| 4/11/2026 | 21:45 | 178 | Κάρντιφ - Γουέστ Χαμ | 2 | 1.98 | - | |||
| 4/11/2026 | 21:45 | 180 | Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Ρέντινγκ | 1 | 2.52 | - | |||
| 4/11/2026 | 21:30 | 177 | Κόρτραϊκ - Μαλίν | 1 | 2.57 | - | |||
| 4/11/2026 | 21:00 | 176 | Φρανκ Μπορέν - Ντέντερ | 2 | 2.12 | - | |||
| 4/11/2026 | 19:00 | 171 | Άρτις Μπρνο - Μποέμιανς 1905 | 1 | 2.55 | - | |||
| 4/11/2026 | 17:30 | 170 | Ρεν - Ολυμπιακός | 2 | 2.95 | - | |||
| 4/11/2026 | 01:20 | 168 | Ντεπορτίβο Πάστο - Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα | 2 - 0 | Over | 1.92 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.