antypas
Μέλος από 7/3/2015- Points
- 104.47
- Yield*
- +1%
- 30 ημερών
- +13%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 471
- Μέση απόδοση
- 2.17
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (257 από 471)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 114 | 61.4% | -3.28 | -2.9% | 1.85 |
| X | 89 | 24.7% | -12.00 | -13.5% | 3.57 |
| 2 | 112 | 64.3% | +22.65 | +20.2% | 2.02 |
| 1X | 18 | 66.7% | -3.29 | -18.3% | 1.44 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 13 | 61.5% | -2.03 | -15.6% | 1.73 |
| Over | 55 | 60.0% | +0.62 | +1.1% | 1.71 |
| Under | 3 | 100.0% | +2.00 | +66.7% | 1.67 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | 1 | 100.0% | +1.38 | +138.0% | 2.38 |
| Ημ.2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.65 |
| Goal | 52 | 53.8% | -3.42 | -6.6% | 1.74 |
| No Goal | 1 | 100.0% | +0.61 | +61.0% | 1.61 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 10 | 60.0% | +2.25 | +22.5% | 2.05 |
| 4-6 Goals | 2 | 50.0% | -0.02 | -1.0% | 2.19 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 51.0% | -7.30 | -14.9% | 2.00 | |
| 44 | 59.1% | +5.92 | +13.5% | 2.44 | |
| 40 | 37.5% | -16.26 | -40.7% | 2.39 | |
| 35 | 60.0% | +12.47 | +35.6% | 2.37 | |
| 33 | 48.5% | -2.45 | -7.4% | 2.12 | |
| 32 | 56.3% | +1.27 | +4.0% | 2.12 | |
| 21 | 42.9% | -7.11 | -33.9% | 2.19 | |
| 20 | 70.0% | +6.75 | +33.8% | 2.19 | |
| 13 | 61.5% | +3.94 | +30.3% | 2.12 | |
| 13 | 69.2% | +1.79 | +13.8% | 3.31 | |
| 12 | 41.7% | -3.13 | -26.1% | 2.03 | |
| 11 | 54.5% | +1.51 | +13.7% | 2.23 | |
| 11 | 45.5% | -4.29 | -39.0% | 1.75 | |
| 9 | 77.8% | +1.70 | +18.9% | 1.75 | |
| 9 | 66.7% | -1.56 | -17.3% | 1.38 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 96 | 76.0% | -1.80 | -1.9% | 1.30 |
| 1.50 - 1.99 | 207 | 59.9% | +4.42 | +2.1% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 68 | 48.5% | +6.65 | +9.8% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 94 | 27.7% | -4.00 | -4.3% | 3.56 |
| 5.01+ | 6 | 16.7% | -0.80 | -13.3% | 8.70 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 5 | 60.0% | -0.43 | -8.6% | 1.91 |
| 1 - 3 | 19 | 68.4% | +5.33 | +28.1% | 1.89 |
| 3 - 6 | 46 | 54.3% | +0.95 | +2.1% | 2.13 |
| 6 - 12 | 207 | 53.1% | -9.89 | -4.8% | 2.15 |
| 12 - 24 | 186 | 54.3% | +7.87 | +4.2% | 2.26 |
| 24 - 48 | 8 | 62.5% | +0.64 | +8.0% | 1.99 |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 62
471 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31/10/2026 | 16:00 | - | Μπολόνια - Μόντσα | 2 - 1 | 1 | 1.72 | +0.72 | ||
| 31/10/2026 | 15:00 | - | Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης | 0 - 2 | 2 | 1.55 | +0.55 | ||
| 31/10/2026 | 14:30 | - | Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ | 2 - 0 | X | 3.65 | -1.00 | ||
| 26/10/2026 | 22:00 | - | Σεβίλλη - Οσασούνα | 2 - 0 | 1 | 1.95 | +0.95 | ||
| 26/10/2026 | 21:30 | - | Παρί Σεν Ζερμέν - Λυών | 2 - 0 | 1 | 1.39 | +0.39 | ||
| 26/10/2026 | 20:45 | - | Σάντα Κλάρα - Μπενφίκα | 1 - 2 | 2 | 1.37 | +0.37 | ||
| 26/10/2026 | 20:00 | - | Κοπεγχάγη - Οντένσε | 1 - 1 | 1 | 1.50 | -1.00 | ||
| 26/10/2026 | 19:30 | - | Μακάμπι Χάιφα - Χάποελ Μπερ Σεβά | 2 - 5 | 1 | 2.40 | -1.00 | ||
| 26/10/2026 | 18:00 | - | Μπεσίκτας - Μπασακσεχίρ | 2 - 0 | 1 | 1.35 | +0.35 | ||
| 26/10/2026 | 18:00 | - | Ρίζεσπορ - Τραμπζονσπόρ | 3 - 4 | 2 | 1.95 | +0.95 | ||
| 28/9/2026 | 19:00 | - | Λετονία - Κύπρος | 0 - 0 | X2 | 1.52 | +0.52 | ||
| 27/9/2026 | 06:10 | - | Τίγκρες - Πουέμπλα | 1 - 0 | X2 | 2.45 | -1.00 | ||
| 27/9/2026 | 06:05 | - | Σάντος Λαγκούνα - Πατσούκα | 1 - 0 | 1 | 3.30 | +2.30 | ||
| 24/9/2026 | 21:45 | - | Αυστρία - Ισραήλ | 3 - 1 | 1X | 1.13 | +0.13 | ||
| 24/9/2026 | 21:45 | - | Αυστρία - Ισραήλ | 3 - 1 | Over | 1.53 | +0.53 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.