asigfb
Μέλος από 22/9/2019- Points
- 61.67
- Yield*
- -2%
- 30 ημερών
- +17%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 1534
- Μέση απόδοση
- 1.67
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 61% (940 από 1534)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 313 | 68.1% | -0.84 | -0.3% | 1.55 |
| X | 17 | 47.1% | +8.27 | +48.6% | 3.19 |
| 2 | 203 | 61.1% | -2.73 | -1.3% | 1.68 |
| 1X | 67 | 76.1% | -5.51 | -8.2% | 1.22 |
| 12 | 9 | 88.9% | +0.90 | +10.0% | 1.24 |
| X2 | 60 | 73.3% | +0.68 | +1.1% | 1.38 |
| Over | 504 | 60.3% | -13.75 | -2.7% | 1.64 |
| Under | 6 | 16.7% | -4.05 | -67.5% | 1.99 |
| Ημ.1 | 18 | 50.0% | -0.76 | -4.2% | 2.16 |
| Ημ.X | 8 | 75.0% | +4.40 | +55.0% | 2.23 |
| Ημ.2 | 15 | 40.0% | -0.26 | -1.7% | 2.89 |
| Goal | 214 | 59.3% | -2.74 | -1.3% | 1.68 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.50 | -25.0% | 1.64 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 84 | 41.7% | -14.57 | -17.3% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 14 | 21.4% | -6.87 | -49.1% | 2.49 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 217 | 65.0% | +13.87 | +6.4% | 1.70 | |
| 97 | 69.1% | +5.26 | +5.4% | 1.55 | |
| 70 | 65.7% | -3.56 | -5.1% | 1.48 | |
| 64 | 64.1% | -0.01 | 0.0% | 1.62 | |
| 57 | 61.4% | +3.04 | +5.3% | 1.79 | |
| 53 | 58.5% | -7.77 | -14.7% | 1.60 | |
| 50 | 60.0% | -6.01 | -12.0% | 1.60 | |
| 44 | 59.1% | +1.28 | +2.9% | 1.79 | |
| 36 | 63.9% | -0.98 | -2.7% | 1.55 | |
| 34 | 64.7% | +1.85 | +5.4% | 1.65 | |
| 34 | 50.0% | -6.36 | -18.7% | 1.73 | |
| 31 | 71.0% | +4.79 | +15.5% | 1.67 | |
| 29 | 75.9% | +3.79 | +13.1% | 1.50 | |
| 29 | 58.6% | +3.13 | +10.8% | 1.88 | |
| 29 | 55.2% | -3.95 | -13.6% | 1.65 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 531 | 73.1% | -24.57 | -4.6% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 797 | 58.2% | -15.75 | -2.0% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 173 | 46.2% | +6.41 | +3.7% | 2.25 |
| 3.00 - 5.00 | 32 | 25.0% | -3.42 | -10.7% | 3.45 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.00 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 356 | 66.0% | +19.06 | +5.4% | 1.68 |
| 1 - 3 | 293 | 60.8% | -8.91 | -3.0% | 1.67 |
| 3 - 6 | 304 | 56.9% | -27.93 | -9.2% | 1.70 |
| 6 - 12 | 289 | 58.5% | -16.49 | -5.7% | 1.68 |
| 12 - 24 | 278 | 62.9% | -4.60 | -1.7% | 1.62 |
| 24 - 48 | 14 | 71.4% | +0.54 | +3.9% | 1.45 |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
1538 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31/8/2026 | 21:30 | - | Αμέντ Σπορτίφ - Τραμπζονσπόρ | X2 | 1.33 | - | |||
| 31/8/2026 | 21:30 | - | Μπεσίκτας - Τσορούμ | 1X | 1.12 | - | |||
| 31/8/2026 | 20:00 | - | Κοπεγχάγη - Σοντερίσκε | 3 - 1 | 1 | 1.35 | +0.35 | ||
| 31/8/2026 | 20:00 | - | Κοπεγχάγη - Σοντερίσκε | 3 - 1 | Over | 1.44 | +0.44 | ||
| 30/8/2026 | 21:30 | - | Σαμσουνσπόρ - Φενερμπαχτσέ | 0 - 2 | Over | 1.72 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 21:30 | - | Σαμσουνσπόρ - Φενερμπαχτσέ | 0 - 2 | X2 | 1.17 | +0.17 | ||
| 30/8/2026 | 21:15 | - | ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα | 3 - 1 | 1 | 1.45 | +0.45 | ||
| 30/8/2026 | 21:00 | - | Κηφισιά - ΑΕΚ | 1 - 1 | 2 | 1.35 | -1.00 | ||
| 30/8/2026 | 21:00 | - | Καμπούρ - Τβέντε | 1 - 4 | 2 | 1.31 | +0.31 | ||
| 30/8/2026 | 21:00 | - | Αλ Καντισίγια - Αλ Φαϊσαλί | 3 - 1 | 1 | 1.19 | +0.19 | ||
| 30/8/2026 | 20:15 | - | Ατρόμητος - ΠΑΟΚ | 1 - 2 | Over | 1.80 | +0.80 | ||
| 30/8/2026 | 20:15 | - | Ατρόμητος - ΠΑΟΚ | 1 - 2 | X2 | 1.17 | +0.17 | ||
| 30/8/2026 | 18:00 | - | Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα | 4 - 0 | Over | 1.23 | +0.23 | ||
| 30/8/2026 | 18:00 | - | Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα | 4 - 0 | 1X | 1.03 | +0.03 | ||
| 18/8/2026 | 22:00 | - | Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Βίκινγκ | 2 - 2 | Over | 1.62 | +0.62 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.