bagiou
Μέλος από 29/6/2021- Points
- 87.93
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 224ος
- Προβλέψεις
- 8115
- Μέση απόδοση
- 1.50
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 69% (5602 από 8115)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3321 | 66.8% | -39.91 | -1.2% | 1.53 |
| X | 271 | 29.9% | -13.53 | -5.0% | 3.28 |
| 2 | 537 | 58.5% | -44.26 | -8.2% | 1.67 |
| 1X | 2260 | 83.0% | -38.46 | -1.7% | 1.19 |
| 12 | 8 | 87.5% | +1.41 | +17.6% | 1.34 |
| X2 | 414 | 81.2% | +3.33 | +0.8% | 1.27 |
| Over | 426 | 64.3% | -5.38 | -1.3% | 1.55 |
| Under | 87 | 56.3% | -8.79 | -10.1% | 1.62 |
| Ημ.1 | 9 | 33.3% | -3.46 | -38.4% | 1.88 |
| Ημ.X | 6 | 66.7% | +2.40 | +40.0% | 2.14 |
| Ημ.2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.80 |
| Goal | 750 | 56.8% | -64.19 | -8.6% | 1.63 |
| No Goal | 23 | 52.2% | -3.36 | -14.6% | 1.63 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 1 | 100.0% | +0.91 | +91.0% | 1.91 |
| 4-6 Goals | 1 | 100.0% | +1.00 | +100.0% | 2.00 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 275 | 67.6% | -5.94 | -2.2% | 1.58 | |
| 257 | 69.6% | -3.16 | -1.2% | 1.52 | |
| 247 | 61.1% | -33.44 | -13.5% | 1.53 | |
| 216 | 65.7% | -17.11 | -7.9% | 1.50 | |
| 215 | 67.9% | -1.61 | -0.7% | 1.53 | |
| 208 | 62.5% | -15.25 | -7.3% | 1.57 | |
| 185 | 69.2% | -7.56 | -4.1% | 1.51 | |
| 170 | 72.9% | +19.35 | +11.4% | 1.55 | |
| 166 | 78.3% | +10.10 | +6.1% | 1.41 | |
| 144 | 75.7% | +14.41 | +10.0% | 1.51 | |
| 141 | 86.5% | +7.12 | +5.0% | 1.27 | |
| 136 | 71.3% | -3.18 | -2.3% | 1.44 | |
| 117 | 59.0% | -10.28 | -8.8% | 1.71 | |
| 113 | 73.5% | -6.56 | -5.8% | 1.36 | |
| 105 | 71.4% | -3.41 | -3.2% | 1.42 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4713 | 79.9% | -61.65 | -1.3% | 1.25 |
| 1.50 - 1.99 | 2804 | 57.7% | -126.96 | -4.5% | 1.67 |
| 2.00 - 2.99 | 371 | 42.6% | -7.68 | -2.1% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 223 | 27.8% | -18.20 | -8.2% | 3.39 |
| 5.01+ | 4 | 25.0% | +1.20 | +30.0% | 5.45 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 491 | 68.4% | -7.64 | -1.6% | 1.55 |
| 1 - 3 | 963 | 68.1% | -35.06 | -3.6% | 1.52 |
| 3 - 6 | 1740 | 67.0% | -76.35 | -4.4% | 1.53 |
| 6 - 12 | 2897 | 69.6% | -87.84 | -3.0% | 1.48 |
| 12 - 24 | 1209 | 71.1% | -23.66 | -2.0% | 1.46 |
| 24 - 48 | 607 | 72.0% | +18.59 | +3.1% | 1.51 |
| 48+ | 208 | 63.5% | -1.33 | -0.6% | 1.63 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8133 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31/8/2026 | 22:30 | - | Μπαρτσελόνα - Ράγιο Βαγιεκάνο | 1 | 1.11 | - | |||
| 31/8/2026 | 20:00 | - | Γκάις - Μπρομαποϊκάρνα | 1 | 1.72 | - | |||
| 31/8/2026 | 19:30 | - | Χάιντουκ Σπλιτ - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ | 1 | 1.47 | - | |||
| 31/8/2026 | 18:30 | - | Σίμπα Σπορτς Κλαμπ - Γκέιτα Γκολντ | 1 | 1.14 | - | |||
| 31/8/2026 | 17:00 | - | Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ - Τότον | 1 - 1 | 1 | 1.65 | -1.00 | ||
| 31/8/2026 | 17:00 | - | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Σλάου Τάουν | 1 - 0 | 1 | 1.42 | +0.42 | ||
| 30/8/2026 | 16:00 | - | Τρε Φιόρι - Πεναρόσα | 5 - 2 | 1X | 1.12 | +0.12 | ||
| 28/8/2026 | 23:30 | - | Κομερσιάντες Ούνιδος - ΦΚ Καχαμάρκα | 2 - 3 | 1 | 1.60 | -1.00 | ||
| 28/8/2026 | 21:45 | - | Γκενκ - ΣΚ Μπέβερεν | 4 - 0 | 1 | 1.50 | +0.50 | ||
| 28/8/2026 | 21:45 | - | Κορκ Σίτι - Γουέξφορντ | 2 - 0 | 1 | 1.39 | +0.39 | ||
| 28/8/2026 | 21:45 | - | Αμπερίστγουιθ Τάουν - Ποντάρνταβέ Τάουν | 1 - 0 | 1 | 1.50 | +0.50 | ||
| 28/8/2026 | 21:30 | - | Λέγκια Βαρσοβίας - Σλασκ Βρότσλαβ | 1 - 1 | 1 | 1.52 | -1.00 | ||
| 28/8/2026 | 21:00 | - | Ροντέ - Πο | 2 - 2 | 1 | 1.70 | -1.00 | ||
| 28/8/2026 | 21:00 | - | Αλ Καλίτζ Σαϊχάτ - Αλ Χιλάλ Ριάντ | 1 - 5 | Over | 1.47 | +0.47 | ||
| 28/8/2026 | 20:30 | - | Κρινς - Στάντε Νιόν | 3 - 0 | 1 | 1.65 | +0.65 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.