balafaras
Μέλος από 9/2/2013- Points
- 41.49
- Yield*
- -2%
- 30 ημερών
- +6%
- Κατάταξη
- 463ος
- Προβλέψεις
- 18486
- Μέση απόδοση
- 2.60
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (7280 από 18486)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6833 | 47.9% | -292.37 | -4.3% | 2.07 |
| X | 10700 | 33.3% | -107.00 | -1.0% | 2.99 |
| 2 | 625 | 42.7% | -72.45 | -11.6% | 2.14 |
| 1X | 35 | 54.3% | -4.70 | -13.4% | 1.64 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.33 | +33.0% | 1.33 |
| X2 | 8 | 75.0% | +1.20 | +15.0% | 1.59 |
| Over | 5 | 40.0% | -0.55 | -11.0% | 2.02 |
| Under | 3 | 66.7% | +0.03 | +1.0% | 1.52 |
| Ημ.1 | 8 | 25.0% | -1.65 | -20.6% | 3.46 |
| Ημ.X | 242 | 54.1% | +25.02 | +10.3% | 1.86 |
| Ημ.2 | 8 | 25.0% | -3.10 | -38.8% | 3.46 |
| Goal | 10 | 30.0% | -4.80 | -48.0% | 1.74 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.45 | -22.5% | 1.64 |
| 0-1 Goal | 2 | 50.0% | +1.95 | +97.5% | 3.35 |
| 2-3 Goals | 4 | 25.0% | -2.05 | -51.3% | 1.97 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1377 | 41.5% | -22.86 | -1.7% | 2.50 | |
| 837 | 41.6% | +41.67 | +5.0% | 2.59 | |
| 769 | 43.4% | +23.22 | +3.0% | 2.55 | |
| 769 | 41.6% | -17.51 | -2.3% | 2.52 | |
| 679 | 40.6% | +2.94 | +0.4% | 2.60 | |
| 597 | 36.5% | -75.19 | -12.6% | 2.51 | |
| 573 | 43.5% | +70.86 | +12.4% | 2.66 | |
| 573 | 37.0% | -56.84 | -9.9% | 2.56 | |
| 549 | 37.0% | -45.27 | -8.2% | 2.64 | |
| 546 | 43.0% | +24.18 | +4.4% | 2.50 | |
| 514 | 45.9% | +63.45 | +12.3% | 2.53 | |
| 487 | 36.8% | -24.79 | -5.1% | 2.64 | |
| 479 | 40.9% | -2.82 | -0.6% | 2.57 | |
| 411 | 36.7% | -36.17 | -8.8% | 2.58 | |
| 410 | 40.7% | -11.53 | -2.8% | 2.58 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 321 | 74.5% | +15.27 | +4.8% | 1.40 |
| 1.50 - 1.99 | 3132 | 54.4% | -74.27 | -2.4% | 1.79 |
| 2.00 - 2.99 | 9691 | 38.0% | -333.77 | -3.4% | 2.57 |
| 3.00 - 5.00 | 5337 | 30.9% | -68.82 | -1.3% | 3.20 |
| 5.01+ | 5 | 20.0% | +1.00 | +20.0% | 6.75 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 293 | 37.5% | -11.26 | -3.8% | 2.62 |
| 1 - 3 | 739 | 38.0% | -24.38 | -3.3% | 2.65 |
| 3 - 6 | 1802 | 37.3% | -105.17 | -5.8% | 2.64 |
| 6 - 12 | 4520 | 37.8% | -204.43 | -4.5% | 2.66 |
| 12 - 24 | 6052 | 38.6% | -155.22 | -2.6% | 2.63 |
| 24 - 48 | 3303 | 41.9% | +46.51 | +1.4% | 2.55 |
| 48+ | 1777 | 44.4% | -6.64 | -0.4% | 2.35 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 1
18539 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17/5/2026 | 22:15 | - | Ρεάλ Σαραγόσα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1 | 1.78 | - | |||
| 17/5/2026 | 22:00 | - | Λοριάν - Χάβρη | X | 3.40 | - | |||
| 17/5/2026 | 22:00 | - | Μαρσέιγ - Ρεν | 1 | 2.05 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:30 | - | Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ | 1 | 1.91 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:00 | - | Αθλέτικ Μπιλμπάο - Θέλτα | 1 | 2.18 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:00 | - | Λεβάντε - Μαγιόρκα | 1 | 2.15 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:00 | - | Ρεάλ Οβιέδο - Αλαβές | 2 | 1.90 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:00 | - | Οσασούνα - Εσπανιόλ | X | 2.77 | - | |||
| 17/5/2026 | 20:00 | - | Ρεάλ Σοσιεδάδ - Βαλένθια | 1 | 2.15 | - | |||
| 17/5/2026 | 18:30 | - | Λέχια Γκντάνσκ - Λέγκια Βαρσοβίας | X | 3.50 | - | |||
| 17/5/2026 | 18:00 | - | Πογκόν Γκρότζισκ - Τίσχι 71 | 1 | 2.10 | - | |||
| 17/5/2026 | 15:45 | - | Κατοβίτσε - Γιαγκελόνια | X | 3.55 | - | |||
| 17/5/2026 | 15:30 | - | Μιέντζ Λέγκνικα - Ρουχ Χορζόφ | 1 | 2.00 | - | |||
| 17/5/2026 | 15:00 | - | Λα Κορούνια - ΦΚ Ανδόρα | 1 | 1.60 | - | |||
| 17/5/2026 | 13:15 | - | Πιάστ Γκλίβιτσε - Ράκοβ Τσεστόχοβα | 1 | 2.62 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.