boubis
Μέλος από 4/8/2024- Points
- 79.54
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- +11%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 6075
- Μέση απόδοση
- 1.73
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 60% (3616 από 6075)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 354 | 81.6% | -1.42 | -0.4% | 1.24 |
| X | 202 | 23.8% | -48.42 | -24.0% | 3.29 |
| 2 | 152 | 82.2% | +1.50 | +1.0% | 1.36 |
| 1X | 601 | 86.7% | +13.16 | +2.2% | 1.19 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 416 | 80.8% | -3.48 | -0.8% | 1.25 |
| Over | 699 | 65.7% | -19.01 | -2.7% | 1.51 |
| Under | 301 | 57.1% | -31.27 | -10.4% | 1.61 |
| Ημ.1 | 398 | 59.0% | -6.15 | -1.5% | 1.72 |
| Ημ.X | 2235 | 46.9% | -148.86 | -6.7% | 2.00 |
| Ημ.2 | 223 | 50.7% | -31.29 | -14.0% | 1.85 |
| Goal | 443 | 56.0% | -32.71 | -7.4% | 1.68 |
| No Goal | 42 | 40.5% | -13.46 | -32.0% | 1.67 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 8 | 50.0% | -0.28 | -3.5% | 1.92 |
| 4-6 Goals | 1 | 100.0% | +0.85 | +85.0% | 1.85 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 410 | 51.2% | -21.44 | -5.2% | 1.91 | |
| 381 | 52.0% | -32.74 | -8.6% | 1.80 | |
| 305 | 41.6% | -66.46 | -21.8% | 1.95 | |
| 186 | 41.4% | -33.99 | -18.3% | 1.99 | |
| 167 | 62.3% | -19.00 | -11.4% | 1.63 | |
| 156 | 66.7% | +20.67 | +13.3% | 1.82 | |
| 149 | 65.1% | -10.12 | -6.8% | 1.52 | |
| 144 | 65.3% | -12.26 | -8.5% | 1.51 | |
| 138 | 69.6% | -6.21 | -4.5% | 1.47 | |
| 115 | 40.9% | -30.86 | -26.8% | 1.99 | |
| 115 | 63.5% | +0.15 | +0.1% | 1.78 | |
| 114 | 57.0% | +2.60 | +2.3% | 1.81 | |
| 111 | 68.5% | -7.03 | -6.3% | 1.50 | |
| 107 | 77.6% | +12.44 | +11.6% | 1.54 | |
| 106 | 69.8% | +3.14 | +3.0% | 1.61 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2146 | 80.5% | -11.37 | -0.5% | 1.25 |
| 1.50 - 1.99 | 2450 | 52.7% | -175.78 | -7.2% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 1289 | 43.1% | -84.89 | -6.6% | 2.18 |
| 3.00 - 5.00 | 184 | 21.7% | -49.60 | -27.0% | 3.36 |
| 5.01+ | 6 | 16.7% | +0.80 | +13.3% | 7.05 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 311 | 56.9% | -22.67 | -7.3% | 1.79 |
| 1 - 3 | 610 | 57.9% | -24.29 | -4.0% | 1.78 |
| 3 - 6 | 543 | 56.2% | -24.55 | -4.5% | 1.80 |
| 6 - 12 | 395 | 54.2% | -11.03 | -2.8% | 1.86 |
| 12 - 24 | 1656 | 59.0% | -96.87 | -5.8% | 1.77 |
| 24 - 48 | 1305 | 59.1% | -100.67 | -7.7% | 1.69 |
| 48+ | 1255 | 65.3% | -40.76 | -3.2% | 1.60 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6076 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/11/2026 | 00:00 | 863 | Ντεφένσα Xoυστίσια - Ιντεπεντιέντε | 1 - 1 | Under | 1.64 | +0.64 | ||
| 3/11/2026 | 00:00 | 863 | Ντεφένσα Xoυστίσια - Ιντεπεντιέντε | 1 - 1 | Ημ.X | 1.95 | +0.95 | ||
| 3/11/2026 | 00:00 | 864 | Πλατένσε - Σέντραλ Κόρδοβα | 2 - 0 | Under | 1.64 | +0.64 | ||
| 3/11/2026 | 00:00 | 864 | Πλατένσε - Σέντραλ Κόρδοβα | 2 - 0 | Ημ.X | 2.05 | +1.05 | ||
| 2/11/2026 | 23:00 | 860 | Αθλέτικ Κλουμπ - Σεάρα | 2 - 1 | Ημ.X | 2.00 | +1.00 | ||
| 2/11/2026 | 23:00 | 860 | Αθλέτικ Κλουμπ - Σεάρα | 2 - 1 | Under | 1.55 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 22:15 | 858 | Ζιλ Βιθέντε - Βιτόρια Γκιμαράες | 0 - 0 | Under | 1.62 | +0.62 | ||
| 2/11/2026 | 22:15 | 858 | Ζιλ Βιθέντε - Βιτόρια Γκιμαράες | 0 - 0 | Ημ.X | 2.02 | +1.02 | ||
| 2/11/2026 | 21:00 | 840 | Φορταλέζα - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε | 0 - 0 | Under | 1.68 | +0.68 | ||
| 2/11/2026 | 21:00 | 840 | Φορταλέζα - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε | 0 - 0 | Ημ.X | 2.08 | +1.08 | ||
| 1/11/2026 | 21:00 | 787 | Παλμέιρας - Βάσκο Ντα Γκάμα | 1 - 0 | Ημ.X | 2.08 | -1.00 | ||
| 1/11/2026 | 21:00 | 787 | Παλμέιρας - Βάσκο Ντα Γκάμα | 1 - 0 | Under | 1.62 | +0.62 | ||
| 1/11/2026 | 21:00 | 788 | Λοντρίνα - Αμέρικα Μινέιρο | 1 - 3 | Under | 1.90 | -1.00 | ||
| 1/11/2026 | 21:00 | 788 | Λοντρίνα - Αμέρικα Μινέιρο | 1 - 3 | Ημ.X | 2.18 | -1.00 | ||
| 1/11/2026 | 20:00 | 779 | Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ | 1 - 0 | Ημ.X | 1.88 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.