egbet
Μέλος από 16/7/2019- Points
- 84.37
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -13%
- Κατάταξη
- 245ος
- Προβλέψεις
- 14675
- Μέση απόδοση
- 3.97
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 27% (3998 από 14675)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1812 | 35.4% | -199.99 | -11.0% | 3.09 |
| X | 6085 | 26.1% | -482.07 | -7.9% | 3.68 |
| 2 | 5698 | 21.8% | -807.72 | -14.2% | 4.93 |
| 1X | 109 | 64.2% | -7.54 | -6.9% | 1.57 |
| 12 | 33 | 78.8% | -0.55 | -1.7% | 1.25 |
| X2 | 155 | 49.0% | -33.93 | -21.9% | 1.91 |
| Over | 183 | 48.6% | -26.53 | -14.5% | 1.80 |
| Under | 113 | 53.1% | -5.99 | -5.3% | 1.82 |
| Ημ.1 | 26 | 23.1% | -9.95 | -38.3% | 3.46 |
| Ημ.X | 80 | 33.8% | -18.74 | -23.4% | 2.26 |
| Ημ.2 | 80 | 15.0% | -32.42 | -40.5% | 5.11 |
| Goal | 280 | 55.4% | +2.72 | +1.0% | 1.85 |
| No Goal | 9 | 55.6% | +1.17 | +13.0% | 1.95 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 7 | 14.3% | -4.95 | -70.7% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 5 | 60.0% | +2.97 | +59.4% | 2.83 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 326 | 26.7% | -33.35 | -10.2% | 3.70 | |
| 321 | 29.9% | -12.09 | -3.8% | 3.79 | |
| 292 | 29.1% | -50.51 | -17.3% | 3.45 | |
| 271 | 26.9% | -59.56 | -22.0% | 3.43 | |
| 242 | 21.9% | -81.02 | -33.5% | 3.57 | |
| 236 | 35.2% | +36.06 | +15.3% | 3.74 | |
| 233 | 30.5% | +0.98 | +0.4% | 3.88 | |
| 232 | 28.0% | -29.54 | -12.7% | 3.48 | |
| 202 | 29.7% | -9.33 | -4.6% | 3.79 | |
| 200 | 26.0% | -35.20 | -17.6% | 4.57 | |
| 191 | 30.9% | +14.61 | +7.6% | 4.29 | |
| 186 | 28.0% | -28.52 | -15.3% | 4.34 | |
| 183 | 27.9% | -38.32 | -20.9% | 3.47 | |
| 176 | 30.7% | -22.16 | -12.6% | 3.51 | |
| 174 | 31.0% | -2.07 | -1.2% | 3.76 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 306 | 71.6% | -17.50 | -5.7% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 979 | 51.6% | -103.93 | -10.6% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 2186 | 36.2% | -189.64 | -8.7% | 2.56 |
| 3.00 - 5.00 | 8708 | 24.8% | -918.26 | -10.5% | 3.68 |
| 5.01+ | 2496 | 13.0% | -394.19 | -15.8% | 7.42 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1941 | 31.1% | -87.68 | -4.5% | 3.70 |
| 1 - 3 | 2437 | 27.3% | -285.99 | -11.7% | 3.91 |
| 3 - 6 | 2753 | 28.1% | -295.51 | -10.7% | 3.86 |
| 6 - 12 | 3886 | 27.0% | -467.07 | -12.0% | 3.96 |
| 12 - 24 | 2632 | 25.7% | -348.31 | -13.2% | 4.07 |
| 24 - 48 | 811 | 23.6% | -105.61 | -13.0% | 4.42 |
| 48+ | 215 | 17.7% | -33.35 | -15.5% | 5.81 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
14726 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11/10/2026 | 17:30 | - | Βαντούζ - Βασιλεία | 3 - 0 | X | 3.95 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 17:30 | - | Ποντεβέδρα - Μέριδα | 1 - 2 | X | 3.00 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 17:00 | - | Αλ Κάνα - Αλ Μασρί | 1 - 1 | X | 3.15 | +2.15 | ||
| 11/10/2026 | 16:40 | - | Αλ Φάιχα - Αλ Ριάντ | 1 - 1 | X | 3.40 | +2.40 | ||
| 11/10/2026 | 16:00 | - | Κάρλσταντ ΒΚ - Βάνερσμποργκ ΙΦ | 4 - 0 | X | 3.90 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 16:00 | - | Βιτόρια Γκιμαράες Β' - Πάσος Φερέιρα | 0 - 1 | X | 3.25 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 16:00 | - | Καμπονταρσέγκο - Βίρτους Μπολζάνο | 4 - 1 | X | 3.25 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 16:00 | - | Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ - Βαραζντίν | 0 - 1 | X | 3.35 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 15:45 | - | Μπίχορ Οράντεα - ΦΚ Μπακάου | 1 - 0 | 2 | 3.85 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 15:30 | - | Αλτάχ - Βολφσμπέργκερ | 3 - 0 | X | 3.60 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 15:30 | - | ΛΚΣ Λοτζ - Ρουχ Χορζόφ | 0 - 2 | X | 3.30 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 15:30 | - | Ρενάτε - Τζιάνα Ερμίνιο | 2 - 2 | X | 3.15 | +2.15 | ||
| 11/10/2026 | 15:30 | - | Σκαφατέσε - Σορέντο Κάλσιο | 3 - 2 | X | 3.00 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 13:30 | - | Τόρες - Αταλάντα U23 | 2 - 1 | 2 | 3.25 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 13:00 | - | Κινγκντάο Γουέστ Κόουστ - Νταλιάν Γουίνγκμπο | 0 - 4 | X | 3.15 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.