eolos
Μέλος από 22/10/2024- Points
- 68.38
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 327ος
- Προβλέψεις
- 18043
- Μέση απόδοση
- 1.53
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 63% (11433 από 18043)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 661 | 56.0% | -53.73 | -8.1% | 1.71 |
| X | 98 | 25.5% | -17.58 | -17.9% | 3.22 |
| 2 | 333 | 51.4% | -30.78 | -9.2% | 1.81 |
| 1X | 3461 | 75.6% | -228.84 | -6.6% | 1.25 |
| 12 | 3013 | 74.8% | -203.70 | -6.8% | 1.25 |
| X2 | 2495 | 68.0% | -202.77 | -8.1% | 1.38 |
| Over | 2128 | 57.0% | -136.14 | -6.4% | 1.66 |
| Under | 1941 | 55.4% | -168.71 | -8.7% | 1.67 |
| Ημ.1 | 585 | 52.0% | -43.33 | -7.4% | 1.86 |
| Ημ.X | 496 | 47.8% | -14.89 | -3.0% | 2.04 |
| Ημ.2 | 253 | 39.9% | -49.83 | -19.7% | 2.32 |
| Goal | 1122 | 58.6% | -23.40 | -2.1% | 1.68 |
| No Goal | 921 | 50.9% | -106.70 | -11.6% | 1.75 |
| 0-1 Goal | 21 | 28.6% | -1.43 | -6.8% | 2.98 |
| 2-3 Goals | 462 | 47.6% | -41.15 | -8.9% | 1.91 |
| 4-6 Goals | 53 | 32.1% | -13.95 | -26.3% | 2.48 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 487 | 64.7% | -19.26 | -4.0% | 1.55 | |
| 433 | 59.1% | -60.54 | -14.0% | 1.53 | |
| 382 | 59.9% | -49.37 | -12.9% | 1.52 | |
| 371 | 63.3% | -34.27 | -9.2% | 1.53 | |
| 349 | 62.2% | -40.59 | -11.6% | 1.48 | |
| 337 | 60.8% | -39.81 | -11.8% | 1.51 | |
| 332 | 61.4% | -21.80 | -6.6% | 1.60 | |
| 318 | 62.6% | -25.10 | -7.9% | 1.56 | |
| 295 | 67.5% | -3.76 | -1.3% | 1.53 | |
| 278 | 66.9% | -11.86 | -4.3% | 1.48 | |
| 273 | 65.2% | -7.03 | -2.6% | 1.56 | |
| 268 | 61.9% | -18.44 | -6.9% | 1.54 | |
| 266 | 65.0% | -16.49 | -6.2% | 1.45 | |
| 264 | 59.5% | -31.01 | -11.7% | 1.56 | |
| 251 | 63.7% | -17.76 | -7.1% | 1.50 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 9631 | 73.0% | -747.49 | -7.8% | 1.28 |
| 1.50 - 1.99 | 6612 | 54.9% | -493.76 | -7.5% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 1629 | 44.8% | -72.48 | -4.4% | 2.16 |
| 3.00 - 5.00 | 166 | 26.5% | -18.20 | -11.0% | 3.45 |
| 5.01+ | 5 | 0.0% | -5.00 | -100.0% | 6.38 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2593 | 64.1% | -191.38 | -7.4% | 1.51 |
| 1 - 3 | 3599 | 64.3% | -258.85 | -7.2% | 1.51 |
| 3 - 6 | 4636 | 63.5% | -327.19 | -7.1% | 1.54 |
| 6 - 12 | 3860 | 61.7% | -333.96 | -8.7% | 1.55 |
| 12 - 24 | 3298 | 63.7% | -211.27 | -6.4% | 1.54 |
| 24 - 48 | 38 | 42.1% | -12.14 | -31.9% | 1.68 |
| 48+ | 19 | 68.4% | -2.14 | -11.3% | 1.37 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
18097 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/2026 | 22:00 | 327 | Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ - Ακασούσο | 1 - 0 | 12 | 1.32 | +0.32 | ||
| 16/5/2026 | 22:00 | 328 | Κολεγκιάλες - Ατλέτικο Γκουέμες | 4 - 1 | 1X | 1.22 | +0.22 | ||
| 16/5/2026 | 22:00 | 328 | Κολεγκιάλες - Ατλέτικο Γκουέμες | 4 - 1 | Ημ.X | 1.72 | -1.00 | ||
| 16/5/2026 | 22:00 | 1727 | Βιγιαρεάλ Β' - Σεβίγια Ατλέτικο | 2 - 0 | No Goal | 1.52 | +0.52 | ||
| 16/5/2026 | 22:00 | 1728 | Ιμπίζα Ειβίσα - Καρταχένα | 3 - 1 | No Goal | 1.72 | -1.00 | ||
| 16/5/2026 | 22:00 | 1728 | Ιμπίζα Ειβίσα - Καρταχένα | 3 - 1 | 12 | 1.27 | +0.27 | ||
| 16/5/2026 | 22:00 | 1729 | Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε - Ατλέτικο Μαδρίτης Β' | 2 - 1 | 1X | 1.13 | +0.13 | ||
| 16/5/2026 | 22:00 | 1730 | Μπέτις Β - Ταραζόνα | 3 - 0 | X2 | 1.54 | -1.00 | ||
| 16/5/2026 | 22:00 | 1730 | Μπέτις Β - Ταραζόνα | 3 - 0 | Goal | 1.82 | -1.00 | ||
| 16/5/2026 | 21:45 | 325 | Σιντ Τρούιντεν - Γάνδη | 1 - 1 | Goal | 1.52 | +0.52 | ||
| 16/5/2026 | 21:45 | 326 | Σλίγκο Ρόβερς - Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ | 1 - 4 | 1X | 1.40 | -1.00 | ||
| 16/5/2026 | 21:00 | 313 | Λος Άντες - Γοδόι Κρουζ | 1 - 0 | X2 | 1.34 | -1.00 | ||
| 16/5/2026 | 21:00 | 313 | Λος Άντες - Γοδόι Κρουζ | 1 - 0 | No Goal | 1.42 | +0.42 | ||
| 16/5/2026 | 21:00 | 313 | Λος Άντες - Γοδόι Κρουζ | 1 - 0 | Ημ.2 | 4.00 | -1.00 | ||
| 16/5/2026 | 21:00 | 314 | Γιούβε Στάμπια - Μόντσα | 2 - 2 | X2 | 1.23 | +0.23 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.