giga
Μέλος από 9/7/2015- Points
- 74.02
- Yield*
- -12%
- 30 ημερών
- -12%
- Κατάταξη
- 347ος
- Προβλέψεις
- 20948
- Μέση απόδοση
- 2.08
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 46% (9555 από 20948)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2330 | 50.4% | -237.31 | -10.2% | 1.85 |
| X | 1490 | 28.2% | -204.77 | -13.7% | 3.08 |
| 2 | 1909 | 41.4% | -290.02 | -15.2% | 2.22 |
| 1X | 58 | 58.6% | -7.76 | -13.4% | 1.54 |
| 12 | 3 | 33.3% | -1.87 | -62.3% | 1.22 |
| X2 | 333 | 53.5% | -44.37 | -13.3% | 1.71 |
| Over | 5808 | 51.8% | -638.87 | -11.0% | 1.73 |
| Under | 514 | 49.2% | -60.53 | -11.8% | 1.84 |
| Ημ.1 | 621 | 43.5% | -92.88 | -15.0% | 2.09 |
| Ημ.X | 548 | 47.8% | -16.06 | -2.9% | 2.03 |
| Ημ.2 | 357 | 36.4% | -27.79 | -7.8% | 3.06 |
| Goal | 2488 | 52.7% | -259.87 | -10.4% | 1.71 |
| No Goal | 32 | 46.9% | -4.96 | -15.5% | 1.78 |
| 0-1 Goal | 128 | 29.7% | -35.48 | -27.7% | 2.45 |
| 2-3 Goals | 858 | 47.8% | -69.52 | -8.1% | 1.92 |
| 4-6 Goals | 3416 | 36.7% | -517.30 | -15.1% | 2.36 |
| 7+ Goals | 55 | 3.6% | -29.50 | -53.6% | 18.03 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 692 | 42.6% | -141.57 | -20.5% | 1.99 | |
| 634 | 42.1% | -125.59 | -19.8% | 2.15 | |
| 624 | 46.3% | -54.16 | -8.7% | 2.08 | |
| 612 | 42.6% | -67.40 | -11.0% | 2.26 | |
| 609 | 50.2% | -45.65 | -7.5% | 1.97 | |
| 579 | 41.3% | -137.80 | -23.8% | 1.94 | |
| 541 | 47.5% | -56.15 | -10.4% | 1.95 | |
| 535 | 42.4% | -77.08 | -14.4% | 2.31 | |
| 483 | 49.1% | -53.06 | -11.0% | 1.88 | |
| 473 | 45.9% | -55.85 | -11.8% | 2.15 | |
| 457 | 42.2% | -58.96 | -12.9% | 2.38 | |
| 419 | 50.4% | -43.50 | -10.4% | 1.92 | |
| 394 | 39.8% | -58.23 | -14.8% | 2.39 | |
| 393 | 40.5% | -69.41 | -17.7% | 2.31 | |
| 386 | 49.0% | -35.17 | -9.1% | 1.93 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 795 | 64.7% | -87.89 | -11.1% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 11655 | 52.4% | -1,120.27 | -9.6% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 6945 | 37.1% | -1,010.29 | -14.5% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 1433 | 24.1% | -298.86 | -20.9% | 3.35 |
| 5.01+ | 120 | 12.5% | -21.55 | -18.0% | 11.66 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2723 | 43.3% | -426.01 | -15.6% | 2.11 |
| 1 - 3 | 6070 | 45.7% | -714.56 | -11.8% | 2.09 |
| 3 - 6 | 4759 | 45.9% | -548.41 | -11.5% | 2.08 |
| 6 - 12 | 4008 | 48.1% | -397.50 | -9.9% | 1.99 |
| 12 - 24 | 3274 | 44.4% | -413.75 | -12.6% | 2.17 |
| 24 - 48 | 93 | 32.3% | -34.17 | -36.7% | 2.22 |
| 48+ | 21 | 28.6% | -4.46 | -21.2% | 2.06 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
21104 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7/11/2026 | 17:00 | - | Γκέιτσχεντ - Τάμγουορθ | 2 | 1.66 | - | |||
| 3/11/2026 | 22:00 | 158 | Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπάγερν Μονάχου | 0 - 2 | X2 | 1.41 | +0.41 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 159 | Βιγιαρεάλ - Παρί Σεν Ζερμέν | 0 - 6 | 2 | 1.65 | +0.65 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 160 | Λασκ Λίντσερ - Σλόβαν Μπρατισλάβας | 4 - 0 | X2 | 3.20 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 161 | Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ρόμα | 3 - 2 | X2 | 1.65 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 162 | Μπαρτσελόνα - Άστον Βίλα | 3 - 0 | Ημ.X | 3.40 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 163 | Μπόντο Γκλιμτ - Λιλ | 0 - 0 | Under | 2.90 | +1.90 | ||
| 3/11/2026 | 22:00 | 164 | Φέγενορντ - Ίντερ | 0 - 3 | 2 | 1.90 | +0.90 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 1589 | Άστον Γιουνάιτεντ - Γουάρινγκτον Τάουν | 0 - 1 | Over | 1.58 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 1590 | Γκίσλεϊ - Λικ Τάουν | 4 - 1 | 4-6 Goals | 2.50 | +1.50 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 1593 | Μπέρι - Άβρο | 2 - 2 | 4-6 Goals | 2.22 | +1.22 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 1596 | Μπρέντγουντ Τάουν - Λέδερχεντ | 1 - 2 | 4-6 Goals | 2.22 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 1597 | Ντόρκινγκ Γουόντερερς - Χάμπτον & Ρίτσμοντ | 3 - 2 | 4-6 Goals | 2.17 | +1.17 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 1599 | Άνστεϊ Νόμαντς - Ρεάλ Μπέντφορντ | 1 - 2 | 4-6 Goals | 2.37 | -1.00 | ||
| 3/11/2026 | 21:45 | 1600 | Μπέρι Τάουν - Κέτερινγκ | 2 - 3 | Over | 1.62 | +0.62 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.