guilty-2022
Μέλος από 15/3/2024- Points
- 45.94
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 461ος
- Προβλέψεις
- 7650
- Μέση απόδοση
- 1.88
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (4193 από 7650)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2737 | 60.4% | -104.20 | -3.8% | 1.69 |
| X | 275 | 24.7% | -38.98 | -14.2% | 3.70 |
| 2 | 1324 | 55.3% | -60.41 | -4.6% | 1.89 |
| 1X | 259 | 49.0% | -40.21 | -15.5% | 1.89 |
| 12 | 2 | 100.0% | +0.52 | +26.0% | 1.26 |
| X2 | 363 | 52.6% | -37.56 | -10.3% | 1.86 |
| Over | 1642 | 55.3% | -124.91 | -7.6% | 1.72 |
| Under | 23 | 47.8% | -2.05 | -8.9% | 2.03 |
| Ημ.1 | 280 | 51.4% | +1.01 | +0.4% | 2.15 |
| Ημ.X | 93 | 39.8% | -10.89 | -11.7% | 2.36 |
| Ημ.2 | 193 | 39.9% | -12.44 | -6.4% | 2.61 |
| Goal | 352 | 55.1% | -24.97 | -7.1% | 1.69 |
| No Goal | 13 | 38.5% | -2.92 | -22.5% | 1.97 |
| 0-1 Goal | 4 | 0.0% | -4.00 | -100.0% | 4.14 |
| 2-3 Goals | 39 | 46.2% | -4.23 | -10.8% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 51 | 49.0% | +10.66 | +20.9% | 2.58 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 246 | 52.8% | -21.07 | -8.6% | 1.95 | |
| 231 | 60.2% | -16.85 | -7.3% | 1.62 | |
| 224 | 54.0% | -15.51 | -6.9% | 1.88 | |
| 213 | 48.4% | -24.69 | -11.6% | 1.92 | |
| 180 | 55.6% | +3.07 | +1.7% | 1.95 | |
| 174 | 53.4% | -19.84 | -11.4% | 1.77 | |
| 172 | 52.9% | -3.20 | -1.9% | 2.01 | |
| 172 | 59.3% | 0.00 | 0.0% | 1.87 | |
| 169 | 60.9% | -14.32 | -8.5% | 1.69 | |
| 162 | 50.0% | -17.17 | -10.6% | 1.96 | |
| 158 | 50.6% | -27.93 | -17.7% | 1.74 | |
| 153 | 63.4% | +11.36 | +7.4% | 1.90 | |
| 152 | 50.7% | -19.73 | -13.0% | 1.79 | |
| 147 | 46.3% | -26.40 | -18.0% | 2.01 | |
| 145 | 48.3% | -9.89 | -6.8% | 2.13 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1983 | 72.0% | -50.72 | -2.6% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 3703 | 54.9% | -262.26 | -7.1% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 1471 | 41.5% | -92.00 | -6.3% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 433 | 26.6% | -31.60 | -7.3% | 3.54 |
| 5.01+ | 60 | 11.7% | -19.00 | -31.7% | 7.33 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 261 | 45.6% | -44.55 | -17.1% | 2.21 |
| 1 - 3 | 656 | 52.3% | -25.22 | -3.8% | 2.09 |
| 3 - 6 | 857 | 53.0% | -47.87 | -5.6% | 1.93 |
| 6 - 12 | 1960 | 53.2% | -161.97 | -8.3% | 1.87 |
| 12 - 24 | 1504 | 56.1% | -64.95 | -4.3% | 1.84 |
| 24 - 48 | 1397 | 57.8% | -45.07 | -3.2% | 1.84 |
| 48+ | 1015 | 57.3% | -65.95 | -6.5% | 1.74 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7661 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/10/2026 | 21:00 | - | Λεβάντε - Αθλέτικ Μπιλμπάο | 1 | 3.25 | - | |||
| 21/10/2026 | 21:00 | - | Λεβάντε - Αθλέτικ Μπιλμπάο | Ημ.1 | 3.70 | - | |||
| 15/10/2026 | 19:30 | 298 | Πογκόν Σιέντλτσε - Πούσζκα Νιεπολομίσε | 1X | 1.52 | - | |||
| 13/10/2026 | 21:45 | 214 | Γουλβς - Μπόλτον | 1 - 3 | Over | 1.50 | +0.50 | ||
| 13/10/2026 | 21:45 | 217 | Μπέρνλι - Τσάρλτον | 2 - 2 | 1 | 1.60 | -1.00 | ||
| 13/10/2026 | 19:45 | 201 | Σαμπάχ - Σλάβια Πράγας | 2 - 0 | 1X | 1.88 | +0.88 | ||
| 13/10/2026 | 18:00 | 1572 | Πάρνου Βάπρους - Νόμε Κάλιου | 2 - 2 | Over | 1.44 | +0.44 | ||
| 11/10/2026 | 20:00 | 832 | Γκιόρι Έτο - Πούσκας Ακαντέμια | 0 - 1 | 1 | 2.42 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 18:30 | 819 | Μπρίνιε Γκροσούπιε - Μάριμπορ | 1 - 2 | 2 | 1.71 | +0.71 | ||
| 11/10/2026 | 18:00 | 804 | Κόνγκσβινγκερ - Ρανχάιμ | 6 - 2 | 1 | 1.51 | +0.51 | ||
| 11/10/2026 | 18:00 | 808 | Σάντνες Ουλφ - Χάουγκεσουντ | 1 - 1 | 2 | 1.58 | -1.00 | ||
| 11/10/2026 | 17:30 | 794 | Σεντ Γκάλεν - Λωζάνη | 1 - 0 | 1 | 1.54 | +0.54 | ||
| 11/10/2026 | 17:30 | 796 | Χάκεν - Έργκριτε | 3 - 0 | 1 | 1.30 | +0.30 | ||
| 11/10/2026 | 17:15 | 790 | Αλμερία - Λεγκανές | 3 - 0 | 1 | 1.64 | +0.64 | ||
| 11/10/2026 | 17:00 | 785 | Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ - Λέουβεν | 1 - 1 | 1 | 1.23 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.