kyron
Μέλος από 12/1/2020- Points
- 39.37
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -13%
- Κατάταξη
- 502ος
- Προβλέψεις
- 5679
- Μέση απόδοση
- 1.81
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 53% (3019 από 5679)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 631 | 53.2% | -48.28 | -7.7% | 1.79 |
| X | 57 | 21.1% | -17.32 | -30.4% | 3.47 |
| 2 | 243 | 46.9% | -20.57 | -8.5% | 2.07 |
| 1X | 72 | 54.2% | -5.87 | -8.2% | 1.92 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 62 | 40.3% | -18.97 | -30.6% | 1.98 |
| Over | 3238 | 54.9% | -268.84 | -8.3% | 1.74 |
| Under | 68 | 41.2% | -6.24 | -9.2% | 2.49 |
| Ημ.1 | 77 | 58.4% | +6.75 | +8.8% | 1.90 |
| Ημ.X | 9 | 44.4% | -1.40 | -15.6% | 1.92 |
| Ημ.2 | 25 | 52.0% | +0.80 | +3.2% | 2.05 |
| Goal | 897 | 55.2% | -64.57 | -7.2% | 1.70 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.57 |
| 0-1 Goal | 5 | 40.0% | -0.21 | -4.2% | 2.43 |
| 2-3 Goals | 88 | 46.6% | -6.68 | -7.6% | 2.03 |
| 4-6 Goals | 206 | 42.2% | -10.13 | -4.9% | 2.32 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 185 | 47.0% | -10.66 | -5.8% | 2.04 | |
| 162 | 43.8% | -22.68 | -14.0% | 2.17 | |
| 150 | 54.0% | -1.73 | -1.2% | 1.91 | |
| 137 | 67.2% | +14.95 | +10.9% | 1.66 | |
| 128 | 60.2% | -6.09 | -4.8% | 1.67 | |
| 115 | 50.4% | -16.74 | -14.6% | 1.78 | |
| 112 | 44.6% | -9.25 | -8.3% | 2.09 | |
| 106 | 57.5% | -9.27 | -8.7% | 1.66 | |
| 102 | 49.0% | -17.27 | -16.9% | 1.74 | |
| 101 | 55.4% | -10.49 | -10.4% | 1.68 | |
| 100 | 66.0% | +6.77 | +6.8% | 1.72 | |
| 97 | 62.9% | -2.70 | -2.8% | 1.58 | |
| 97 | 48.5% | -14.95 | -15.4% | 1.77 | |
| 96 | 55.2% | -2.83 | -2.9% | 1.94 | |
| 96 | 62.5% | -0.88 | -0.9% | 1.62 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1175 | 69.0% | -60.15 | -5.1% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 3010 | 53.9% | -245.36 | -8.2% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 1367 | 41.0% | -121.68 | -8.9% | 2.24 |
| 3.00 - 5.00 | 122 | 22.1% | -30.34 | -24.9% | 3.43 |
| 5.01+ | 5 | 0.0% | -5.00 | -100.0% | 6.14 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 345 | 53.3% | -37.35 | -10.8% | 1.82 |
| 1 - 3 | 853 | 50.9% | -106.00 | -12.4% | 1.82 |
| 3 - 6 | 1373 | 52.3% | -107.91 | -7.9% | 1.83 |
| 6 - 12 | 2790 | 54.3% | -180.94 | -6.5% | 1.80 |
| 12 - 24 | 293 | 53.2% | -23.07 | -7.9% | 1.81 |
| 24 - 48 | 17 | 52.9% | -2.47 | -14.5% | 1.74 |
| 48+ | 8 | 25.0% | -4.79 | -59.9% | 1.66 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 6
5688 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6/9/2026 | 21:30 | 584 | Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ | 3 - 1 | 2 | 3.65 | -1.00 | ||
| 6/9/2026 | 21:30 | 584 | Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ | 3 - 1 | Over | 1.81 | +0.81 | ||
| 6/9/2026 | 19:00 | 553 | Μπρόντμπι - Ράντερς | 0 - 3 | Over | 1.55 | +0.55 | ||
| 6/9/2026 | 18:45 | 551 | Φερεντσβάρος - Ούιπεστ | 2 - 2 | Over | 1.45 | +0.45 | ||
| 6/9/2026 | 18:30 | 549 | Χάκα - Μικελίν | 0 - 2 | Over | 1.42 | -1.00 | ||
| 6/9/2026 | 18:00 | 538 | Λιν - Έγκερσουντ | 1 - 1 | Over | 1.38 | -1.00 | ||
| 6/9/2026 | 18:00 | 541 | ΦΚ Κόσιτσε - Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα | 3 - 0 | Over | 1.40 | +0.40 | ||
| 6/9/2026 | 17:30 | 526 | Σιόν - Τουν | 3 - 2 | Over | 1.34 | +0.34 | ||
| 6/9/2026 | 17:30 | 529 | Μπρομαποϊκάρνα - Έλφσμποργκ | 2 - 1 | Over | 1.62 | +0.62 | ||
| 6/9/2026 | 17:00 | 514 | Κόρτραϊκ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 0 - 2 | 2 | 2.27 | +1.27 | ||
| 6/9/2026 | 17:00 | 517 | Οντένσε - Κοπεγχάγη | 0 - 5 | Over | 1.57 | +0.57 | ||
| 6/9/2026 | 16:00 | 497 | Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ | 2 - 2 | 2 | 2.07 | -1.00 | ||
| 6/9/2026 | 16:00 | 497 | Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ | 2 - 2 | Under | 2.35 | -1.00 | ||
| 6/9/2026 | 15:30 | 493 | Τελστάρ - Καμπούρ | 2 - 2 | Over | 1.37 | +0.37 | ||
| 6/9/2026 | 15:00 | 484 | Σοντερίσκε - Χόρσενς | 2 - 5 | Goal | 1.65 | +0.65 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.