larrylarry
Μέλος από 2/9/2024- Points
- 72.77
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 364ος
- Προβλέψεις
- 8103
- Μέση απόδοση
- 1.90
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 53% (4320 από 8103)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4528 | 56.2% | -152.41 | -3.4% | 1.84 |
| X | 240 | 29.2% | -16.10 | -6.7% | 3.24 |
| 2 | 922 | 47.2% | -94.06 | -10.2% | 2.14 |
| 1X | 425 | 58.6% | -43.51 | -10.2% | 1.64 |
| 12 | 12 | 41.7% | -5.67 | -47.3% | 1.31 |
| X2 | 651 | 57.3% | -29.52 | -4.5% | 1.74 |
| Over | 385 | 55.6% | -34.28 | -8.9% | 1.67 |
| Under | 254 | 53.5% | -25.74 | -10.1% | 1.71 |
| Ημ.1 | 136 | 33.1% | -37.32 | -27.4% | 2.32 |
| Ημ.X | 21 | 47.6% | -0.08 | -0.4% | 2.05 |
| Ημ.2 | 63 | 36.5% | +2.19 | +3.5% | 3.74 |
| Goal | 330 | 49.4% | -55.99 | -17.0% | 1.70 |
| No Goal | 66 | 27.3% | -31.82 | -48.2% | 1.89 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 70 | 47.1% | -4.32 | -6.2% | 1.98 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 237 | 57.0% | +5.05 | +2.1% | 1.85 | |
| 208 | 51.4% | -25.36 | -12.2% | 1.78 | |
| 185 | 54.6% | -16.24 | -8.8% | 1.78 | |
| 146 | 50.7% | -11.39 | -7.8% | 1.89 | |
| 137 | 52.6% | -3.03 | -2.2% | 1.96 | |
| 125 | 44.8% | -16.28 | -13.0% | 2.46 | |
| 118 | 39.0% | -38.73 | -32.8% | 1.88 | |
| 112 | 57.1% | -0.63 | -0.6% | 1.85 | |
| 110 | 48.2% | -13.03 | -11.8% | 1.90 | |
| 108 | 58.3% | +3.36 | +3.1% | 1.89 | |
| 102 | 51.0% | -9.71 | -9.5% | 1.92 | |
| 96 | 64.6% | +14.08 | +14.7% | 1.84 | |
| 91 | 49.5% | -5.16 | -5.7% | 2.02 | |
| 91 | 57.1% | +2.96 | +3.3% | 1.93 | |
| 83 | 69.9% | +4.77 | +5.7% | 1.62 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1637 | 72.1% | -42.17 | -2.6% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 4048 | 55.6% | -225.26 | -5.6% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 1987 | 39.9% | -177.25 | -8.9% | 2.32 |
| 3.00 - 5.00 | 395 | 23.8% | -72.65 | -18.4% | 3.51 |
| 5.01+ | 36 | 11.1% | -11.30 | -31.4% | 7.06 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1102 | 44.9% | -158.13 | -14.3% | 2.17 |
| 1 - 3 | 1792 | 49.9% | -160.35 | -8.9% | 2.00 |
| 3 - 6 | 2067 | 54.7% | -73.12 | -3.5% | 1.88 |
| 6 - 12 | 2470 | 56.6% | -130.10 | -5.3% | 1.77 |
| 12 - 24 | 626 | 60.9% | +0.12 | 0.0% | 1.72 |
| 24 - 48 | 20 | 35.0% | -4.89 | -24.5% | 2.03 |
| 48+ | 26 | 50.0% | -2.16 | -8.3% | 1.87 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8131 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18/10/2026 | 04:10 | - | Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν - Όνσε Κάλντας | 1 | 1.98 | - | |||
| 18/10/2026 | 03:00 | - | Σάο Πάουλο - Βάσκο Ντα Γκάμα | 1 | 2.12 | - | |||
| 18/10/2026 | 02:07 | - | Γουαδαλαχάρα Τσίβας - Τίγκρες | 1 | 1.88 | - | |||
| 17/10/2026 | 23:30 | - | Ιντεπ. Ριβαντάβια - Τίγκρε | 2 - 2 | 1 | 1.95 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 21:45 | - | Λιλ - Μπρεστ | 1 - 1 | 1 | 1.95 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 21:00 | - | Μαντέλ Γιουνάιτεντ - Ζελζάτε | 3 - 1 | 1 | 1.90 | +0.90 | ||
| 17/10/2026 | 21:00 | - | Αρχεντίνο Κίλμες - Φλάντρια | 0 - 1 | 1 | 2.55 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 21:00 | - | Κομουνικασιόνες - Μπράουν ντε Αντρόγκε | 0 - 0 | 1 | 2.00 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 20:30 | - | Ντεσσέλ - Μπελίσια Μπίλζεν | 3 - 4 | 1 | 2.15 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 20:30 | - | Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ U23 - Σαρλερουά U23 | 2 - 0 | 1 | 1.87 | +0.87 | ||
| 17/10/2026 | 20:00 | - | Μινέρος Ντε Φρεσνίλο - Γκερέρος Ντε Άουτλαν | 0 - 0 | 1 | 2.10 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 19:30 | - | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλμπαθέτε | 2 - 1 | 1 | 2.00 | +1.00 | ||
| 17/10/2026 | 19:00 | - | Μπαλζάν - Ζαμπάρ Σεντ Πάτρικ | 1 - 2 | 1 | 2.60 | -1.00 | ||
| 17/10/2026 | 19:00 | - | Ατλέτικο Καμιονέρος - Αρχεντίνο ντε Μέρλο | 3 - 2 | 1 | 1.88 | +0.88 | ||
| 17/10/2026 | 19:00 | - | Σεκούκουνε Γιουνάιτεντ - Μαρούμο Γκάλαντς | 2 - 1 | 1 | 1.80 | +0.80 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.