mithemis
Μέλος από 9/5/2024- Points
- 66.5
- Yield*
- -2%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 1447
- Μέση απόδοση
- 2.17
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 50% (724 από 1447)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 880 | 53.6% | -17.04 | -1.9% | 1.97 |
| X | 94 | 18.1% | -36.66 | -39.0% | 3.39 |
| 2 | 451 | 50.3% | +29.51 | +6.5% | 2.32 |
| 1X | 2 | 100.0% | +0.13 | +6.5% | 1.07 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.72 |
| Over | 14 | 28.6% | -7.09 | -50.6% | 1.77 |
| Under | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.00 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 3 | 33.3% | -1.55 | -51.7% | 1.56 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 1 | 100.0% | +1.20 | +120.0% | 2.20 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 132 | 49.2% | +2.16 | +1.6% | 2.22 | |
| 132 | 41.7% | -26.63 | -20.2% | 2.18 | |
| 115 | 53.9% | +2.27 | +2.0% | 2.15 | |
| 104 | 60.6% | +22.91 | +22.0% | 2.22 | |
| 95 | 46.3% | +3.04 | +3.2% | 2.31 | |
| 95 | 57.9% | +10.75 | +11.3% | 2.05 | |
| 85 | 56.5% | +5.14 | +6.0% | 2.06 | |
| 77 | 53.2% | +3.30 | +4.3% | 2.25 | |
| 57 | 56.1% | +4.63 | +8.1% | 2.03 | |
| 54 | 57.4% | +0.86 | +1.6% | 1.99 | |
| 53 | 41.5% | -9.01 | -17.0% | 2.16 | |
| 32 | 40.6% | -2.01 | -6.3% | 2.33 | |
| 29 | 41.4% | -2.67 | -9.2% | 2.26 | |
| 27 | 59.3% | -2.03 | -7.5% | 1.99 | |
| 24 | 54.2% | +2.17 | +9.0% | 2.06 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 229 | 73.4% | -7.18 | -3.1% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 516 | 56.2% | -14.65 | -2.8% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 492 | 42.7% | -2.77 | -0.6% | 2.37 |
| 3.00 - 5.00 | 194 | 27.8% | -5.50 | -2.8% | 3.50 |
| 5.01+ | 16 | 12.5% | -3.40 | -21.3% | 5.73 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 100 | 53.0% | +2.66 | +2.7% | 2.20 |
| 1 - 3 | 157 | 53.5% | +12.63 | +8.0% | 2.23 |
| 3 - 6 | 128 | 44.5% | -21.56 | -16.8% | 2.26 |
| 6 - 12 | 150 | 48.7% | -8.33 | -5.6% | 2.30 |
| 12 - 24 | 404 | 51.2% | +13.36 | +3.3% | 2.14 |
| 24 - 48 | 270 | 51.5% | -14.45 | -5.4% | 2.06 |
| 48+ | 238 | 46.6% | -17.81 | -7.5% | 2.14 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
1460 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Μάντσεστερ Σίτι - Παρί Σεν Ζερμέν | 1 | 2.20 | - | |||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Μπόντο Γκλιμτ - Ντόρτμουντ | 2 | 2.12 | - | |||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Ρόμα - Ρεάλ Μαδρίτης | 2 | 1.91 | - | |||
| 14/10/2026 | 22:00 | - | Σαχτάρ Ντόνετσκ - ΑΕΚ | 1 | 2.65 | - | |||
| 14/10/2026 | 19:45 | - | Φέγενορντ - Κόμο | 1 | 3.60 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Άρσεναλ - Λιλ | 1 | 1.23 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Ατλέτικο Μαδρίτης - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ | 1 | 1.88 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Βιγιαρεάλ - Νάπολι | 1 | 2.15 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Βίκινγκ - Μπάγερν Μονάχου | 2 | 1.17 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Γαλατασαράι - Μπαρτσελόνα | 2 | 1.30 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Ίντερ - Κλαμπ Μπριζ | 1 | 1.27 | - | |||
| 13/10/2026 | 22:00 | - | Λειψία - Αϊντχόφεν | 1 | 1.57 | - | |||
| 9/10/2026 | 22:00 | - | Γουέστ Χαμ - ΚΠΡ | 1 - 1 | 1 | 1.53 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 21:30 | - | Ντόρτμουντ - Βέρντερ Βρέμης | 2 - 2 | 1 | 1.40 | -1.00 | ||
| 9/10/2026 | 19:30 | - | Χαϊντενχάιμ - Καϊζερσλάουτερν | 0 - 0 | 1 | 1.90 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.