nick1959
Μέλος από 24/11/2024- Points
- 115.13
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- +4%
- Κατάταξη
- 20ος
- Προβλέψεις
- 13369
- Μέση απόδοση
- 3.00
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 40% (5409 από 13369)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5866 | 49.0% | -460.79 | -7.9% | 2.28 |
| X | 767 | 25.3% | -112.86 | -14.7% | 3.43 |
| 2 | 4389 | 35.4% | -531.64 | -12.1% | 3.56 |
| 1X | 27 | 44.4% | -4.40 | -16.3% | 2.02 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 44 | 54.5% | -0.29 | -0.7% | 1.83 |
| Over | 480 | 58.5% | -12.63 | -2.6% | 1.69 |
| Under | 22 | 27.3% | -10.07 | -45.8% | 2.20 |
| Ημ.1 | 442 | 34.6% | -27.21 | -6.2% | 3.64 |
| Ημ.X | 46 | 47.8% | +0.47 | +1.0% | 2.11 |
| Ημ.2 | 620 | 18.5% | -108.84 | -17.6% | 5.13 |
| Goal | 62 | 66.1% | +10.76 | +17.4% | 1.78 |
| No Goal | 4 | 75.0% | +2.49 | +62.3% | 2.27 |
| 0-1 Goal | 304 | 18.8% | -70.25 | -23.1% | 4.71 |
| 2-3 Goals | 57 | 42.1% | -10.49 | -18.4% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 239 | 20.5% | -56.70 | -23.7% | 3.78 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 471 | 46.5% | -49.03 | -10.4% | 2.49 | |
| 418 | 40.4% | -63.00 | -15.1% | 2.58 | |
| 418 | 39.0% | -32.06 | -7.7% | 2.67 | |
| 375 | 45.9% | -26.14 | -7.0% | 2.35 | |
| 324 | 38.9% | -35.44 | -10.9% | 2.53 | |
| 311 | 49.2% | -23.42 | -7.5% | 2.21 | |
| 266 | 49.2% | +3.21 | +1.2% | 2.67 | |
| 263 | 48.3% | -21.06 | -8.0% | 2.21 | |
| 250 | 33.2% | -41.03 | -16.4% | 3.42 | |
| 227 | 52.0% | -0.49 | -0.2% | 2.27 | |
| 227 | 44.5% | -15.13 | -6.7% | 2.28 | |
| 223 | 38.1% | +5.21 | +2.3% | 2.92 | |
| 220 | 49.5% | -22.99 | -10.5% | 2.68 | |
| 205 | 48.8% | +5.76 | +2.8% | 2.26 | |
| 201 | 34.3% | -9.52 | -4.7% | 3.93 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1035 | 71.4% | -11.42 | -1.1% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 4754 | 56.1% | -227.93 | -4.8% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2763 | 38.2% | -261.69 | -9.5% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 3320 | 23.9% | -405.93 | -12.2% | 3.72 |
| 5.01+ | 1497 | 10.2% | -485.48 | -32.4% | 7.67 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1698 | 30.2% | -190.79 | -11.2% | 4.05 |
| 1 - 3 | 1479 | 37.8% | -125.45 | -8.5% | 3.30 |
| 3 - 6 | 1821 | 40.3% | -160.97 | -8.8% | 2.95 |
| 6 - 12 | 3381 | 42.7% | -337.15 | -10.0% | 2.75 |
| 12 - 24 | 4713 | 43.1% | -560.64 | -11.9% | 2.75 |
| 24 - 48 | 254 | 45.7% | -20.81 | -8.2% | 2.35 |
| 48+ | 23 | 60.9% | +3.36 | +14.6% | 2.12 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
13411 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/2026 | 21:45 | 325 | Σιντ Τρούιντεν - Γάνδη | 1 | 1.95 | - | |||
| 16/5/2026 | 20:00 | 306 | Μπράγκα - Εστρέλα Αμαδόρα | 1 | 1.61 | - | |||
| 16/5/2026 | 20:00 | 1720 | Ντιναμό Μπατούμι - Μεσχάκτε Τκίμπουλι | 1 | 1.78 | - | |||
| 16/5/2026 | 19:30 | 299 | Αλμερία - Λας Πάλμας | 1 | 1.94 | - | |||
| 16/5/2026 | 19:00 | 288 | Αστέρας Τρίπολης - Κηφισιά | 1 | 1.64 | - | |||
| 16/5/2026 | 19:00 | 290 | Πανσερραϊκός - Παναιτωλικός | Over | 2.40 | - | |||
| 16/5/2026 | 17:00 | 237 | Τσέλσι - Μάντσεστερ Σίτι | 2 | 1.65 | - | |||
| 16/5/2026 | 13:00 | 192 | Ίντσεον Γιουν. - Γκουανγκτζού | 1 | 1.50 | - | |||
| 15/5/2026 | 22:00 | 167 | Ντάνταλκ - Σάμροκ Ρόβερς | 1 - 0 | 2 | 2.17 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 22:00 | 177 | Νοτς Κάουντι - Τσέστερφιλντ | 0 - 0 | 1 | 2.27 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 22:00 | 178 | Κόρδοβα - Αλμπαθέτε | 1 - 2 | 1 | 1.58 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 21:45 | 174 | Πάρτικ Θιστλ - Ντανφέρμλιν | 2 - 1 | X2 | 1.85 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 21:15 | 154 | Σάλφορντ Σίτι - Γκρίμσμπι Τάουν | 2 - 2 | 1 | 2.20 | -1.00 | ||
| 15/5/2026 | 21:15 | 156 | Βιλ 1900 - Βαντούζ | 1 - 3 | 2 | 1.67 | +0.67 | ||
| 15/5/2026 | 21:15 | 157 | Ετουάλ Καρούζ - Μπελιντσόνα | 2 - 2 | 1 | 1.64 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.