ranaki36
Μέλος από 16/11/2022- Points
- 12.35
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -14%
- Κατάταξη
- 668ος
- Προβλέψεις
- 2641
- Μέση απόδοση
- 1.67
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 60% (1591 από 2641)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 750 | 60.8% | -43.99 | -5.9% | 1.65 |
| X | 55 | 27.3% | -6.80 | -12.4% | 3.18 |
| 2 | 324 | 54.0% | -30.41 | -9.4% | 1.85 |
| 1X | 323 | 76.8% | -15.86 | -4.9% | 1.33 |
| 12 | 129 | 69.0% | -16.66 | -12.9% | 1.26 |
| X2 | 187 | 63.6% | -20.47 | -10.9% | 1.49 |
| Over | 311 | 64.6% | -1.08 | -0.3% | 1.60 |
| Under | 139 | 52.5% | -13.85 | -10.0% | 1.77 |
| Ημ.1 | 53 | 45.3% | -7.56 | -14.3% | 1.90 |
| Ημ.X | 75 | 50.7% | +1.24 | +1.7% | 2.03 |
| Ημ.2 | 22 | 45.5% | -4.25 | -19.3% | 1.91 |
| Goal | 203 | 54.2% | -21.64 | -10.7% | 1.67 |
| No Goal | 56 | 48.2% | -4.67 | -8.3% | 1.93 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 13 | 38.5% | -3.15 | -24.2% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 1 | 100.0% | +1.15 | +115.0% | 2.15 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 122 | 67.2% | +6.17 | +5.1% | 1.70 | |
| 114 | 66.7% | -0.96 | -0.8% | 1.61 | |
| 107 | 59.8% | -3.45 | -3.2% | 1.74 | |
| 100 | 68.0% | -0.39 | -0.4% | 1.57 | |
| 92 | 55.4% | -10.68 | -11.6% | 1.67 | |
| 67 | 55.2% | -2.10 | -3.1% | 1.78 | |
| 62 | 66.1% | -4.00 | -6.5% | 1.64 | |
| 57 | 64.9% | -2.32 | -4.1% | 1.60 | |
| 54 | 66.7% | +1.66 | +3.1% | 1.65 | |
| 53 | 52.8% | -6.95 | -13.1% | 1.69 | |
| 51 | 68.6% | +1.27 | +2.5% | 1.59 | |
| 48 | 64.6% | +0.50 | +1.0% | 1.62 | |
| 46 | 60.9% | +0.43 | +0.9% | 1.78 | |
| 46 | 67.4% | +2.03 | +4.4% | 1.65 | |
| 44 | 59.1% | -3.59 | -8.2% | 1.71 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1131 | 76.0% | -27.87 | -2.5% | 1.30 |
| 1.50 - 1.99 | 1002 | 54.5% | -82.78 | -8.3% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 441 | 38.5% | -62.10 | -14.1% | 2.27 |
| 3.00 - 5.00 | 64 | 23.4% | -12.25 | -19.1% | 3.36 |
| 5.01+ | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 6.23 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 224 | 56.7% | -27.27 | -12.2% | 1.72 |
| 1 - 3 | 400 | 60.0% | -22.26 | -5.6% | 1.70 |
| 3 - 6 | 696 | 58.6% | -70.55 | -10.1% | 1.67 |
| 6 - 12 | 959 | 61.2% | -58.18 | -6.1% | 1.64 |
| 12 - 24 | 265 | 63.8% | -1.80 | -0.7% | 1.67 |
| 24 - 48 | 82 | 61.0% | -7.64 | -9.3% | 1.62 |
| 48+ | 15 | 66.7% | -0.30 | -2.0% | 1.53 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2643 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/2026 | 20:00 | - | Μούγκλασπορ - Μπούρσασπορ | 0 - 3 | Goal | 1.84 | -1.00 | ||
| 15/10/2026 | 20:00 | - | Μανίσα ΦΚ - Έσενλερ Εροκσπόρ | 1 - 1 | Goal | 1.60 | +0.60 | ||
| 12/10/2026 | 22:15 | - | Φαμαλικάο - Αλβέρκα | 1 - 4 | No Goal | 1.86 | -1.00 | ||
| 12/10/2026 | 19:00 | - | Σταλ Ρζέσοφ - Λέχια Γκντάνσκ | 1 - 2 | 12 | 1.22 | +0.22 | ||
| 11/10/2026 | 13:30 | - | Κόνιασπορ - Μπασακσεχίρ | 0 - 0 | Goal | 1.60 | -1.00 | ||
| 10/10/2026 | 02:00 | - | Ταγιέρες Ρεμέδιο - Ατλέτικο Καμιονέρος | 1 - 1 | Under | 1.53 | +0.53 | ||
| 9/10/2026 | 21:30 | - | Ντόρτμουντ - Βέρντερ Βρέμης | 2 - 2 | 1X | 1.07 | +0.07 | ||
| 9/10/2026 | 15:30 | - | Ελ Εντάγκ Ελ Χάρμπι - Λα Βιένα | 2 - 0 | Under | 1.49 | +0.49 | ||
| 8/10/2026 | 18:45 | - | Ναφτ Μεϊσάν - Ερμπίλ | 1 - 1 | Under | 1.68 | +0.68 | ||
| 6/10/2026 | 21:45 | - | Κροατία - Ισπανία | 1 - 2 | X2 | 1.06 | +0.06 | ||
| 6/10/2026 | 17:00 | - | Ινδία - Ουρουγουάη | 1 - 6 | X2 | 1.01 | +0.01 | ||
| 6/10/2026 | 14:35 | - | Κίνα - Τατζικιστάν | 0 - 1 | 1 | 1.88 | -1.00 | ||
| 6/10/2026 | 14:00 | - | Νότια Κορέα - Ουζμπεκιστάν | 2 - 0 | 1X | 1.15 | +0.15 | ||
| 5/10/2026 | 21:45 | - | Μαυροβούνιο - Αρμενία | 0 - 0 | 1X | 1.14 | +0.14 | ||
| 5/10/2026 | 21:00 | - | Λουχάν - Λαμαντρίντ | 1 - 0 | 1X | 1.15 | +0.15 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.