rightmangigas
Μέλος από 11/7/2021- Points
- 10.22
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -5%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 12927
- Μέση απόδοση
- 1.88
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (7098 από 12927)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6230 | 60.8% | -287.24 | -4.6% | 1.63 |
| X | 1337 | 27.5% | -180.34 | -13.5% | 3.20 |
| 2 | 3943 | 51.4% | -239.30 | -6.1% | 1.96 |
| 1X | 279 | 76.0% | +0.83 | +0.3% | 1.33 |
| 12 | 16 | 75.0% | -0.85 | -5.3% | 1.27 |
| X2 | 780 | 63.3% | -70.93 | -9.1% | 1.47 |
| Over | 152 | 59.2% | -8.13 | -5.3% | 1.62 |
| Under | 9 | 66.7% | +0.41 | +4.6% | 1.65 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | 26 | 53.8% | +1.94 | +7.5% | 2.04 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 148 | 56.8% | -11.13 | -7.5% | 1.65 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.70 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 6 | 66.7% | +1.84 | +30.7% | 1.96 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 364 | 49.5% | -18.91 | -5.2% | 2.09 | |
| 314 | 45.5% | -42.94 | -13.7% | 2.14 | |
| 295 | 62.0% | +8.18 | +2.8% | 1.79 | |
| 291 | 56.0% | -16.74 | -5.8% | 1.85 | |
| 276 | 49.3% | -13.31 | -4.8% | 2.08 | |
| 271 | 61.3% | -7.81 | -2.9% | 1.75 | |
| 265 | 49.1% | -30.91 | -11.7% | 2.05 | |
| 256 | 51.6% | -18.80 | -7.3% | 1.90 | |
| 243 | 48.1% | -25.03 | -10.3% | 2.13 | |
| 235 | 66.8% | +15.43 | +6.6% | 1.75 | |
| 210 | 51.9% | -26.69 | -12.7% | 1.89 | |
| 208 | 49.0% | -19.64 | -9.4% | 2.00 | |
| 201 | 46.8% | -16.98 | -8.4% | 2.12 | |
| 196 | 60.7% | -1.32 | -0.7% | 1.78 | |
| 193 | 56.0% | -1.61 | -0.8% | 1.92 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3886 | 73.7% | -87.70 | -2.3% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 5182 | 55.1% | -347.13 | -6.7% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2662 | 39.9% | -225.27 | -8.5% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 1180 | 26.6% | -138.80 | -11.8% | 3.36 |
| 5.01+ | 17 | 23.5% | +5.00 | +29.4% | 6.16 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 975 | 54.3% | -70.84 | -7.3% | 1.92 |
| 1 - 3 | 1754 | 55.3% | -84.87 | -4.8% | 1.91 |
| 3 - 6 | 1945 | 55.1% | -56.74 | -2.9% | 1.94 |
| 6 - 12 | 2581 | 54.3% | -189.73 | -7.4% | 1.89 |
| 12 - 24 | 4464 | 55.6% | -283.76 | -6.4% | 1.84 |
| 24 - 48 | 940 | 52.3% | -101.52 | -10.8% | 1.87 |
| 48+ | 268 | 57.1% | -6.44 | -2.4% | 1.80 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12954 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4/11/2026 | 18:00 | - | MC Αλγέρι - MC Οράν | 1 | 1.47 | - | |||
| 3/11/2026 | 00:00 | 1547 | Κόλο Κόλο - Πουέρτο Μοντ | 3 - 0 | 1 | 1.22 | +0.22 | ||
| 23/10/2026 | 04:00 | 261 | Ατλέτικο Νασιονάλ - Ντεπορτίβο Πάστο | 3 - 0 | 1 | 1.28 | +0.28 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | 223 | Αραράτ Αρμενία - Άλκμααρ | 0 - 4 | 2 | 1.45 | +0.45 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | 224 | Γιουβέντους - Ρεν | 2 - 2 | 1 | 1.51 | -1.00 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | 227 | Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ - Χάποελ Μπερ Σεβά | 4 - 0 | 1 | 1.28 | +0.28 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | 232 | Γιάμπλονετς - Μπράιτον | 0 - 0 | 2 | 1.25 | -1.00 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | 239 | Τραμπζονσπόρ - Χαρτς | 2 - 0 | 1 | 1.34 | +0.34 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | 240 | Χετάφε - Λουγκάνο | 2 - 5 | 2 | 4.25 | +3.25 | ||
| 22/10/2026 | 17:30 | 221 | Καϊράτ Αλμάτι - Παναθηναϊκός | 1 - 5 | 2 | 1.62 | +0.62 | ||
| 22/10/2026 | 03:30 | 213 | Παλμέιρας - Φλουμινένσε | 0 - 1 | 1 | 1.92 | -1.00 | ||
| 22/10/2026 | 02:30 | 207 | Σπόρτινγκ Τζαξ - Λούισβιλ Σίτι | 0 - 2 | 2 | 1.40 | +0.40 | ||
| 22/10/2026 | 02:15 | 210 | Σινσινάτι - DC Γιουνάιτεντ | 2 - 1 | 1 | 1.64 | +0.64 | ||
| 21/10/2026 | 22:00 | 200 | Άστον Βίλα - Βίκινγκ | 3 - 1 | 1 | 1.23 | +0.23 | ||
| 21/10/2026 | 22:00 | 201 | Ίντερ - Σαχτάρ Ντόνετσκ | 1 - 0 | 1 | 1.19 | +0.19 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.