theofanis
Μέλος από 16/8/2019- Points
- 81.07
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -2%
- Κατάταξη
- 289ος
- Προβλέψεις
- 7390
- Μέση απόδοση
- 2.77
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (2861 από 7390)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1594 | 41.9% | -70.38 | -4.4% | 2.55 |
| X | 1165 | 26.7% | -88.05 | -7.6% | 3.52 |
| 2 | 1678 | 33.8% | -113.22 | -6.7% | 3.22 |
| 1X | 94 | 50.0% | -9.03 | -9.6% | 2.01 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 188 | 42.0% | -25.13 | -13.4% | 2.16 |
| Over | 759 | 49.5% | -81.95 | -10.8% | 1.86 |
| Under | 138 | 45.7% | -21.85 | -15.8% | 2.00 |
| Ημ.1 | 223 | 27.8% | -35.58 | -16.0% | 3.63 |
| Ημ.X | 170 | 43.5% | -20.11 | -11.8% | 2.06 |
| Ημ.2 | 330 | 28.5% | +38.35 | +11.6% | 4.36 |
| Goal | 877 | 51.2% | -68.76 | -7.8% | 1.82 |
| No Goal | 53 | 47.2% | -8.73 | -16.5% | 1.86 |
| 0-1 Goal | 44 | 29.5% | -4.37 | -9.9% | 3.01 |
| 2-3 Goals | 67 | 44.8% | -6.53 | -9.7% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 10 | 20.0% | -5.25 | -52.5% | 2.63 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 301 | 38.2% | -3.61 | -1.2% | 2.92 | |
| 266 | 37.2% | -22.57 | -8.5% | 3.02 | |
| 249 | 42.6% | +25.43 | +10.2% | 2.92 | |
| 236 | 33.5% | -21.37 | -9.1% | 2.90 | |
| 233 | 41.6% | +1.01 | +0.4% | 2.79 | |
| 212 | 38.7% | -29.16 | -13.8% | 2.77 | |
| 203 | 41.9% | +13.64 | +6.7% | 2.99 | |
| 202 | 46.5% | +33.76 | +16.7% | 2.81 | |
| 180 | 32.8% | -27.45 | -15.3% | 2.91 | |
| 173 | 41.6% | -23.34 | -13.5% | 2.47 | |
| 170 | 38.2% | -31.90 | -18.8% | 2.81 | |
| 166 | 39.8% | -4.13 | -2.5% | 2.69 | |
| 147 | 36.7% | -25.87 | -17.6% | 2.66 | |
| 140 | 25.0% | -48.39 | -34.6% | 2.96 | |
| 122 | 43.4% | -0.39 | -0.3% | 2.88 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 252 | 66.7% | -15.50 | -6.2% | 1.41 |
| 1.50 - 1.99 | 2152 | 52.8% | -152.47 | -7.1% | 1.77 |
| 2.00 - 2.99 | 2322 | 38.5% | -226.75 | -9.8% | 2.38 |
| 3.00 - 5.00 | 2262 | 26.3% | -117.92 | -5.2% | 3.64 |
| 5.01+ | 402 | 16.4% | -7.95 | -2.0% | 6.35 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2112 | 38.6% | -132.94 | -6.3% | 2.79 |
| 1 - 3 | 2513 | 38.6% | -170.51 | -6.8% | 2.79 |
| 3 - 6 | 1610 | 40.0% | -63.11 | -3.9% | 2.77 |
| 6 - 12 | 725 | 35.4% | -109.72 | -15.1% | 2.78 |
| 12 - 24 | 395 | 42.5% | -22.95 | -5.8% | 2.57 |
| 24 - 48 | 22 | 22.7% | -13.89 | -63.1% | 2.55 |
| 48+ | 13 | 23.1% | -7.47 | -57.5% | 2.15 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7412 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/11/2026 | 01:00 | 866 | Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο - Σάντος | X | 3.65 | - | |||
| 2/11/2026 | 20:05 | 838 | Λαντσκρόνα - Έρεμπρο | X | 3.85 | - | |||
| 2/11/2026 | 20:00 | 835 | Γκάις - ΑΪΚ Στοκχόλμης | X | 3.70 | - | |||
| 2/11/2026 | 19:30 | 829 | Καλαμάτα - Ηρακλής | 2 | 3.60 | - | |||
| 2/11/2026 | 18:00 | 820 | Ατρόμητος - Βόλος Elabet | 3 - 0 | 2 | 4.15 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 04:45 | 815 | Πόρτλαντ Τίμπερς - Ντιναμό Χιούστον | 3 - 1 | X | 3.85 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 03:30 | 813 | Λος Άντζελες - Μινεσότα Γιουνάιτεντ | 1 - 3 | 1 | 1.65 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 03:30 | 813 | Λος Άντζελες - Μινεσότα Γιουνάιτεντ | 1 - 3 | Goal | 1.45 | +0.45 | ||
| 2/11/2026 | 03:10 | 811 | Κρουζ Αζούλ - Λεόν | 2 - 1 | 1 | 1.72 | +0.72 | ||
| 2/11/2026 | 03:10 | 811 | Κρουζ Αζούλ - Λεόν | 2 - 1 | Goal | 1.50 | +0.50 | ||
| 2/11/2026 | 03:10 | 811 | Κρουζ Αζούλ - Λεόν | 2 - 1 | Over | 1.47 | +0.47 | ||
| 2/11/2026 | 01:45 | 809 | Λανούς - Χιμνάσια Μεντόζα | 1 - 1 | 1 | 1.47 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 01:45 | 809 | Λανούς - Χιμνάσια Μεντόζα | 1 - 1 | No Goal | 1.75 | -1.00 | ||
| 2/11/2026 | 01:45 | 809 | Λανούς - Χιμνάσια Μεντόζα | 1 - 1 | 2-3 Goals | 1.90 | +0.90 | ||
| 1/11/2026 | 21:45 | 791 | Μαρσέιγ - Τουλούζ | 2 - 0 | X | 4.00 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.