theop
Μέλος από 24/9/2025- Points
- 95.74
- Yield*
- -1%
- 30 ημερών
- -19%
- Κατάταξη
- 132ος
- Προβλέψεις
- 355
- Μέση απόδοση
- 1.70
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 59% (209 από 355)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 238 | 60.9% | +0.24 | +0.1% | 1.65 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 44 | 59.1% | +0.18 | +0.4% | 1.72 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 21 | 76.2% | +4.39 | +20.9% | 1.62 |
| Under | 1 | 100.0% | +0.67 | +67.0% | 1.67 |
| Ημ.1 | 3 | 33.3% | -1.18 | -39.3% | 1.61 |
| Ημ.X | 8 | 37.5% | -1.50 | -18.8% | 2.12 |
| Ημ.2 | 2 | 50.0% | -0.28 | -14.0% | 1.77 |
| Goal | 3 | 33.3% | -1.39 | -46.3% | 1.68 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 30 | 43.3% | -4.33 | -14.4% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 5 | 40.0% | -1.06 | -21.2% | 1.97 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 61.9% | -0.03 | -0.1% | 1.64 | |
| 29 | 82.8% | +11.91 | +41.1% | 1.70 | |
| 19 | 57.9% | +1.12 | +5.9% | 1.88 | |
| 15 | 40.0% | -5.09 | -33.9% | 1.72 | |
| 14 | 64.3% | +0.47 | +3.4% | 1.73 | |
| 14 | 42.9% | -3.46 | -24.7% | 1.74 | |
| 12 | 58.3% | +0.63 | +5.3% | 1.81 | |
| 10 | 40.0% | -3.17 | -31.7% | 1.66 | |
| 9 | 66.7% | +0.73 | +8.1% | 1.62 | |
| 8 | 75.0% | +1.90 | +23.8% | 1.68 | |
| 7 | 57.1% | -0.81 | -11.6% | 1.59 | |
| 7 | 42.9% | -2.12 | -30.3% | 1.72 | |
| 6 | 83.3% | +2.00 | +33.3% | 1.65 | |
| 6 | 100.0% | +3.55 | +59.2% | 1.59 | |
| 6 | 50.0% | -0.78 | -13.0% | 1.76 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 56 | 67.9% | -1.72 | -3.1% | 1.43 |
| 1.50 - 1.99 | 260 | 58.5% | -4.42 | -1.7% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 39 | 48.7% | +1.88 | +4.8% | 2.13 |
| 3.00 - 5.00 | - | - | - | - | - |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 34 | 52.9% | -6.01 | -17.7% | 1.61 |
| 1 - 3 | 141 | 61.0% | +6.47 | +4.6% | 1.72 |
| 3 - 6 | 107 | 55.1% | -9.17 | -8.6% | 1.71 |
| 6 - 12 | 51 | 68.6% | +8.19 | +16.1% | 1.69 |
| 12 - 24 | 22 | 50.0% | -3.74 | -17.0% | 1.70 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
355 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/5/2026 | 20:30 | 523 | Μάιντζ - Ουνιόν Βερολίνου | 1 - 3 | 2-3 Goals | 2.00 | -1.00 | ||
| 10/5/2026 | 19:30 | 514 | Ρεάλ Οβιέδο - Χετάφε | 0 - 0 | 2-3 Goals | 2.02 | -1.00 | ||
| 10/5/2026 | 19:00 | 504 | Πάρμα - Ρόμα | 2 - 3 | 2-3 Goals | 1.90 | -1.00 | ||
| 10/5/2026 | 18:30 | 500 | Γουέστ Χαμ - Άρσεναλ | 0 - 1 | 2-3 Goals | 1.95 | -1.00 | ||
| 10/5/2026 | 18:30 | 501 | Κολωνία - Χαϊντενχάιμ | 1 - 3 | 2-3 Goals | 2.22 | -1.00 | ||
| 9/5/2026 | 22:00 | 358 | Μάλαγα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2 - 1 | 1 | 1.57 | +0.57 | ||
| 9/5/2026 | 21:30 | 344 | Σικάγο Φάιαρ - Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς | 1 - 3 | 1 | 1.48 | -1.00 | ||
| 9/5/2026 | 19:30 | 296 | Μάντσεστερ Σίτι - Μπρέντφορντ | 3 - 0 | 1 | 1.37 | +0.37 | ||
| 9/5/2026 | 19:00 | 290 | Φερεντσβάρος - Ζαλαεγκερζέγκ | 1 - 0 | 1 | 1.44 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 21:30 | 156 | Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης | 3 - 2 | 1 | 1.50 | +0.50 | ||
| 8/5/2026 | 20:00 | 148 | Κουόπιο - Σεϊναγιόεν JK | 0 - 0 | 1 | 1.55 | -1.00 | ||
| 8/5/2026 | 19:30 | 138 | Πάντερμπορν - Καρλσρούη | 2 - 2 | 1 | 1.40 | -1.00 | ||
| 7/5/2026 | 04:30 | 971 | Τολούκα - Λος Άντζελες | 4 - 0 | 1 | 1.44 | +0.44 | ||
| 7/5/2026 | 03:30 | 969 | Μποταφόγκο - Ρασίνγκ Κλουμπ | 2 - 1 | Over | 2.10 | +1.10 | ||
| 6/5/2026 | 22:00 | 958 | Μπάγερν Μονάχου - Παρί Σεν Ζερμέν | 1 - 1 | 1 | 1.61 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.